hr Menedzser - Barber Shop Budapest

Feladás ideje: 2017.09.07. Hirdetés azonosítója: COM 4477214
Kölcsön gyorsan?

Válogass az ajánlatok között!

Érdekel!

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

V. kerület

Cégnév / szektor

Szolgáltatás

Pozíció

HR Menedzser

Orientáció

HR, munkaügy

Munkavégzés helye

Barber Shop Budapest

Iskolai végzettség

• felsőfokú, vagy középfokú szakirányú képzettség

Nyelvtudás

magyar és angol előny

Jelentkezési határidő

2017.09.30.

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Üzlethálózatunk számára keresünk HR Menedzsert az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
• toborzás és kiválasztás folyamatában való részvétel
• beérkező önéletrajzok előszűrése, interjúkon való aktív részvétel
• munkaszerződések és igazolások nyilvántartása
• oktatási tervek, anyagok megszervezése, aktualizálása, folyamatos nyomon követése
• dolgozói elégedettség monitorozása, jobbítási ötletek kidolgozása, bevezetése
• adminisztráció
• bérszámfejtéshez, hó záráshoz szükséges papírok, igazolások összekészítése
• ad hoch jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• angol aktív nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• MS Office ismeretek
• precíz, gyors, önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:
• folyamatos szakmai kihívások
• rugalmas munkaidő
• fiatalos és lendületes munkakörnyezet
• versenyképes jövedelem
• bejárás támogatása

• fényképes önéletrajz, elvárt jövedelem megjelölésével az info@barbershopbudapest.hu e-mail címre.

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

A telefonszám nem publikus.
Hirdetés feladó neve:
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!