Küldés

Karbantartást támogató munkatárs

Tulajdonságok
Pozíció Karbantartást támogató munkatárs
Munkavégzés helye Kecskemét
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Multinacionális partnerünk csapatába Karbantartás támogató munkatársat keresünk azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok

- Karbantartási feladatok szervezése, ütemezése a karbantartási vezető iránymutatásai alapján
- Karbantartási csoportban dolgozók feladatainak szervezése, koordinálása, ellenőrzése
- Gépek, berendezések üzembiztos működésének biztosítása
- Kapcsolattartás hazai és külföldi szervizpartnerekkel
- Aktív részvétel a karbantartáshoz kapcsolódó döntéselőkészítésben
- Műszaki raktárkészlet koordinációja, eseti beszerzések lebonyolítása
- Támogató részvétel a terület költségoptimalizálásában, korszerűsítési tervek kidolgozásában
- Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok
- Támogató együttműködés a társterületekkel

Elvárások

- Műszaki végzettség(gépész, villamossági technikus, műszerész, gyengeáramú technikus) ésipari termelőterületen
szerzettszakmai tapasztalat,
- Angol nyelvtudás(szakmai idegennyelvismeret árajánlatok kéréséhez, elbírálásához, reklamációk kezeléséhez
szükséges)
- Informatikai ismeretek(Word, Excel, PowerPoint, alapszintű AutoCAD ismeret)
- Műszaki dokumentációk értelmezésében szervezett jártasság (épületdokumentációk értelmezésében szerzett
jártasság előny)
- Hatékony kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Szabályozott munkakörnyezethez alkalmazkodni képes személyiség
- Jó projekt- és időmenedzsment képesség

Előny

- Munkatapasztalat: acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat
- Vezérléstechnikai ismeretek gyakorlat (elektromos)
- Forgácsolási területen szerzett gyakorlat
- Német nyelvtudás
- Kollégák irányításában szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Stabil vállalati háttér
- Támogató csapat
- Munkába járás támogatása
- Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Kecskemét környéke