flexo nyomót keresek sos!!!

Feladás ideje: 2017.01.19. Hirdetés azonosítója: COM 4091188

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

XXI. kerület

Cégnév / szektor

Neptun Kft Nyomda

Pozíció

Flexo Nyomdász

Orientáció

Gyártás, termelés, mérnök

Munkavégzés helye

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

átlagos

Hirdetés szövege

A NEPTUN KFT Nyomda FLEXO nyomdai gépmester munkatársakat keres Budapesti munkahelyre
A munkakör célja:
3 színű nyomógépek (FLEXO) folyamatos termelésének biztosítása, minőségileg és mennyiségileg kifogástalan nyomdatermékek előállítása
Feladatok:
Színes ragasztósalagok előállítása, gyártási ütemterv betartása, anyagfelhasználások vezetése, gyártások közötti állásidőkben a gépek karbantartása, tisztítása
Előny: nyomdaipari végzettség és/vagy tapasztalat
Amit kínálunk:
Hosszú távú perspektíva egy növekvő szervezetben, versenyképes jövedelem, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a pozíció megjelölésével küldje meg szakmai önéletrajzát és fizetési igényét!
Bojtor Istvánné
Budapest
Tel: 06-203692148
Email: neptunkft@neptunkft.hu

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

061XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
NEPTUN KFT
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!