Dietetikust keresünk, azonnali kezdéssel!

Feladás ideje: 2017.01.18. Hirdetés azonosítója: COM 4089631

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

XXI. kerület

Pozíció

Dietetikus

Orientáció

Egyéb

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület

Iskolai végzettség

Szakirányú végzettség

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

versenyképes

Hirdetés szövege

Ebéd házhozszállító cég DIETETIKUST keres, azonnali kezdéssel!

Feladat:
Fogyókúrás étlapok tervezése
Étrendek és receptek összeállítása
Információs anyagok összeállítása, tanácsadás
Alapanyagok, és az elkészült ételek minőségének ellenőrzése

Elvárások:
Dietetikus végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:
XXI. Kerület

Fényképes Önéletrajzokat, nettó fizetési igény megjelölésével az hr.merci@tavtitkarsag.hu címre kérjük megküldeni!
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a betölteni kívánt pozíció nevét (Dietetikus)!

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

A telefonszám nem publikus.
Hirdetés feladó neve:
Kövecsi Mercédesz
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!