Csepeli üzletünkbe bolti eladói és raktáros munkakörre munkatársat keresünk

Feladás ideje: 2017.02.09. Hirdetés azonosítója: COM 4113438

Hirdetés adatai

Hirdetés helye

XXI. kerület

Pozíció

bolti eladó, raktáros

Orientáció

Értékesítés, kereskedelem, üzlet

Munkavégzés helye

1212 Budapest Csepel

Foglalkoztatás módja

határozatlan idejű

Munkaidő

teljes munkaidős állás

Fizetési szint

átlagos

Hirdetés szövege

Csepeli üzletünkben bolti eladói és raktáros munkakörre munkatársat keresünk.
Elvárások:
- középfokú végzettség (szakképzettség nem szükséges)
- eladói tapasztalat
- felhasználói számítástechnikai ismeret
- megbízhatóság
- udvarias személyiség

Bérezés megbeszélés alapján.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az: allacsepel1212@gmail.com címen.

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel

0670XXXXXXX megjelenítés
Hirdetés feladó neve:
Horváth Zoltán
Hirdetés feladó további hirdetései »

Ha elégedett vagy a Startapróval,
nyomj egy
-et!
Ha javítanivalóra bukkantál, mondd el Ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük!