Könyv, film, zene eladó I. kerület Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Leslie L Lawrence A gonosz és a fekete hercegnő / könyv
1

Leslie L Lawrence A gonosz és a fekete hercegnő / könyv

Leslie L Lawrence A gonosz és a fekete hercegnő / könyv Pannon Könyvkiadó 1989 Papírborító színes képpel, ami kicsit meggyűrődött, 352 oldal, mérete: 13x20 cm, a könyv jó állapotú Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok. /K19/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás ...

I. kerület, Budapest

James Jeans A csillagos ég titkai / könyv 1937 Dante Könyvkiadó
3

James Jeans A csillagos ég titkai / könyv 1937 Dante Könyvkiadó

James Jeans A csillagos ég titkai / könyv 1937 Dante Könyvkiadó Dante Könyvkiadó1937, fordította Sziklay Géza Kemény kötés, ami piszkos, 221 oldal, mérete: 18x24 cm, 32 fekete-fehér képtáblával, belső címoldalán tintával beírt név, több helyen a tulajdonos körbélyegzője látható, a könyv belül jó állapotú ...

I. kerület, Budapest

Romváry Vilmos Fűszerek könyve / könyv
2

Romváry Vilmos Fűszerek könyve / könyv

Romváry Vilmos Fűszerek könyve / könyv Alcím: Étel-és italízesítők ismertetése és a fűszerezés gyakorlata Tartalomból: A fűszerezés öröme. Egy kis fűszertörténelem. A fűszerek hatóanyagairól. A fűszerek vásárlása, tárolása, előkészítése. A fűszerek helyes adagolása és elkészítése. Étel- italfűszereink ...

I. kerület, Budapest

Földi Mihály A házaspár / könyv
2

Földi Mihály A házaspár / könyv

Földi Mihály A házaspár / könyv Athenaeum Kiadása / évszám nincs/ Részlet: "Haller Miklós reggeli postájában volt egy levél, melyet első pillantásra gyanúsnak talált. Négyszögletes, sárgásfehér, szegényes boríték, kéregető levélféle, amit hibás okoskodással a lakására küld egy nyomorgó vagy ravasz ember. ...

I. kerület, Budapest

Holló Dénes dr. Kun Miklós Amatőr filmes zsebkönyv / könyv
3

Holló Dénes dr. Kun Miklós Amatőr filmes zsebkönyv / könyv

Holló Dénes dr. Kun Miklós Amatőr filmes zsebkönyv / könyv Tartalomból: Általános tudnivalók. A szem szerkezete és a mozgás érzékelése. Filmfelvétel, a vetítés és az animációs film alapismeretei. A stroboszkópos jelenségek és a film. Film nyersanyagok. A felvevőgépek és segéd felszerelések. A filmkészítés ...

I. kerület, Budapest

Christiane Desroches-Noblecourt  Tutanhamon / könyv
5

Christiane Desroches-Noblecourt Tutanhamon / könyv

Christiane Desroches-Noblecourt Tutanhamon / könyv Egy fáraó élete és halála „Tutanhamon legendás neve az ókori történelem egyik érdekes fejezetét idézi fel: az ősi Egyiptom bámulatra méltó művészetének fénykorát. De emlékezetünkbe idézi a modern régészet romantikus és izgalmas szakaszát is. Amikor ...

I. kerület, Budapest

Szobotka Tibor Menyasszonyok vőlegények / könyv
2

Szobotka Tibor Menyasszonyok vőlegények / könyv

Szobotka Tibor Menyasszonyok vőlegények / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1982 Sorozat Zsebkönyvtár Papírborító színes képpel, 462 oldal, mérete 9x16x2.5cm, súlya 28dgk A könyv nagyon jó állapotú /ME4/ Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom

I. kerület, Budapest

Magyar szerzők művei az elmúlt évtizedekben 22db könyv /könyvcsomag /E1-2/
10

Magyar szerzők művei az elmúlt évtizedekben 22db könyv /könyvcsomag /E1-2/

Magyar szerzők művei az elmúlt évtizedekben 22db könyv /könyvcsomag /E1-2/ A csoportképet pótoljuk Sándor Iván Századvégi történet / Szépirodalmi kiadás 1987 Földes Péter A túlsó partról Stromfeld Aurél életregénye / Kossuth kiadás 1978 Szabó Magda Álarcosbál / Móra kiadás 1961 Ferdinándy Mihály Kun ...

I. kerület, Budapest

Passuth László sorozat 12db könyv / könyvcsomag /1/
11

Passuth László sorozat 12db könyv / könyvcsomag /1/

Passuth László sorozat 12db könyv / könyvcsomag /1/ Kutatóárok Rézkor Medúzafej Tört királytükör A harmadik udvarmester Esőisten siratja Mexikót Megszólal a sírvilág Sasnak körme között Aranyködben fáznak az istenek A bíborbanszületett Nápolyi Johanna Fekete bársonyban Sasnak körmei között Hirdetéseim ...

I. kerület, Budapest

10db könyv híres regények / könyvcsomag / E1-2 /
10

10db könyv híres regények / könyvcsomag / E1-2 /

10db könyv híres regények / könyvcsomag / E1-2 / A csoportképet pótoljuk A fotókon a fényképezésnél használt vaku fénye látahtó Edward Bulwer Pompeji utolsó napjai / Est Lapkiadó é.n. Zola Patkányfogó / Európa kiadás 1973 Duff Cooper Talleyrand /Singerl ésWolfner kiadás é.n. Gladys Schmitt Rembrandt ...

I. kerület, Budapest

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő  Ali Baba és a negy
2

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő Ali Baba és a negy

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő Ali Baba és a negyven rabló / könyv / Aladdin csodalámpája / A halász és a szellem és más tündérmesék Pályi Jenő rajzaival. Nova Irodalmi Intézet 1940. Kemény kötés, ami kopott, belső borítóján tintával beírt nevek láthatók, ...

I. kerület, Budapest

Pándi Marianne Hangversenykalauz I / könyv
2

Pándi Marianne Hangversenykalauz I / könyv

Pándi Marianne Hangversenykalauz I / könyv Zenekari művek Zeneműkiadó 1976 Kemény kötés szürkében, színes papírborítóval, 303 oldal, mérete 13x19 cm, súlya 47 dkg A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Budapesten személyes ...

I. kerület, Budapest

Jászay Magda Cavour / könyv
3

Jászay Magda Cavour / könyv

Jászay Magda Cavour / könyv Akadémiai Kiadó 1986 Életek és korok Magyar Történelmi Társulat Kemény kötés, 304 oldal, fekete-fehér fotókkal, mérete 12x19 cm, súlya 30 dkg A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is, Budapesten ...

I. kerület, Budapest

Josef Macek A huszita forradalmi mozgalom / könyv
2

Josef Macek A huszita forradalmi mozgalom / könyv

Josef Macek A huszita forradalmi mozgalom / könyv Művelt Nép Könyvkiadó1954 Kemény kötés, ami kopott, 205 oldal, 3 db térképpel, mérete 15x21cm, súlya 32 dkg A könyv belül jó állapotú Belső címoldalán névbeírás, névbélyegzők láthatók Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: ...

I. kerület, Budapest

Degré Alajos Visszaemlékezéseim / könyv
3

Degré Alajos Visszaemlékezéseim / könyv

Degré Alajos Visszaemlékezéseim / könyv Sorozat Magyar századok Tartalom: Naplóm. Aradon. Bolond idők. Akikről a történelem hallgat. Egy olasz tábornok. Pihenőnapok. Vesztett csata után. Honvédség a rémuralom után. Jegyzetek és mutatók. Szépirodalmi Könyvkiadó 1983 Kemény kötés zöldben, papírborítóval, ...

I. kerület, Budapest

Görgey István 1848 júniusától novemberéig Okmánytár
2

Görgey István 1848 júniusától novemberéig Okmánytár

Görgey István 1848 júniusától novemberéig Okmánytár 1848. szeptember 23. – 1848. október 16. Sajtó alá rendezte, a bevezetőt írta, az okmánytárat, jegyzeteket és mutatókat összeállította Katona Tamás Magyar Helikon 1980 Kemény kötés barnában, papírborítóval, 434 oldal, fekete-fehér és színes képekkel, ...

I. kerület, Budapest

Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség Könyvei 7db / könyvcsomag
10

Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség Könyvei 7db / könyvcsomag

Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség Könyvei 7db / könyvcsomag A csoportképet pótoljuk Franklin Társulat kiadása é.n. Karl Heinrich Waggerl Az Úr esztendeje /könyv Franklin – Társulat kiadása Magyar katolikus elbeszélők /könyv Sigrid Undset Ida Elisabeth I II /könyv Thurzó Gábor Előjáték ...

I. kerület, Budapest

Guillaume Apollinaire A kubista festők Esztétikai elmélkedések / könyv
2

Guillaume Apollinaire A kubista festők Esztétikai elmélkedések / könyv

Guillaume Apollinaire A kubista festők Esztétikai elmélkedések Corvina Kiadó 1974, fordította Keszthelyi Rezső Papírborító, 212 oldal, 8 fekete-fehér képpel, mérete11x19 cm, súlya 24 dkg A könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom ...

I. kerület, Budapest

Genthon István Modern francia festmények a Szépművészeti Múzeumban 1965
3

Genthon István Modern francia festmények a Szépművészeti Múzeumban 1965

Genthon István Modern francia festmények a Szépművészeti Múzeumban 1965 Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata 1965 A fotókon a fényképezésnél használt vaku fénye látható Kemény kötés fehérben, színes papírborítóval, ami kicsit piszkos, szakadozott, 110 oldal, 48 színes képpel, mérete17x20 cm, súlya 36 dkg A ...

I. kerület, Budapest

George Meredith Az önző / könyv
2

George Meredith Az önző / könyv

George Meredith Az önző / könyv Európa Könyvkiadó 1965, fordította Babits Mihály és Tóth Árpád, illusztrációk Kovács Albert Kemény kötés kékben, ami kicsit festékhiányos, papírborítóval, ami kicsit szakadozott, 633 oldal, mérete 13x19 cm, súlya 54 dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Fül: „….a tökéletes ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése