Könyv, film, zene eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Temesvári Pelbárt válogatott írásai / könyv
3

Temesvári Pelbárt válogatott írásai / könyv

Temesvári Pelbárt válogatott írásai / könyv Válogatta, a kísérő tanulmányt írta és a jegyzeteket összeállította V. Kovács Sándor Európa Könyvkiadó Helikon Kiadó 1982 Kemény kötés papírborítóval, 465 oldal, mérete 18x24 cm, súlya 80 dkg A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Ha ...

I. kerület, Budapest

Kodolányi János Boldog békeidők / könyv
3

Kodolányi János Boldog békeidők / könyv

Kodolányi János Boldog békeidők / könyv „Ez a regény átfogó korrajz, a Monarchia utolsó éveinek kíméletlen őszinteségű társadalmi kórképe, a század eleji polgárság kiúttalanságának ábrázolása” Szépirodalmi Könyvkiadó 1955 Sorozat Magyar Klasszikusok Kemény kötés, ami kicsit kopott, 425 oldal, mérete ...

I. kerület, Budapest

Z. Kosidowski Aranykönnyek királysága / könyv
4

Z. Kosidowski Aranykönnyek királysága / könyv

Z. Kosidowski Aranykönnyek királysága / könyv „A spanyol világbirodalom megalapításának kezdeti pillanatait éljük, Cortez minden hadtudományi aranyszabály felrúgásával, hallatlan merészséggel és véres kegyetlenséggel, cselszövések, árulások sorozatával már megsemmisítette az azték államot, és uralma ...

I. kerület, Budapest

Thackeray Hiúság vására / könyv
1

Thackeray Hiúság vására / könyv

Thackeray Hiúság vására / könyv Fordította: Vas István Magyar Helikon 1972 Kemény kötés zöldben, oldal 955, mérete:13x19 cm A könyv nagyon jó állapotú Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok. /K12/ Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges ...

I. kerület, Budapest

"Megbízhatóság, Karbantartás" című könyv eladó!
1

"Megbízhatóság, Karbantartás" című könyv eladó!

Nagyon jó, újszerű állapotban. Kispesten bármelyik napon személyesen átvehető. Hétvégén is.

XIX. kerület, Budapest

Varga Zoli disszidál - volt egyszer egy Ferencváros - új könyv eladó!
2

Varga Zoli disszidál - volt egyszer egy Ferencváros - új könyv eladó!

Varga Zoltánról szóló életrajzi könyv eladó! Kispesten személyesen bármelyik napon átvehető délután 5-től - késő estig. Hétvégén is.

XIX. kerület, Budapest

Mocsári Tigris DVD eladó!
2

Mocsári Tigris DVD eladó!

Kis színes füzettel. Használt, de jó állapotban. Ajándéknak gyerek részére is akár.

XIX. kerület, Budapest

J. K. Millner: Anyatükör - Gyerekügyi lélektúra - könyv eladó!
3

J. K. Millner: Anyatükör - Gyerekügyi lélektúra - könyv eladó!

Szinte új, tehát nagyon jó állapotban van a könyv, ahogy a fotókon is látható! (Az eredeti ára 5.000.- forint volt.) Kispesten személyesen átvehető bármelyik napon. Hétvégén is. Az ár fix, alkudozók kíméljenek. Részletes tartalom: Az Anyatükörben ismert magyar édesanyák mondják el az anyasággal ...

XIX. kerület, Budapest

Véber Károly: Mikszáth Kálmán élete és művei - könyv eladó!
2

Véber Károly: Mikszáth Kálmán élete és művei - könyv eladó!

Kispesten személyesen átvehető bármelyik napon korán reggel, vagy pedig délután 6-tól kezdve - egészen késő estig. Hétvégén is.

XIX. kerület, Budapest

Mika Sándor Világtörténet ii / antik könyv Lampel kiadás 1922
4

Mika Sándor Világtörténet ii / antik könyv Lampel kiadás 1922

Mika Sándor Világtörténet II / antik könyv Lampel kiadás 1922 A közép-kor és az új-kor 1648-ig Az új tanterv alapján 1922 Lampel kiadás Mika Sándor Világtörténet II / könyv 1922 Az új tanterv alapján, a középiskolák felső osztályai számára Szerkesztő Szabó Dezső A közép-kor és az új-kor 1648-ig Lampel ...

XII. kerület, Budapest

S. Golubov Bagrattion  / könyv1945
4

S. Golubov Bagrattion / könyv1945

S. Golubov Bagrattion / könyv1945 The Honour and Glory of 1812 Foreign Languages Publishing House Moscow 1945 /angol nyelven Kemény kötés barnában, ami kicsit kopott, 263 oldal, fekete-fehér képekkel, mérete 16x22 cm, súlya 30 dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbeírás, névbélyegzők ...

I. kerület, Budapest

Gulácsy Irén Nagy Lajos király / könyv
2

Gulácsy Irén Nagy Lajos király / könyv

Gulácsy Irén Nagy Lajos király / könyv Kentaur Könyvek Szépirodalmi Könyvkiadó 1986 Kemény kötés barnában, színes papírborítóval, 693 oldal, mérete 15x22 cm, súlya 84 dkg, A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbeírás, névbélyegzők láthatók Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges ...

I. kerület, Budapest

Oscar Wilde költeményei / könyv 1942 Révai kiadás
2

Oscar Wilde költeményei / könyv 1942 Révai kiadás

Oscar Wilde költeményei / könyv 1942 Révai kiadás fordította Kosztolányi Dezső Révai1942 Kemény kötés, ami javított, kicsit foltos, kopott, 160 oldal, mérete: 11x18 cm, belső borítóján tintával beírt szám látható, belül a könyv jó állapotú /K18/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges ...

I. kerület, Budapest

Dávid Gyula Tordai Zádor A kuruc kor költészete I ii 1604 – 1753
2

Dávid Gyula Tordai Zádor A kuruc kor költészete I ii 1604 – 1753

Dávid Gyula Tordai Zádor A kuruc kor költészete I II 1604 – 1753 összeállította Dávid Gyula és Tordai Zádor, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó Bukarest,é.n. Megjelent a Magyar Népköztársaság és a Román Népköztársaság közös könyvkiadási egyezményének keretében Kemény kötés kékben, ami kicsit kopott, ...

I. kerület, Budapest

May Károly A fekete táltos / könyv Athenaeum Rt kiadás
2

May Károly A fekete táltos / könyv Athenaeum Rt kiadás

May Károly A fekete táltos / könyv Athenaeum Rt kiadás Regény az érettebb ifjúság számára Átdolgozta Dr. Mikes Lajos Athenaeum Irodalmi és Nyomdai RT kiadása é. n. Fekete Táltos, a ravasz, rettegett komancs főnök, a „prérivadászok hóhéra” egy vasútépítő telepet készül megtámadni. Egy füst alatt gyűlölt ...

I. kerület, Budapest

10db Zeneszerzők regényes élete könyv / könyvcsomag
10

10db Zeneszerzők regényes élete könyv / könyvcsomag

10db Zeneszerzők regényes élete könyv / könyvcsomag Barabás Tibor Chopin Szentkuthy Miklós Doktor Haydn Gál György Sándor Egy faun délutánja Claude Debussy élete Passuth László A mantuai herceg muzsikusa Claudio Monteverdi és korának története Szegő Júlia Embernek maradni / Bartók Béláról Szentkuthy ...

I. kerület, Budapest

Friedrich Sieburg Robespierre  / könyv Cserépfalvi Kiadás
4

Friedrich Sieburg Robespierre / könyv Cserépfalvi Kiadás

Friedrich Sieburg Robespierre / könyv Cserépfalvi Kiadás Cserépfalvi kiadás é.n. Fordította Lányi Viktor Tartalomból: Az utolsó éjszaka Aki rossz volt franciának. A tettes és tükörképe. Egy szomorú ember élete A megvesztegethetetlen. Öt rövid esztendő. Terror és erény. A hívők közössége. Politika és ...

I. kerület, Budapest

Csetri Elek Kőrösi Csoma Sándor /  könyv
3

Csetri Elek Kőrösi Csoma Sándor / könyv

Csetri Elek Kőrösi Csoma Sándor / könyv Kriterion Könyvkiadó Bukarest 1984 Kemény kötés barnában, színes papírborítóval, mai kopott, kicsit szakadozott, 256 oldal, mérete 15x21 cm, súlya 40 dkg, A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbeírás, névbélyegzők láthatók Személyes átvétel: Budapest ...

I. kerület, Budapest

H. Beecher Stowe Tamás bátya kunyhója /  könyv
3

H. Beecher Stowe Tamás bátya kunyhója / könyv

H. Beecher Stowe Tamás bátya kunyhója / könyv „ViIágtörténeti cselekedet volt ez a könyv. Megmutatta az egész világnak Amerika szégyenét, a rabszolgaságot… Harriet Beecher Stowe könyve betöltötte hivatását. De csodálatos módon nem felejtették el azóta sem. Ma is százezrek olvassák szerte a világon, ...

I. kerület, Budapest

Alekszej Tolsztoj Első Péter /  könyv
2

Alekszej Tolsztoj Első Péter / könyv

Alekszej Tolsztoj Első Péter / könyv Első Péter cár két évszázada élénken foglalkoztatta az orsz írók képzeletét. Hol nemes törekvéseit, hol barbár kegyetlenségét hangsúlyozva, mindenképp, mint erőskezű uralkodót ábrázolták, bizonyságául annak, hogy méltán kapta a „Nagy” jelzőt. A klasszikus kor írói ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése