Könyv, film, zene eladó I. kerület Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 /
10

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 /

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 / A csoportképet pótoljuk Németh László Bűn I II / Franklin kiadás é.n. zöld fedeles virággal Németh László Gyász / Franklin kiadás é.n. zöld fedeles virággal Relle Pál Az élő toll/ Tábori kiadás Magyar írók korszerű írásai é.n. Mary ...

I. kerület, Budapest

19db könyv  régi kiadások egyben / Könyvcsomag  /K41 /
10

19db könyv régi kiadások egyben / Könyvcsomag /K41 /

19db könyv régi kiadások egyben / Könyvcsomag /K41 / A csoportképet pótoljuk Lukács Lajos A Vatikán és Magyarország 1846-1878 / Akadémia kiadás 1981 Katona József Magyar borok borvidékek Mezőgazdasági kiadás 1963 Körmendi Ferenc IND. 7.5. via Bodenbach / Akadémia kiadása 1932 Kosztolányi Dezső Zsivajgó ...

I. kerület, Budapest

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b
10

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b Móra Ferenc Ének a búzamezőkről / Révai kiadás 1937 Vándor Kálmán A szerencselovag / Pantheon kiadás 1942 Révay József A császári Róma / Aurora kiadás 1957 Macaéulay Államalkotók Hastings Nagy Frigyes /Révai kiadás é.n. Oliver Cromwell ...

I. kerület, Budapest

15db könyv változatos olvasnivaló / könyvcsomag /K36/
10

15db könyv változatos olvasnivaló / könyvcsomag /K36/

15db könyv változatos olvasnivaló / könyvcsomag /K36/ A csoportképet pótoljuk Berényi Iván Nagy Lajos király / Kossuth kiadás 1987 Mátrai László Műhelyeim története / Szépirodalmi kiadás 1982 Stefan Zweig Stuart Mária /Rózsavölgyi kiadás é.n. G. B. Shaw Genf 1938 / Magvető 1955 Molnár József Balladáskönyv ...

I. kerület, Budapest

Tóth Béla Vasárnapok /könyv Érdekes Újság kiadása
3

Tóth Béla Vasárnapok /könyv Érdekes Újság kiadása

Tóth Béla Vasárnapok /könyv Érdekes Újság kiadása Az Érdekes Ujság Könyvtára /elbeszélések Az Érdekes Ujság Kiadóhivatala é.n. Kemény kötés zöldben, ami kicsit kopott, 212 oldal, belső címoldalán névbélyegzők, névbeírás látható, mérete 11x16 cm, súlya 28 dkg, a könyv jó állapotú Személyes átvétel: Budapest ...

I. kerület, Budapest

Útikönyvek kedvelt úti célok 10db könyv Könyvcsomag / K29 /
10

Útikönyvek kedvelt úti célok 10db könyv Könyvcsomag / K29 /

Útikönyvek kedvelt úti célok 10db könyv Könyvcsomag / K29 / Régebbi kiadások Karol Benicky Okres Rimavská Sobota. / könyv 1976. A könyv három nyelven írott, 92 színes képpel, a fényképekhez mellékelt szöveggel Szabadka város és község Szerbiában a Vajdaság északi részén. Magyarország déli határától ...

I. kerület, Budapest

Pest   Pilis   Solt   Kiskun vármegye és Kecskemét fh Jogú város adattára
4

Pest Pilis Solt Kiskun vármegye és Kecskemét fh Jogú város adattára

Pest Pilis Solt Kiskun vármegye és Kecskemét fh Jogú város adattára Pestvármegye adattára / könyv 1939 Csatár István Pestvármegye adattára Pest Pilis Solt Kiskun vármegye és Kecskemét fh Jogú város adattára. Szerkesztették: Csatár István, Dr. Hovhannesian Eghia és Oláh György. Szerzők: Varga ...

I. kerület, Budapest

Könyv 22db vegyes téma egyben /E1/ könyvcsomag
10

Könyv 22db vegyes téma egyben /E1/ könyvcsomag

Könyv 22db vegyes téma egyben /E1/ könyvcsomag Kolozsvári Grandpierre Emil Dr. Csibraky szerelmei Merényi László A cattarói matrózfelkelés / Kossuth 1984 Steinbeck Egy marék arany Karinthy Frigyes Leányfalú és vidéke / Szépirodalmi kiadás 1973 Andai György Ki kísérje Kádárt / Unió Lap-és Könyvkiadó 1990 Colin ...

I. kerület, Budapest

Irányi Dániel Charles-louis Chassin A magyar forradalom politikai története I ii   könyv
5

Irányi Dániel Charles-louis Chassin A magyar forradalom politikai története I ii könyv

Irányi Dániel Charles-Louis Chassin A magyar forradalom politikai története. I II könyv 1847-től 1849.-ig Fordította Szoboszlai Margit. Szépirodalmi Könyvkiadó 1989. Kemény kötés, ami kicsit kopott, I. kötet .A háború előtt. 369 oldal, belső borítóin fekete-fehér fotók, súlya , II. kötet. A háború. ...

I. kerület, Budapest

15db könyv a múlt századból / könyvcsomag/ battyi 1/
10

15db könyv a múlt századból / könyvcsomag/ battyi 1/

15db könyv a múlt századból / könyvcsomag/ battyi 1/ A csoportképet pótoljuk Orvokki Autio Családi fészek / könyv Európa Könyvkiadó 1989 Edith Piaf Nem bánok semmit sem / könyv Gondolat 1970 Norman Mailer A hóhér dala I II / könyv Magvető Kiadó 1984 Bertolt Brecht Julius Caesar úr üzletei / könyv Gondolat ...

I. kerület, Budapest

3db Jules Verne regény / könyv Móra Ferenc kiadás 1982
7

3db Jules Verne regény / könyv Móra Ferenc kiadás 1982

3db Jules Verne regény / könyv Móra Ferenc kiadás 1982 Hector Servadac Nyolcszáz mérföld az Amazonason Hódító Robur A világ ura A csoportképet pótoljuk Fordította Bartócz Ilona Rajzokat Hegedüs István, Gyulai Lívius, Hársing Lajos és Szecskó Tamás készítette Papírborító, Színes képpel, súlya 1,10kg A ...

I. kerület, Budapest

A Magyar Tudományos Akadémia másfél évszázada 1825-1975 / könyv
5

A Magyar Tudományos Akadémia másfél évszázada 1825-1975 / könyv

A Magyar Tudományos Akadémia másfél évszázada 1825-1975 / könyv Akadémiai Kiadó 1975 Kemény kötés, 547 oldal, belső címoldalán névbélyegzők láthatók, mérete 17x24 cm, súlya 1,20kg A könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges ...

I. kerület, Budapest

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985
1

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985 fordította: Bartos Tibor Árkádia Budapest 1985 Puha kötés, színes képpel, oldal 538, mérete:12x20 cm, a könyv ragasztása belül egy helyen elengedett, egyébként jó állapotú /K12/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre ...

I. kerület, Budapest

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942
1

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942 Fordította: Benedek György Officina Nyomda és Kiadóvállalat 1942 Kemény kötés, ami javított, kopott, apró foltok előfordulnak, oldal 126, mérete:13x19 cm, belül a ragasztás néhol elengedett /K12/ Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is, Személyes ...

I. kerület, Budapest

 Könyvvezetés a kettős könyvvitel rendszerében I ii iii
6

Könyvvezetés a kettős könyvvitel rendszerében I ii iii

Könyvvezetés a kettős könyvvitel rendszerében I II III Módszertani útmutató a vállalkozások számára Számviteli kézikönyv Összeállította: a Pénzügyminisztérium Számviteli Főosztályának szerzői kollektívája: Erős József, Mészáros László, Nagy Katalin, Szövényi Gézáné, Dr. Nagy Gábor főosztályvezető irányításával. ...

I. kerület, Budapest

Robert Merle Majomábécé / könyv
2

Robert Merle Majomábécé / könyv

Robert Merle Majomábécé / könyv Európa Könyvkiadó 1992 Európa Könyvkiadó 1992 Kemény kötés, színes papírborítóval, mérete 13x19x3cm, súlya 45dkg A könyv új ME/9 Személye átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is Minden kérdésre szívesen és lehetőség szerint ...

I. kerület, Budapest

Halász Előd Német – Magyar kéziszótár 1964
2

Halász Előd Német – Magyar kéziszótár 1964

Halász Előd Német – Magyar kéziszótár 1964 Akadémiai Kiadó 1964 Kemény kötés, ami kicsit kopott, 660 oldal, mérete 15x20cm, súlya 76 dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges ...

I. kerület, Budapest

Kristó Gyula Makk Ferenc Az Árpád - Házi uralkodók / könyv
4

Kristó Gyula Makk Ferenc Az Árpád - Házi uralkodók / könyv

Kristó Gyula Makk Ferenc Az Árpád - Házi uralkodók / könyv Megjelent az IPM Könyvtár sorozatban1988 Papírborító, 305 oldal, mérete 14x20 cm, súlya 30 dkg A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: Budapest I kerületében ...

I. kerület, Budapest

Sulyok Mária Timár Zsuzsa Virág kalendárium / könyv
1

Sulyok Mária Timár Zsuzsa Virág kalendárium / könyv

Sulyok Mária Timár Zsuzsa Virág kalendárium / könyv Mezőgazdasági Kiadó 1968. Mészáros András fekete-fehér képeivel, kemény kötés, kicsit szakadt, 378 oldal, mérete 12x17 cm, súlya 48 dkg, a könyv jó állapotú Megőriz néhány régi szép szokást. Elmondja, kinek milyen virágot vegyük ajándékba és hogyan. ...

I. kerület, Budapest

Rózsa György Városok várak kastélyok Régi magyarországi látképek / könyv
4

Rózsa György Városok várak kastélyok Régi magyarországi látképek / könyv

Rózsa György Városok várak kastélyok Régi magyarországi látképek / könyv Hegyi Gábor fotóművész emlékére. Fotók: Dabasi András, Bakos Ágnes, Bokor Zsuzsa, Mester Tibor, Rázsó András HG és Társa Kiadó 1995. magyar, német, angol nyelven Kemény kötés pirosban, színes borítóval, ami kicsit piszkos. 150 ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése