Küldés

Üzletvezetőt keresünk

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Gold-Metró Kft.
Pozíció üzletvezető
Munkavégzés helye Budapest belváros
Iskolai végzettség érettségi
Nyelvtudás nem szükséges
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Budapest belvárosában lévő gyorséttermi jellegű és fornetti üzleteibe üzletvezetőt keres stabil, dinamikusan növekvő, budapesti vendéglátóipari cégcsoport akár azonnali belépéssel, teljes munkaidőben.
Feladatok:
- üzlet és dolgozók irányítása, munkafolyamatok ellenőrzése
- dolgozói munkaidő beosztás tervezése, szervezése
- üzletmenethez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, árurendelés
- éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
- nyitási és zárási folyamatok irányítása
- dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása.
Elvárások:
- minimum 1év tapasztalat vendéglátásban eltöltött vezető pozícióban
- szakma szeretete, jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
Amit kínálunk: biztos céges háttér, piacképes jövedelem, fiatalos csapat.

Jelentkezés üzenetben. vagy önéletrajzzal e-mailben: hr(kukac)trio3.hu
Startapro_5532105

Radics Magdolna

Összes hirdetés megtekintése