Küldés

Flotta értékesítőt keresünk - miskolci autószalonba

Tulajdonságok
Pozíció Flotta értékesítő
Munkavégzés helye Miskolc
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Megbízónk a 30 éves múlttal rendelkező autószalon részére keresünk
FLOTTA ÉRTÉKESÍTŐT.

Főbb feladatok:
Meglévő és új ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás szóban és írásban.
Autóflotta értékesítéséhez szükséges (finanszírozási) ajánlatok készítése, nyomon követése, szerződés megkötése.
Az ügylet során felmerült ügyféligények folyamatos feldolgozása, kezelése.
Kapcsolattartás a bankokkal, biztosítókkal.
Az esetleges javítások intézése a szervizzel.
Havi számlák kiállítása, ügyfélnek történő elküldése.
A bérautók kezelése, kiadása, nyomon követése.
Jelentések, kimutatások, beszámolók készítése a vezetőség felé.
A feladatokhoz kapcsolódó teljes adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
Min. középfokú végzettség (érettségi).
Értékesítésben szerzett tapasztalatok.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok).
B kategóriás jogosítvány.
Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség.
Sikerorientált hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:
Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:
Teljesítmény arányos jövedelem, dolgozói kedvezményekkel.
Komoly szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőségek.
Kulturált munkakörülmények, fiatalos csapat.
Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
Nagy múltú, stabil, tőkeerős vállalati háttér.
Munkavégzés helye: Miskolc. Startapro_1715243876

Polonkainé Valcsev Éva

Összes hirdetés megtekintése