Szeretnél böngésző értesítéseket kapni a következő esetekben?

Önéletrajzod még nem készült el

Hozd létre egyszerűen és gyorsan önéletrajz szerkesztőnk segítségével!
Az adatokat egyszeri alkalommal szükséges csak megadni, ezt követően már akár egy kattintással is pályázhatsz a meghirdetett állásokra.
Önéletrajz szerkesztése Mindössze néhány percet vesz igénybe a kitöltése

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

A meghirdetett állás felkeltette az érdeklődésemet, önéletrajzomat csatolva küldöm.

Az üzenet elküldése előtt önéletrajzodat itt tudod szerkeszteni.

Hirdetés megosztása

Küldés

Ár-összehasonlítás publi24.ro

Az értékelés a hirdetés jellemzőinek és az elmúlt hónapokban feltöltött hasonló hirdetések árainak figyelembevételével történik.

Értékelési kategóriák

Értékelés eredménye Leírás
Átlag alatti
A hirdetésben megadott ár alacsonyabb, mint a piaci ár
Jó ár
A hirdetésben megadott ár közel áll a piaci árhoz
Átlag feletti
A hirdetésben megadott ár magasabb, mint a piaci ár

Fontos jellemzők, melyek az összehasonlítás alapjául szolgálnak:

Ár-összehasonlítás publi24.ro semleges és nem megvásárolható.

Fejlesztő foglalkoztatás adminisztrátor

Feladás dátuma: 2023.01.13 09:44
Tulajdonságok
Pozíció Fejlesztő foglalkoztatás adminisztrátor
Munkavégzés helye Down Alapítvány Gondozóháza - Budapest, Zágrábi utca 13.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

Fejlesztő foglalkoztatás adminisztrációs feladatainak lebonyolításához keres kollégát a Down Alapítvány Gondozóháza.

A munkaviszony időtartama: Határozatlan
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős
A munkavégzés helye: 1107 Budapest, Zágrábi utca 13.

Munkakörhöz tartozó feladatok:
- munkavállalók ki-beléptetésének lebonyolítása,
- kapcsolattartás hivatalos szervekkel,
- foglalkoztatási terv készítése,
- foglalkoztatási alapanyag beszerzése.

Elvárások:
- érettségi
- empátia
- erős táblázatkezelési tapasztalat

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban a döntést követően betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezető nyújt, a 06-20-260-2287-es mobilszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
- Elektronikus úton: Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezető e-mail címére: Startapro_1643992511

Hirdetések, melyek érdekelhetnek

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
A hirdetést sikeresen eltávolítottad a kedvencek közül