Küldés

Ügyfélszolgálati munkatárs, német nyelvtudással

Tulajdonságok
Pozíció Ügyfélszolgálati munkatárs, német nyelvtudással
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk, aktív német nyelvtudással és releváns szakmai tapasztalattal remote munkavégzésre.

Feladatok

- Bejövő hívások fogadása német nyelven
- Információ adása az osztrák partner logisztikai termékeiről, szolgáltatásairól
- Ügyfelek reklamációinak kezelése
- Hívások rögzítése a jegykezelő rendszerben

Elvárások

- Ügyfélkezelésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, Teams, adatbázis)
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

Előny

- Ticketing, CRM rendszerek ismerete

Amit ajánlunk

- Cafetéria, teljesítmény bónusz, munkatárs ajánlási bónusz
- A beosztásodat a betanulás után mindig 4 hétre előre megkapod
- Havonta max. 1 alkalommal van szombati munka
- A munkát még műszakban is legkésőbb este 8-kor befejezed
- Dolgozhatsz akár országosan otthonról

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: https: bit.ly 3EKRv5c Startapro_1666708361