Küldés

Logisztikai koordinátor

Tulajdonságok
Pozíció Logisztikai koordinátor
Munkavégzés helye Szolnok
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Falemeztermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó Partnerünk csapatába keresünk Logisztikai koordinátor pozícióba Kollégát.

Feladatok

- Ki- és beszállítások szervezése, ügyintézése, dokumentálása, fuvarozási szolgáltatások megrendelése
- Vállalatirányítási rendszer karbantartása, adatok és folyamatok frissítése
- Megrendelések elkészítése, kimenő számlák pénzügyi teljesítésének nyomon követése
- Készlet értékesítési jelentések készítése
- Tehergépjárművek fogadása, okmányok és rakomány ellenőrzése
- Alapanyagok, segédanyagok átvétele, nyilvántartása, készletek ellenőrzése
- Alapanyagok kiadások ütemezése a termelési tervnek megfelelően
- Készletkezelési és ellenőrzési feladatok
- Kiszállításhoz kapcsolódó feladatok elvégzése (rakodás ellenőrzése, okmányok kiadása)
- Szállítások folyamatos nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
- Nyilvántartások, statisztikák, jelentések készítése
- Részvétel leltárakban, időszakos készletellenőrzésekben
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, szállítmányozókkal, (angol nyelven is)

Elvárások

- Középfokú logisztikai végzettség
- A MS Office programcsomag magabiztos használata
- Kommunikációképes angol vagy olasz nyelvtudás
- ERP rendszerben szerzett tapasztalat
- Legalább 3 éves tapasztalat fuvarszervezés logisztika területén
- A logisztikában használt rendszerek, előírások, megoldások és szoftverek ismerete

Előny

- Olasz kommunikációképes nyelvtudás
- Főiskolai végzettség

Amit ajánlunk

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Stabil vállalati háttér, a pandémia idején is dinamikus fejlődés
- Támogató csapat, családias légkör
- Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Szolnok