Rendezés
Rendezés

Hirdetések

Állást kínál Céges hirdetések Foglalkoztatás módja: Határozatlan idejű

  • Kiemelt hirdetések (Összes megtekintése)

  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 20 / 50

  • Raktáros (délutáni esti műszakban)

    Ilyen feladatokat bíznánk Rád: Összekészíted az árut a vevői rendelésekhez és a

  • 1

    Hentes-Húsfeldolgozó állás !!

    Sülysápi telephelyű készárú üzemünkbe HENTEST, vagy gyakorlattal rendelkező munkavállalót

  • Raktári kimérő

    Ilyen feladatokat bíznánk Rád: Kigyűjtöd a csomagolásra váró termékeket a raktárból

  • Biztos munka,biztos jövedelem.

    Vízvezeték és központi fűtés szerelő szakmunkások jelentkezését várom. Magas kereseti

  • 3

    Kenyérszeletelés, csomagolás, árukiadás

    Furnus Pék és Cukrászati Zrt. folyamatos munkavégzésre keres teljes-, ill. részmunkaidős

  • 1-2-3 műszakos munkalehetőség! Azonnal céges állomány, 13.havi bér!

    Kezdés: A sikeres interjút követően pár napon belül. A munkavégzés helye: Kisbér

  • Komáromi munkalehetőség! Nettó 400.000 forint!

    Kezdés: A sikeres interjút követően 1 héten belül. A munkavégzés helye: Komárom

  • Betanított munkalehetőség kiemelt bérezéssel!

  • Lakatos

    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező

  • Takarítási feladatok

    I kerületi irodaház közös területeinek takarítására keresünk hosszútávra megbízható

  • Autószerelő-Karbantartó

    Feladatok: Gépjárművek szerelése, karbantartása, műszaki vizsgára való felkészítése

  • Informatikai rendszergazda (részben távmunka)

    Informatikai rendszergazda (részben távmunka) Nyíregyházi központú többcélú intézmény

  • Műszakvezető

    Pécsi partnerünk részére Műszakvezető kollégát keresünk. Feladatok - A gépszemélyzet

  • Vámügyintéző

    Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és

  • Munkavédelmi mérnök

    Megbízónk a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi vállalat. Folyamatosan

  • HR munkatárs

    Létszámbővítés kapcsán keressük új HR munkatárs kollégánkat, 3 fős kecskeméti csapatunkba

  • HR asszisztens

    Fejlesztési projekt kapcsán keressük részmunkaidős (4-6 órás) HR asszisztens jelöltünket

Keresés mentése
25% kedvezményt kaptál egyenlegfeltöltésre
Az ajánlat csak korlátozott ideig érvényes!
Egyenleg feltöltése