Küldés

Vámügyintéző

Tulajdonságok
Pozíció Vámügyintéző
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Pénzügyi csapatuk erősítésére keresünk Vámügyintéző munkatársat. Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Feladatok

- Teljes körű vámügyi feladatok ellátása
- Vámraktár üzemeltetése
- Bérmunka elszámolások készítése
- Vámáru szállítmányok indítása és érkeztetése
-Szabad forgalom számára történő vámkezelések intézése
- Adatszolgáltatás a NAV felé

Elvárások

- Érettségi bizonyítvány
- Vámügyintézői végzettség
- Ügyintézői gyakorlat
- Jogosítvány
- Aktív számítógépes jártasság (MS Office)
- Jó kommunikációs készség
- Önálló, proaktív, felelősségteljes és pontos munkavégzés
- Csapatszellem

Előny

- Jövedéki ügyintézői végzettség
- Angol nyelvtudás
- Kompakt Zoll program ismerete
- SAP ismerete

Amit ajánlunk

- Bónusz
- Egészségbiztosítás
- Céges flotta
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás
- Cafeteria,
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön
- Szociális segély
- Fizetési előleg
- Céges események

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: https: n9.cl 0buph Startapro_1713359371