Küldés

Műszakvezető

Tulajdonságok
Pozíció Műszakvezető
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Pécsi partnerünk részére Műszakvezető kollégát keresünk.

Feladatok

- A gépszemélyzet vezetője és támogatója a meghatározott műszakban és cellában
- Az aktuális előírásoknak és ajánlásoknak megfelelően elvégezi a rendszeres teljesítmény értékeléseket,
folyamatosan visszajelzést ad beosztottjainak aktuális teljesítményeikről
- A Line struktúrát támogatja az IWS bevezetési fázisában
- Aktív résztvevője a napi termelési megbeszéléseknek (DDS), támogatja a csapatot akció tervek kidolgozásában
- Meghatározza a Pit Stop (előre tervezett gépállás) erőforrásokat
- A gépleállások okainak feltárása, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzése
- Megérti az adott cella és műszak prioritásait és ennek megfelelően irányítja a cellát
- A gyártási ütemterv alapján támogatja a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi
elvárásoknak megfelelő gyártásban
- Folyamatosan javító intézkedéseket fogalmaz meg a gépek teljesítményének növelése érdekében
- Vezeti a hibafeltárási és megoldási folyamatokat
- Útmutatást ad a gyártási folyamatokhoz és biztosítja a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációt
- Felügyeli a műszakos IWS tevékenységek megvalósulását
- Támogatja és fejleszti a gépegység felelősöket

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Vezetői készségek
- Határozott fellépés
- Erős kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Többműszakos munkarend vállalása

Előny

- Felhasználói szintű SAP ismeret
- Termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Amit ajánlunk

- Cafeteria
- Bónusz
- Egészségbiztosítás
- Céges flotta
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön
- Szociális segély
- Temetési segély
- Fizetési előleg
- Céges események

Munkavégzés helye: Pécs