Ingatlan eladó, kiadó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Térkép Lista
Szűrők
Rendezés
Térkép Lista
Aktív szűrők: Ingatlan Budapest Magánhirdetések Szűrési feltételek törlése

Kiemelt hirdetések Összes megtekintése

Kiemelt
Szuper beosztású Békásmegyeri eladó lakás
5
4

Szuper beosztású Békásmegyeri eladó lakás

Eladó kis lakásunk Békásmegyeren, a Duna felől, szuper kedvező áron Ha olyan lakást keresel, ami optimális elrendezésű, világos, jól alakítható és még a rezsije is baráti, akkor ezt érdemes megnézned 57 nm | 1+2 félszoba | 3. emelet | Jós utca 12. | FIX 3% lakáshitel ELRENDEZÉS A lakás lelke ...

1087719 Ft/m2 | 57 m2 | 1 szoba

III. kerület, Budapest

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

garázs kiadó ( vagy raktárnak)

garázs kiadó ( vagy raktárnak)

XII. Bürök utcában 2 beállásos garázs kiadó 65000 ft-ért. 1 havi kaució.25 nm-es. Üzlethelységnek, raktárnak vagy egyéb lehetőségnek is kiadó.Minden megoldás érdekel. Ügyes közvetitő segitségét elfogadom.

2600 Ft/m2 | 25 m2

XII. kerület, Budapest

Budán villa eladó (panzió)
2

Budán villa eladó (panzió)

XII. Budán Mártonhegyen az egyik legszebb ház ( felújitandó) jelenleg panzióként müködik. Különbözö méretü kis szobák és nagyobbak. 20 fürdöszobás. 5 szinten és kb: 500 nm. Telek 1000 nm. Tetszés szerint átalakithaató. Garász 25nm plusz kocsibeálló. Irányár: 800 millió, vagy a legjobb ajánlatért e ...

1600000 Ft/m2 | 500 m2 | 25 szoba

XII. kerület, Budapest

Zuglói lakás eladó
1

Zuglói lakás eladó

Tulajdonostól eladó 44 nm-es zuglói lakás. 8 lakásos kertes társasházban. Kertre néző. Tehermentes. Jó közlekedés 1 es villamos és a 7-es buszcsalád a sarkon.

1250000 Ft/m2 | 44 m2 | 1 szoba

XIV. kerület, Budapest

Kiadó teremgarázs Kelenföldön
1

Kiadó teremgarázs Kelenföldön

Kelenföld fizetős parkolású Galambóc utcájában lehatárolt elektromos árammal, zárható polcrendszerrel, automata bejárati kapukkal kialakított termgarázsi gépkocsi beálló hosszútávra kiadó kéthavi kaucióval. A bérleti díj tartalmazza a közös és a rezsi költséget is.

2333 Ft/m2 | 15 m2

XI. kerület, Budapest

Nem dohányzó férfi részére albérleti lehetőség
2

Nem dohányzó férfi részére albérleti lehetőség

Erzsébeten tulajdonostól, nem dohányzó férfi részére két ágyas bútorozott szobába albérleti lehetőség. Közös konyha, fürdő helyiségek, egy tusoló, 3 db WC, kádas fürdő. Megközelíthető: 123-as, 151-es, 99-es, 55-ös buszokkal. Metró 10 perc.

2917 Ft/m2 | 24 m2

XX. kerület, Budapest

Kiadó kis lakást vagy szobát keresek

Kiadó kis lakást vagy szobát keresek

Budapest és maximum 15km-es körzetében. Nem lenne probléma ha felújítandó lenne mivel építőiparban dolgozom így tudnám mellette vállalni . Ár:100 ezer forint körül

10000 Ft/m2 | 10 m2

XVIII. kerület, Budapest

Kiadó Raktárkonténer
1
4

Kiadó Raktárkonténer

Ha már kevés a hely otthonában vagy cégénél ,béreljen nálunk raktár konténert. Ügyfélszolgálatunk munkanapokon 9-16 óra között hívható. - 24 órás hozzáférés a raktárhoz. - telefonos beléptető rendszer. - CCTV kamerarendszerrel őrzött,térvilágítással ellátott telephelyen. 20 lábas(6x2.5m) konténer nettó ...

2667 Ft/m2 | 15 m2

XVII. kerület, Budapest

Felújított, kétszobás lakás eladó, akár CSOK Pluszra, hitelre is
11

Magánszemély tulajdonostól eladó a Ferihegyi úton, a városközponthoz közel, 10 emeletes, dupla liftes társasházban egy 7. emeleti, kelet tájolású, tehermentes, frissen felújított, világos, 45 nm-es, 2 szobás, azonnal birtokba vehető lakás 8 nm-es erkéllyel. A lakás zárt folyosóról nyílik, ahol mindösszesen ...

1366667 Ft/m2 | 45 m2 | 2 szoba

XVII. kerület, Budapest

Nemdohányzó lánynak szoba kiadó, Budapest 15.
5

Nemdohányzó lánynak szoba kiadó, Budapest 15.

Lány részére szoba kiadó, Budapest 15.kerületében, kiváló tömegközlekedéssel. Gyönyörűen felújított panellakásban, különbejáratú szoba, teljesen berendezve. Nemdohányzó, tisztaságszerető lány érdeklődését várom, lehetőleg hosszútávra. 95ezer bérleti díj, plusz 22ezer rezsi. Kaució nincs.

7917 Ft/m2 | 12 m2

XV. kerület, Budapest

Kiadó teremgarázs Budapest 6. ker. Sziv utca 36

Kiadó teremgarázs Budapest 6. ker. Sziv utca 36

Budapest VI. kerület, Szív utca 36, Nagykörúton kívüli terület Kiadó teremgarázs Budapest 6. ker. Sziv utca 36 Kinálati ár: 40 000 Ft, közös költséggel együtt. A helyhez tartozik egy közös kerékpár, stb tároló helység. Kínálati ár:40 000 Ft 12 m2

3333 Ft/m2 | 12 m2

VI. kerület, Budapest

Kiadó teremgarázs Budapest 6. ker. Sziv utca 36
2

Kiadó teremgarázs Budapest 6. ker. Sziv utca 36

3333 Ft/m2 | 12 m2

VI. kerület, Budapest

Nyugatihoz kőzel garázs beáll  kiadó

Nyugatihoz kőzel garázs beáll kiadó

Lehel t rn l portaszolgálatos társasházban teremgarázs beálló kiadó.

2333 Ft/m2 | 12 m2

XIII. kerület, Budapest

Lakás 15. kerület
6

Lakás 15. kerület

Újpalotán eladó egy felújítandó lakás. A bontás elvégezve, villanyszerelés kész. Festeni és burkolni kell a helyiségeket.

1231915 Ft/m2 | 47 m2 | 2 szoba

XV. kerület, Budapest

Kiadó kis lakást keresek Bp .- n

Kiadó kis lakást keresek Bp .- n

2025. Május 10. napjával keresek, Bp jobb részén 1 fő, Nő részére kiadó igényes, kis lakást, rendezett liftes házban, em I min 25- 35 komplett felszerelt, (gépesített, berendezett) l ha lehet erkélyes lakást. Jó közlekedés ,- l. Bérlésére szánt összeg 140.Ez Ft + rezsi. Ajánlatokat: Fotóval kérem!! ...

5 Ft/m2 | 30 m2 | 1 szoba

VI. kerület, Budapest

Nemetorszagi befektetési ingatlant, hosszú távra berelhetö1400m  hasznos terület  1640 m  Telek
16
1

Nemetorszagi befektetési ingatlant, hosszú távra berelhetö1400m hasznos terület 1640 m Telek

Nemetorszagi befektetési ingatlant, hosszú távra berelhetö1400m hasznos terület 1640 m Telek Elado-Atado-csrelhetö Kereskedelmi épület, vidéki szálloda. (többlakásos ház) Magdeburgtöl, kb.20 km-re, a Balti-tengertől kb. 290 km-re, az autópályától 7 km-re. Az ingatlant 1995-ben vidéki szállodává alakították ...

218750 Ft/m2 | 1,600 m2 | 28 szoba

III. kerület, Budapest

Budapest xx. kerület Lázár utcai 2 szobasá lakás kiadó

Budapest xx. kerület Lázár utcai 2 szobasá lakás kiadó

A BEÉPÍTETT konyha BÚTOR EGYEDILEG lett tervezve, és BÚTORASZTALOS által magas minőségben kivitelezve, a konyhagépek még GARANCIÁLISAK.érdeklődni a 06304792734   A gyönyörű 50 nm 2 szoba mellett előszoba, hálószobás lskás zuhanyzós fürdő + illemhely konyha, étkező, nappali. A bérleti dij és vonatkozó ...

4038 Ft/m2 | 52 m2 | 2 szoba

Gubacsipuszta, XX. kerület, Budapest

Oktogonnál kiadó egy napfényes, berendezett minigarzon
5

Oktogonnál kiadó egy napfényes, berendezett minigarzon

VI.ker. Nagymező utcában Oktogon, Nyugati közelében - kiadó 1 főnek, egy fiatalos, gépesített és berendezett, felújított, szigetelt minigarzon. Kifejezetten napfényes lakás, utcára néző ablakkal, egy rendezett liftes épület 2. emeletén. Alacsony rezsi, közös költség: 7.575.- Ft vízdíjjal együtt, ...

11000 Ft/m2 | 15 m2 | 1 szoba

VI. kerület, Budapest

Szüterén kiadó 1

Szüterén kiadó

Kőbánya központjában kis szüterén lakáskiadó,fügetlen nőnek.

4063 Ft/m2 | 32 m2

X. kerület, Budapest

Kiadó üzlethelyiség a IX. kerületben.

Kiadó üzlethelyiség a IX. kerületben.

Kiadásra kinálunk egy 66 nm-es, üzlethelyiség besorolású, félszuterén, utcai bejáratú helyiséget. Műanyag nyílászárókkal és riasztóberendezéssel rendelkezik.

3788 Ft/m2 | 66 m2

IX. kerület, Budapest

XII kerületi lakás (69 m2) kiadó, Hegyvidék kőzpontjában. Böszörményi ut  250.000 Ft hó
2

XII kerületi lakás (69 m2) kiadó, Hegyvidék kőzpontjában. Böszörményi ut 250.000 Ft hó

Böszörményi uti 69 m2 tágas, napfényes, erkélyes 2 szobás öszkomfortos IV emeleti lakás kiadó. Környezetében minden szolgáltatás megtalálható. Tömegközlekedés kiváló, könnyen eljuthatunk bárhová. Déli pu. 3 perc. Autóparkoló a ház mellett bérelhető. A lakás a 60-as évek hangulatát idézi. Érdeklődni: ...

3623 Ft/m2 | 69 m2 | 2 szoba

XII. kerület, Budapest

Keresés mentése