Hobbi, szabadidő - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés
Aktív szűrők: Hobbi, szabadidő Magánhirdetések Szűrési feltételek törlése

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Nagyméretű réz fogasok három ágú 5 db egyben nr.2
10

Nagyméretű réz fogasok három ágú 5 db egyben nr.2

Mérete : 13 x 17 cm, súly db. kb. 130 gr. Alku nincs!!! Akinek nem inge, ne vegye magára de "imádom" azokat akik: - "Nem látják" a leírást, a méreteket és a képeket sem... ?! - Saját maguk által megadott időpontot sem tartják be - Feleslegesen rabolják az időmet "Csak" korrekt vagyok de nem polkorrekt ...

VIII. kerület, Budapest

Szokatlan pazar régi réz fogasok 5 db egyben nr.3
10

Szokatlan pazar régi réz fogasok 5 db egyben nr.3

Különleges pazar régi réz fogasok 5 db egyben nr.3 Mérete : 16 x 9 cm, súly db. kb. 200 gr. Alku nincs!!! Akinek nem inge, ne vegye magára de "imádom" azokat akik: - "Nem látják" a leírást, a méreteket és a képeket sem... ?! - Saját maguk által megadott időpontot sem tartják be - Feleslegesen rabolják ...

VIII. kerület, Budapest

Retró vadászkés kés agancs markolattal
9

Retró vadászkés kés agancs markolattal

Retró vadászkés kés agancs markolattal. Teljes hossza 26,5 cm., penge hossza 14,5 cm., penge vastagsága 3,5 mm. Nem tudom milyen acélból van. Csak személyes átvétel kizárólag a Blahán!!! SMS-re Nem Válaszolok !!! Garancia és Visszavásárlás Nincs!!! Kényszeres alkudozók, ráérő tudósok, klinikai esetek, ...

VIII. kerület, Budapest

Réz mozsár rézmozsár törővel nr.7
3

Réz mozsár rézmozsár törővel nr.7

Szép komplett klasszikus rézmozsár a hozzá tartozó szintén réz verőszárral. Több mozsarat is találsz a hirdetéseim között. Mérete: magassága 11, 5 cm., szája átmérője 12 cm., alja átmérője 7, 5 cm., törő magassága 22, 5 cm., közel 2 kg. Akinek nem inge, ne vegye magára de "imádom" azokat akik: - "Nem ...

VIII. kerület, Budapest

Kétkezes súlyzó szett súlytárcsa súly súlyzó tárcsasúly súlyok
14

Kétkezes súlyzó szett súlytárcsa súly súlyzó tárcsasúly súlyok

Kétkezes súlyzó szett súlytárcsa súly súlyzó tárcsasúly súlyok újszerű állapot, öntött vas, furat 27 mm. A csomag tartalma: - 2 x csillag alakú szorító gyűrű - 2 x súlytárcsa 5 kg - 2 x súlytárcsa 2, 5 kg - 4 x súlytárcsa 1 kg - 2 x félrúd + 1 menetes rögzítő (rúd teljes hossza 150 cm.) Ára 34999 Ft. Csak ...

I. kerület, Budapest

Prémium Halibut etetőpellet 3 vagy 14 vagy 20 és 28mm
3
2

Prémium Halibut etetőpellet 3 vagy 14 vagy 20 és 28mm

Eladó prémium minőségű, extra magas fehérje és halolaj tartalmú 3mm-től 28mm-ig Halibut etetőpellet! Rendszeres használatával rendkívül eredményes alapozó etetést készíthetünk kifejezetten a nagytestű, kapitális pontyok horgászatához. Egész évben kiváló csalogatóhatás, meleg és hideg vízben is kitűnően ...

XIV. kerület, Budapest

Eladó új 178 db MESEKÖNYV
1

Eladó új 178 db MESEKÖNYV

Eladó ÚJ 178 db MESEKÖNYV!

IV. kerület, Budapest

Teljesen új állapotban
1

Teljesen új állapotban

Teljesen új állapotban álló rajztábla kizárólag csak megtekintés után készpénzért eladó.

Oroszlány, Komárom-Esztergom

A vállalkozások tevékenységének az ellenőrzése
1

A vállalkozások tevékenységének az ellenőrzése

Mérlegképes könyvelő képzés tankönyve. 2012- és kiadás. Puha kötés. Szerzők: Dr. Birher Ilona, Bodonyi Miklós, Dr. Sztanó Imre, Vörös László. Bologna Könyvsorozat. Kiváló állapotú könyv.

Töltéstava, Győr-Moson-Sopron

Brealey- Nyers-Modern vállalati pénzügyek
1

Brealey- Nyers-Modern vállalati pénzügyek

Brealey- Nyers 2005 kiadású könyve új állapotban eladó. Címe Modern vállalati pénzügyek. Kemény kötésű. Panem kiadó.

Töltéstava, Győr-Moson-Sopron

Munkaegészségtan, üzemegészségtan szakkönyv eladó
3

Munkaegészségtan, üzemegészségtan szakkönyv eladó

Munkaegészségtan, üzemegészségtan szakkönyv, Tímár Miklós szerkesztésében, 1981-es Medicina Könyvkiadó. A belsejében több helyen aláhúzott szövegrész van. Szakvizsga felkészítő tankönyv. Kérem itt írjon üzenetet vagy: e-mail címre. Árban megegyezünk.

Töltéstava, Győr-Moson-Sopron

összecsukható kempingágy
2
1

összecsukható kempingágy

Teljesen új állapotban lévő összecsukható kempingágy eladó.

Szeged, Csongrád-Csanád

A második helvét hitvallás- eladó új könyv
2

A második helvét hitvallás- eladó új könyv

Új, füst és szőrmentes lakásban, könyvespolcon tartott könyv. Különlegesség! A második helvét hitvallás - Confessio Helvetica posterior Vallástétel és egyszerű magyarázat az igaz hitről és a tiszta keresztyén vallás egyetemes tantételeiről. A svájci egyházak által 1566-ban elfogadott Második Helvét ...

Sátoraljaújhely, Borsod-Abaúj-Zemplén

A Szennai Skanzen lakóházának modellje
8

A Szennai Skanzen lakóházának modellje

Átvehető Sátoraljaújhelyben. Alkalmanként Hajdúszoboszlón Debrecenben megoldható. Postázni érzékenysége miatt szerintem nem lehet. Szállítódobozban van, ami ajándék. Eredeti prospektus és kinyomtatott dolgozat kérésére ajándékba! A dolgozatából részletmontázs látható. Kérésre több fotó, vagy mérés lehetséges. A ...

Sátoraljaújhely, Borsod-Abaúj-Zemplén

90 cm Atomic Vantage lányos gyerek carving síléc jó állapot 20.000 Ft
11

90 cm Atomic Vantage lányos gyerek carving síléc jó állapot 20.000 Ft

Eladó a képen látható használt 90 cm Atomic Vantage Blend X lányos gyerek carving síléc jó állapot 20.000 Ft ért. Radius: R7.2 W65 A léc szervízelt élezve pár nap síelés van benne. Termékeim között megtalálható több síléc, sícipő jégkorcsolya és görkorcsolya is. Budapesten személyesen átvehető a XI.kerületben ...

XI. kerület, Budapest

170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft
13

170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft

Eladó a képen látható használt 170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft ért. Radius: 15.5 Waist: 73 mm Handmade by Atomic AA0013355 Made in Bulgaria Hibája: Az egyik lécen a végén a felkanyarított részen nincsen kantni és sérült a talp. A másik oldalinál is sérült kicsit de ott ...

XI. kerület, Budapest

130 cm Fischer RC4 Race JR carving síléc sérült kötés 130 cm Fischer RC4 Race JR carving síléc
11

130 cm Fischer RC4 Race JR carving síléc sérült kötés 130 cm Fischer RC4 Race JR carving síléc

Eladó a képen látható használt 130 cm Fischer RC4 Race JR carving síléc sérült kötés 130 cm Fischer RC4 Race Jr síléc egyik kötése sérült hiányos. Méretei: 104-70-74 Radius: 13 m. Felületén vannak karcok kopások, de a talp szép nincsen nagy karc rajta, kantni vastag. Igény esetén van a termékeim között ...

XI. kerület, Budapest

166 cm Atomic Redster GS carving síléc 166 cm Atomic GS síléc sérült
14

166 cm Atomic Redster GS carving síléc 166 cm Atomic GS síléc sérült

Eladó a képen látható használt sérült 166 cm Atomic Redster GS carving síléc 166 cm Atomic GS síléc 15.000 Ft ért. A hibája a léc végénél megnyílt a talprész. Kötés árban adom de lehetséges, hogy valaki meg tudja olyan szintre csinálni, hogy még akár használható legyen mivel a sérülés egészen a végén ...

XI. kerület, Budapest

40 as Alpina J3 sícipő 40 es Alpina síbakancs eladó 10.000 Ft ért
9

40 as Alpina J3 sícipő 40 es Alpina síbakancs eladó 10.000 Ft ért

Eladó a képen látható használt 40 as Alpina J3 sícipő 40 es Alpina J3 síbakancs eladó 10.000 Ft ért. Belső talphossza: 255 mm, Külső talphossza: 295 mm. Termékeim között megtalálható mindenféle méretű jégkorcsolya, hokikorcsolya, sícipő, síléc és görkorcsolya is. Budapesten személyesen átvehető a XI.kerületben ...

XI. kerület, Budapest

31 es Dalbello CX2 sícipő eladó 31 es Dalbello síbakancs 8000 Ft
8

31 es Dalbello CX2 sícipő eladó 31 es Dalbello síbakancs 8000 Ft

Eladó a képen látható használt nagyon jó állapotú 31 es Dalbello CX2 sícipő eladó 31 es Dalbello síbakancs 8000 Ft ért. Belső talphossza: 195 mm Külső cipő méret 234 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya is. Budapesten személyesen ...

XI. kerület, Budapest

Keresés mentése