Könyv, film, zene eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Ardamica Ferenc A rokon cseléd /könyv
2

Ardamica Ferenc A rokon cseléd /könyv

Ardamica Ferenc A rokon cseléd /könyv Elbeszélések. Madách Bratislava 1970 Kemény kötés, papírborítóval, ami kopott, kicsit piszkos, 138 oldal, belül bélyegzők, számok, ceruzabeírás látható, mérete 12x20 cm, súlya 20 dkg, belül jó állapotú Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is Személyes átvétel: ...

I. kerület, Budapest

Ábel Péter Új Filmlexikon I II / könyv
5

Ábel Péter Új Filmlexikon I II / könyv

Ábel Péter Új Filmlexikon I II / könyv Akadémia Kiadó 1971, lexikonszerkesztőség vezetője Kicsi Sándor, képszerkesztő Koroknay István Fűzött vászonkötés feketében, színes papírborítóval, 1624 oldal, nagyon sok fekete-fehér képpel, mérete 17x25 cm, súlya 2,95 kg A könyv nagyon jó állapotú, szinte ...

I. kerület, Budapest

Ifj. Barta János Budavár visszavétele / könyv
2

Ifj. Barta János Budavár visszavétele / könyv

Ifj. Barta János Budavár visszavétele / könyv Kossuth Könyvkiadó 1985. Tartalom: Kurucok és császáriak. Török, német között elepedve. „Áll Buda még!” „Vegyük el Buda Várát” Az ostrom. A győzelem. „Bizton nézzen előre szemünk” A szerző utószava. A legfontosabb irodalom Papírborító színes képpel, 253 ...

I. kerület, Budapest

Barát Endre Boszorkánytánc / könyv
3

Barát Endre Boszorkánytánc / könyv

Barát Endre Boszorkánytánc / könyv Paganini életregénye Zeneműkiadó Vállalat 1962 Kemény kötés, ami kicsit piszkos, 548 oldal, belső borítóján tintával beírás és névbélyegzők láthatók, mérete13x19 cm, súlya 56 dkg, belül a könyv nagyon jó állapotú Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok. /E14/ Ha ...

I. kerület, Budapest

Koppándi Sándor A romániai magyar nemzetiség / könyv
2

Koppándi Sándor A romániai magyar nemzetiség / könyv

Koppándi Sándor A romániai magyar nemzetiség / könyv Kriterion Könyvkiadó Bukarest 1981 Kemény kötés, papírborítóval, ami kopott, 518 oldal, mérete 21x15x3cm, súlya 60dkg, hátsó borítóján alul kis barna folt látható, ezt eltekintve a könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet ...

I. kerület, Budapest

Fritz Schillmann Florenz und die kultur Toskanas / antik könyv
6

Fritz Schillmann Florenz und die kultur Toskanas / antik könyv

Fritz Schillmann Florenz und die kultur Toskanas / antik könyv Német nyelven Kiadó Dr. Hans Epstein Wien und Leipzpig 1929 Kemény kötés pirosban, ami kicsit kopott, foltos, 415 oldal, fekete-fehér képekkel, mérete 15x22x5cm, súlya 75dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbeírás, ...

I. kerület, Budapest

Sudermann Hermann Énekek éneke I ii  / antik könyv Lampel kiadás 1911
4

Sudermann Hermann Énekek éneke I ii / antik könyv Lampel kiadás 1911

Sudermann Hermann Énekek éneke I II / antik könyv Lampel kiadás 1911 Lampel R. Kk. /Wodianer F. és Fiai RT. Könyvkiadó vállalata 1911 Kemény kötés bordóban, ami kicsit kopott, 770 oldal, néhol a ragasztás elengedett, a fűzés meglazult, belső címoldalán névbeírás és névbélyegzők láthatók, a lapokon sárgás ...

I. kerület, Budapest

28db érdekes témájú könyv / könyvcsomag/E11
10

28db érdekes témájú könyv / könyvcsomag/E11

28db érdekes témájú könyv / könyvcsomag/E11 A könyvek közül 10db tetszés szerint kiválasztható vásárlás esetén A csoportképet pótoljuk Gádor Béla Írtam mérgemben / Szépirodalmi kiadás 1961 Bárány István Szerelmes bajnokok / Sportpropaganda kiadás 1986 D. Defoe Robinson Crusoe / Szépirodalmi kiadás 1959 Hangai ...

I. kerület, Budapest

Massimo Bontempelli Világszép asszony Adria / antik könyv
3

Massimo Bontempelli Világszép asszony Adria / antik könyv

Massimo Bontempelli Világszép asszony Adria / antik könyv vita e morte de Adria e dei suoi figli Fordította Révay József, kiadja a Franklin – Társulat, Kemény kötés,ami kicsit kopott,foltos, 154 oldal, lapjainak élei sárga foltosak, egy helyen a ragasztás kissé elengedett, de nem szakadt szét, belső ...

I. kerület, Budapest

21db könyv olvasni való / könyvcsomag
10

21db könyv olvasni való / könyvcsomag

21db könyv olvasni való / könyvcsomag A csoportképet pótoljuk A könyvek közül 10db tetszés szerint kiválasztható vásárlás esetén B. Traven Makrancos hölgy Mexikóban / Európa Kiadó 1978 Graham Greene Szerepjátszók / Európa Kiadó 1967 Maupassant Szerelmes barátság / Fabula kiadás 1991 Mark Twain Az aranykor ...

I. kerület, Budapest

20db könyv amit érdemes elolvasni
10

20db könyv amit érdemes elolvasni

20db könyv amit érdemes elolvasni A könyvek közül 10db tetszés szerint kiválasztható vásárlás esetén A csoportképet pótoljuk David McCullough A Panama-csatorna építésének története / Európa Kiadó 1986 Pearl S. Buck Az édes anyaföld Sigrid – Maria Grössing Erős asszonyok - gyönge férfiak / Magyar Könyvklub ...

I. kerület, Budapest

Gaul Károly Kandó Gyula A technika vívmányai Az utolsó száz évben / antik könyv
5

Gaul Károly Kandó Gyula A technika vívmányai Az utolsó száz évben / antik könyv

Gaul Károly Kandó Gyula A technika vívmányai Az utolsó száz évben / antik könyv Szerkesztik Hollós József és Pfeifer Ignác. 500 szövegképpel, és 60 műmelléklettel. Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai RT. 1905 Sorozat:A Műveltség Könyvtára.. Hirdetéseim között található a sorozat könyve: Az ember ...

I. kerület, Budapest

Garcia Marquez Száz év magány / könyv
2

Garcia Marquez Száz év magány / könyv

Garcia Marquez Száz év magány / könyv 1971 Fordította Székács Vera, Magvető 1971. Kemény kötés, papírborítóval, ami piszkos, elszíneződött, kicsit szakadozott, 425 oldal, belső borítóján tintával beírt név látható, mérete 14x19 cm, súlya 40 dkg /Fek9/ A könyv jó állapotú Személyes átvétel Budapest ...

I. kerület, Budapest

Peter James Génbomba / könyv
1

Peter James Génbomba / könyv

Peter James Génbomba / könyv avagy a 21. század holocaustja Gulliver 1996 Papírborító fekete-fehérben, 717 oldal, mérete: 11x18 cm, a könyv jó állapotú /K19/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott küldeményként

I. kerület, Budapest

Romváry Ferenc  Pécs  szobrai / könyv
6

Romváry Ferenc Pécs szobrai / könyv

Romváry Ferenc Pécs szobrai / könyv Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák 1982 Kiadja Pécs m. Város Művelődésügyi Osztálya A képeket válogatta és a kötetet szerkesztette Romváry Ferenc Kemény kötés, védőborító nélkül, ami kicsit kopott, 496 oldal, 488 fekete-fehér képpel, mérete 20x28x5cm, ...

I. kerület, Budapest

Világirodomi Lexikon 1-10 kötet / könyv
6

Világirodomi Lexikon 1-10 kötet / könyv

Világirodomi Lexikon 1-10 kötet / könyv Akadémia Kiadó 1996 Szerkesztő Szerdahelyi István Király István Összeállították sokan Kemény kötés, védőborítóval, ami kicsit kopott, mérete 28x20cm E kézikönyv időben és térben egyaránt tekint közelre és távolra: nemcsak a klasszikus múlt kiemelkedő alakjait, ...

I. kerület, Budapest

Pusztaszeri László Görgey Artúr a szabadságharcban / könyv
3

Pusztaszeri László Görgey Artúr a szabadságharcban / könyv

Pusztaszeri László Görgey Artúr a szabadságharcban / könyv Magvető Könyvkiadó1984 Nemzet és emlékezet sorozat Papírborító, 775 oldal, belső címoldalán névbélyegzők láthatók, mérete11x19 cm, súlya 58 dkg, A könyv nagyon jó állapotú Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok. /E15/ Személyes átvétel: Budapest ...

I. kerület, Budapest

Lev Trockij Életem / könyv
3

Lev Trockij Életem / könyv

Lev Trockij Életem / könyv Önéletrajzi vázlat Kossuth Könyvkiadó 1989, fordította Dandé Krisztián Papírborító színes képpel, 520 oldal, belső címoldalán névbélyegzők láthatók, mérete 14x21 cm, súlya 50 dkg, A könyv nagyon jó állapotú /E15/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre ...

I. kerület, Budapest

Teodor Parnicki Aetius az utolsó római / könyv
2

Teodor Parnicki Aetius az utolsó római / könyv

Teodor Parnicki Aetius az utolsó római / könyv Sorozat: Századok emberek Európa Könyvkiadó 1982, fordította Dobos Lídia Kemény kötés színes papírborítóval, 439 oldal, belső címoldalán névbélyegzők láthatók, mérete 13x19 cm, súlya 40 dkg, a könyv újszerű Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok /E15/ Személyes ...

I. kerület, Budapest

Octave Aubry Napóleon magánélete / könyv
3

Octave Aubry Napóleon magánélete / könyv

Octave Aubry Napóleon magánélete / könyv Életrajzi regény Kentaur Könyvek Szépirodalmi Könyvkiadó 1987 Papírborító színes képpel, 461 oldal, belső címoldalán névbélyegzők láthatók, mérete 11x18 cm, súlya30 dkg, A könyv nagyon jó állapotú Öt könyv vásárlása esetén engedményt adok /E15/ Személyes átvétel: ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése