Egyéb könyv, film, zene eladó XII. kerület Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Friderikusz Sándor Az én mozim / könyv
4

Friderikusz Sándor Az én mozim / könyv

Friderikusz Sándor Az én mozim / könyv Park Kiadó 2001 Kemény kötés, 335 oldal, mérete 14x20x2,8cm, súlya 55dkg A könyv új és nagyon érdekes Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5

XII. kerület, Budapest

Hangay Zoltán A pápák könyve / könyv
3

Hangay Zoltán A pápák könyve / könyv

Hangay Zoltán A pápák könyve / könyv Trezor Kiadó 1991 Kemény kötés, színes papírborítóval, 251 oldal, a pápák fekete-fehér arcképével, mérete 17x22x2,3cm, súlya 56dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén ...

XII. kerület, Budapest

V. Kulcsár Ildikó Gyilkos ráncok győztes mosolyok / könyv
3

V. Kulcsár Ildikó Gyilkos ráncok győztes mosolyok / könyv

V. Kulcsár Ildikó Gyilkos ráncok győztes mosolyok / könyv Nők, akik jól csinálják Képzőművészeti Kiadó 2004 Kemény kötés, színes képpel, 188 oldal, mérete 13x21x2cm, súlya 28dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel megbeszélés szerint lehetséges, vagy előre utalás esetén ...

XII. kerület, Budapest

Marshall Miles All 52 cards   könyv
7

Marshall Miles All 52 cards könyv

Marshall Miles All 52 cards könyv How to Reconstruct the Concealed Hands at the Bridge Table Robert Hale London Hale Bridge Books 1994 angol nyelven Papírborító színes képpel, 223 oldal, mérete 14x21x1,8cm, súlya 38dkg A könyv nagyon jó állapotú ME14 Hirdetéseim között található: Mike Lawrence ...

XII. kerület, Budapest

Alois Uhl Pápák gyermekei / könyv
3

Alois Uhl Pápák gyermekei / könyv

Alois Uhl Pápák gyermekei / könyv Különleges Könyvek sorozat Generál Press Kiadó Kemény kötés színes képpel, 285 oldal, mérete 13x21x3c, súlya 40dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába ...

XII. kerület, Budapest

Borbás Mária Karácsonyi ének / könyv
3

Borbás Mária Karácsonyi ének / könyv

Borbás Mária Karácsonyi ének / könyv Válogatta Borbás Mária Magyar Könyvklub 1995 A kötet színes képanyagát a Budapesti szépművészeti Múzeum bocsátotta rendelkezésünkre Kemény kötés kékben, színes papírborítóval, 252 oldal, színes fotókkal, 252 oldal, mérete 14x20x2,6cm, súlya 38dkg A könyv új Személyes ...

XII. kerület, Budapest

Szunyogh Szabolcs A kereszténység születése / könyv
4

Szunyogh Szabolcs A kereszténység születése / könyv

Szunyogh Szabolcs A kereszténység születése / könyv Nemzeti Tankönyvkiadó 1996 Keménykötés színes képpel, 112 oldal, fekete-fehér és színes képekkel, mérete 17x19x1cm, súlya 30dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, ...

XII. kerület, Budapest

Kun Erzsébet A végén minden kiderül / könyv
3

Kun Erzsébet A végén minden kiderül / könyv

Kun Erzsébet A végén minden kiderül / könyv Kvízológia Gondolat 1973 Illusztrációkat készítette Köpeczi Bócz István Papírborító, színes képpel, ami kicsit kopott, 437 oldal, belső borítóján számbeírás látható, mérete 14x20x3cm, súlya 48dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten ...

XII. kerület, Budapest

Tolnai Kálmán Találkozás a galerivel / könyv
3

Tolnai Kálmán Találkozás a galerivel / könyv

Tolnai Kálmán Találkozás a galerivel / könyv /A Mohikán-galeri/ Számvetés Athenaeum Nyomda 1984 Kemény kötés, színes papírborítóval, 375 oldal, mérete 13x19x2,5cm, súlya 38dkg A könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai ...

XII. kerület, Budapest

Tornay Judit Halálunk óráján / könyv
3

Tornay Judit Halálunk óráján / könyv

Tornay Judit Halálunk óráján / könyv Európa Könyvkiadó 2006 Papírborító, 212 oldal, mérete 13x18x2cm, súlya 25dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába is, de DPD futárral is megoldható. ...

XII. kerület, Budapest

Németh Gábor A tejszínről / könyv
3

Németh Gábor A tejszínről / könyv

Németh Gábor A tejszínről / könyv Kalligram Pozsony 2007 Prózák Kemény kötés színes papírborítóval, 177 oldal, mérete 12x20x1.8cm, súlya 26dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, ...

XII. kerület, Budapest

Lázár Júlia Még / könyv
3

Lázár Júlia Még / könyv

Lázár Júlia Még / könyv Syllabux Könyvkiadó 2011 Papírborító, színes képpel, 79 oldal, mérete 12x18x0,6cm, súlya 5dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába is, de DPD futárral is megoldható. ...

XII. kerület, Budapest

Alekszandar Fol   Ivan Marazov Thrákia és a thrákok / könyv
3

Alekszandar Fol Ivan Marazov Thrákia és a thrákok / könyv

Alekszandar Fol Ivan Marazov Thrákia és a thrákok / könyv Gondolat 1984 Fordította T. Tedeschi Mária Kemény kötés színes papírborítóval, 175 oldal, rengeteg szöveg közti és egész oldalas fekete-fehér és színes képpel, belső borítóján névbélyegzők láthatók, mérete 20x28 cm, súlya 70 dkg, A könyv újnak ...

XII. kerület, Budapest

Hozsanna Teljes  kótás népénekeskönyv / könyv
8

Hozsanna Teljes kótás népénekeskönyv / könyv

Hozsanna Teljes kótás népénekeskönyv / könyv a Hrmat-sík „Szent vagy, Uram” énektár összes énekeivel, kibővítve más régi és újabb magyar és gregorián dallamokkal Az Országos Magyar Cecilia Egyesület 50-ik jubileumi évében 1947 Szerkesztette Kertész Gyula Kiadja a Szent István Társulat 1961 Kemény kötés ...

XII. kerület, Budapest

Meiszermann Ignác Kis orgona hangok / könyv 1918
8

Meiszermann Ignác Kis orgona hangok / könyv 1918

Meiszermann Ignác Kis orgona hangok / könyv 1918 Keresztény kath. ima- és egyházi énekfüzér a katholikus hívek, különösen a tanuló ifjúság számára Szerkesztette egyházilag jóváhagyott munkákból Meiszermann Ignác, bátorkeszi plébános Steinbrener ker. János katholikkus könyvkereskedése Nyomatja és kiadja ...

XII. kerület, Budapest

Szentségimádás elmélkedések és imák / könyv 1981
5

Szentségimádás elmélkedések és imák / könyv 1981

Szentségimádás elmélkedések és imák / könyv 1981 Dr. Bánk József A szentségimádási napokra / könyv Összeállította Dr. Bánk József az egri főegyházmegyei munkaközösség közreműködésével IV kiadás Ecclesia kiadás 1981 Kemény kötés barnában, 349 oldal, mérete 11x16cm, súlya 28dkg A könyv nagyon jó állapotú ...

XII. kerület, Budapest

Áldjuk az Urat Ima és énekeskönyv  / könyv 1953
5

Áldjuk az Urat Ima és énekeskönyv / könyv 1953

Áldjuk az Urat Ima és énekeskönyv / könyv 1953 A katholikus hívek számára Összeállította Dr. Czapik Gyula egri érsek Szent István Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója Eger 1953 /ME17/ Kemény kötés feketében, 299 oldal, lapjain sárgás foltok vannak, mérete 10x15 cm, súlya 20dkg Személyes átvétel ...

XII. kerület, Budapest

Hozsanna Teljes kottás népénekeskönyv  / könyv
5

Hozsanna Teljes kottás népénekeskönyv / könyv

Hozsanna Teljes kottás népénekeskönyv / könyv Szerkesztette Bárdos Lajos és Werner Alajos Kiadja a Szent István Társulat az Apostoli Szentszék Könyvkiadója 1984 Kemény kötés feketében, 528 oldal, mérete 10x14dm, súlya 20dkg A könyv nagyon jó állapotú szinte újnak mondható /ME17/ Személyes átvétel ...

XII. kerület, Budapest

Adam Bujak Königliches Krakau / könyv
10

Adam Bujak Königliches Krakau / könyv

Adam Bujak Königliches Krakau / könyv Nénet nyelven Dedikált Előszót írta Prof. Jan K. Ostrowski Biaty Kruk 2004 ISBN 83-88918-56-7 Kemény kötés, színes papírborítóval, 319 oldal, szövegközti és egész oldalas színes fotókkal, mérete 24x31x3cm, súlya 2,05kg A könyv új / P1 / Személyes átvétel Budapest ...

XII. kerület, Budapest

Mika Sándor Világtörténet ii / antik könyv Lampel kiadás 1922
4

Mika Sándor Világtörténet ii / antik könyv Lampel kiadás 1922

Mika Sándor Világtörténet II / antik könyv Lampel kiadás 1922 A közép-kor és az új-kor 1648-ig Az új tanterv alapján 1922 Lampel kiadás Mika Sándor Világtörténet II / könyv 1922 Az új tanterv alapján, a középiskolák felső osztályai számára Szerkesztő Szabó Dezső A közép-kor és az új-kor 1648-ig Lampel ...

XII. kerület, Budapest

Keresés mentése