Egyéb könyv, film, zene eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Sulyok Mária Tímár Zsuzsa Képes virágábécé / könyv 1976
4

Sulyok Mária Tímár Zsuzsa Képes virágábécé / könyv 1976

Sulyok Mária Tímár Zsuzsa Képes virágábécé / könyv 1976 Mezőgazdasági Kiadó 1976 Kemény kötés, színes papírborítóval, 211 oldal, sok-sok fekete-fehér fotóval, szöveg közti rajzokkal, mérete 17x24x2cm, súlya 60dkg A könyv nagyon jó állapotú, nagyon szép, sok tudománnyal /ME2/ Személyes átvétel Budapesten ...

XII. kerület, Budapest

David Attenborough Élet a Földön / könyv
3

David Attenborough Élet a Földön / könyv

David Attenborough Élet a Földön / könyv A természet története Novotrade Egyetemi Nyomda 1990 Tartalomból: A végtelen változatosság. Testépítés. az első erdők. A vizek meghódítása. Partraszállás. A levegő urai. Szinre lépnek az emlősök. Üldözők és üldözöttek. Élet a fákon. Mutató Kemény kötés színes ...

XII. kerület, Budapest

Dárday Sándor Igazságügyi törvénytára iv. A B kötet   könyv 1908
4

Dárday Sándor Igazságügyi törvénytára iv. A B kötet könyv 1908

Dárday Sándor Igazságügyi törvénytára IV. A B kötet könyv 1908 Hitel-, Kereskedelmi- és ipari törvények A kötet: Váltó-, csőd-, iparügyi törvények. Áru és érték tőzsde. Postatakarék pénztár. Országos Közlekedési Tanács A kereskedelmi cégeknek szóló postaküldemények kézbesítésének szabályzata B kötet: ...

XII. kerület, Budapest

30db könyv az 1960-as évek kiadásaiból / könyvcsomag
10

30db könyv az 1960-as évek kiadásaiból / könyvcsomag

30db könyv az 1960-as évek kiadásaiból / könyvcsomag A csoportképet pótoljuk A könyvek közül 10db tetszés szerint kiválasztható vásárlás esetén Kurt Waldheim Nehéz mesterség / Gondolat kiadás 1979 Dr. Zolnay László A budai vár / Corvina kiadás 1970 Jan Myrdal A kultúrák keresztútján Afganisztáni útirajz ...

I. kerület, Budapest

G. Bernard Shaw: Öt színdarab / könyv 1952
2

G. Bernard Shaw: Öt színdarab / könyv 1952

G. Bernard Shaw: Öt színdarab / könyv fordította: Ottlik Géza és Réz Ádám Szépirodalmi Könyvkiadó 1952 Kemény kötés, ami kopott, 427 oldal, mérete: 15x20 cm, belső borítója elszíneződött, néhol a ragasztás kicsit elengedett, de belül azért jó állapotú Tartalom: Szerelmi házasság. Warrenné mestersége. ...

I. kerület, Budapest

Szerb Antal A világirodalom története / könyv
2

Szerb Antal A világirodalom története / könyv

Szerb Antal A világirodalom története / könyv Magvető Könyvkiadó Budapest, 1973 Kemény kötés feketében, papírborítóval, ami kicsit szakadt, lapjai kissé elszíneződtek, 1009 oldal, mérete: 15x20 cm, a könyv belül jó állapotú Tartalom: A görögök/ A római birodalom/ Szentírás és a keresztény ókor/ Bizánc ...

I. kerület, Budapest

15db Útikönyv külföldről / könyv könyvcsomag
10

15db Útikönyv külföldről / könyv könyvcsomag

15db Útikönyv külföldről / könyv könyvcsomag A csoportképet pótoljuk Vietnam Patkó Imre / Képzőművészeti Alap kiadása 1960 Benelux államok Pálfy József / Panoráma útikönyvek 1979 Német Demokratikus Köztársaság Lindner László / Panoráma kiadás 1971 Útikalauz Róma / Polyglott kiadás 1990 Jugoszlávia Bács ...

I. kerület, Budapest

10db Útikönyv Magyarországról / könyvcsomag /K13/
11

10db Útikönyv Magyarországról / könyvcsomag /K13/

10db Útikönyv Magyarországról / könyvcsomag Szentendre Soproni Sándor / Panoráma kiadás 1985 /K13/ Szombathely Németh Adél / Panoráma kiadás 1984 Sopron kapu Európára Muck Tibor / Interpress kiadás 1989 Eger Kovács Béla / Panoráma 1973 Balaton Dr. Vajkai Aurél / Corvina kiadás 1967 Pécsi kalauz Koltai ...

I. kerület, Budapest

Mágia című könyv
1

Mágia című könyv

Újszerű. Átvehető a 3. kerületben.

III. kerület, Budapest

Puska sorozat diákoknak: Mikor uralkodott?
1

Puska sorozat diákoknak: Mikor uralkodott?

Új állapot, átvehető a III. kerületben.

III. kerület, Budapest

Eladó Kották
16

Eladó Kották

Eladó Kották : Richard Clayderman –Anthlogy Gershwin album 1 Elvis Presley Emlékalbum Bombasiker ’86 Funnybone Alley Joplin –Ragtimes for piano II. Broadway 2 Broadway 4 Egyben 8 000 Ft budapesti átvétellel

II. kerület, Budapest

Torták és sütemények, süteményes könyv, szakácskönyv
1

Torták és sütemények, süteményes könyv, szakácskönyv

Szakácskönyv, - torták és sütemények könyve.Átvehető a 3, kerületben.

III. kerület, Budapest

Példatár a vállalkozások gazdaságtanához Fülöp Sándor Perfekt, 2003
9

Példatár a vállalkozások gazdaságtanához Fülöp Sándor Perfekt, 2003

ára 2000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Példatár a vállalkozások gazdaságtanához Fülöp Sándor Perfekt, 2003 Információk 214 oldal Kötés: papír / puha kötés jó állapotú antikvár könyv ISBN: 9633944910 Szállító: Központi ...

III. kerület, Budapest

A homeopátia kézikönyve Hidvégi Zs., Borbély Katalin, Deák V.
8

A homeopátia kézikönyve Hidvégi Zs., Borbély Katalin, Deák V.

ára 3000 ft +36209491288 A homeopátia kézikönyve Hidvégi Zs., Borbély Katalin, Deák V. Puedlo Kiadó, 2010 Információk 415 oldal Kötés: karton jó állapotú antikvár könyv ISBN: 9789632490144 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Összefoglaló Időre, ...

III. kerület, Budapest

Akik a hírekben szerepelnek Benda-Beszterczey (szerk.) Kossuth Kiadó, 1989
9

Akik a hírekben szerepelnek Benda-Beszterczey (szerk.) Kossuth Kiadó, 1989

ára 600 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Akik a hírekben szerepelnek Benda-Beszterczey (szerk.) Kossuth Kiadó, 1989 Információk 461 oldal Kötés: papír / puha kötés jó állapotú antikvár könyv ISBN: 9630932806

III. kerület, Budapest

Szakácskönyv ábécében Lévai Vera rtv-minerva, 1981
9

Szakácskönyv ábécében Lévai Vera rtv-minerva, 1981

ára 600 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Szakácskönyv ábécében Lévai Vera RTV-Minerva, 1981 Információk 66 oldal Kötés: papír / puha kötés jó állapotú antikvár könyv ISBN: 963223197x

III. kerület, Budapest

Kokó a király Török Ferenc Budapest, 1998
9

Kokó a király Török Ferenc Budapest, 1998

ára 600 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Kokó a király Török Ferenc Budapest, 1998 Információk 198 oldal Kötés: papír / puha kötés jó állapotú antikvár könyv

III. kerület, Budapest

Ezerízű Kína Terebess Gábor Helikon Kiadó, 1986
9

Ezerízű Kína Terebess Gábor Helikon Kiadó, 1986

ára 800 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Ezerízű Kína Terebess Gábor Helikon Kiadó, 1986 Információk 131 oldal Kötés: karton jó állapotú antikvár könyv borító nélkül ISBN: 9632076133

III. kerület, Budapest

A magyar szecesszió művészete (festészet, grafika, szobrászat) Szabadi Judit Corvina Kiadó, 1979
9

A magyar szecesszió művészete (festészet, grafika, szobrászat) Szabadi Judit Corvina Kiadó, 1979

ára 1200 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója A magyar szecesszió művészete (festészet, grafika, szobrászat) Szabadi Judit Corvina Kiadó, 1979 Információk 141 oldal Kötés: vászon papír védőborítóval jó állapotú antikvár könyv Összefoglaló A ...

III. kerület, Budapest

Lányok évkönyve 1966  Móra Ferenc Könyvkiadó, 1965
9

Lányok évkönyve 1966 Móra Ferenc Könyvkiadó, 1965

ára 1200 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Lányok évkönyve 1966 Móra Ferenc Könyvkiadó, 1965 Kötés: kemény kötés jó állapotú antikvár könyv borító nélkül

III. kerület, Budapest

Keresés mentése