yorki kis babak
sziasztok :) most éjszaka pontosan 2 kor még születtek a kicsinyek nagyon szépek nagyon erősek 5 fiú és 1 kislány nevük egyenlőre még nincsen és nyilván sokat fognak változni viszont aki ismer minket azok tudják hogy milyen egészséges ,gyönyörű bundaju álló fülű kis babaink szoktak lenni nyugodtan ...
XXIII. kerület, Budapest
ma 12:19