Állás Bács-Kiskun - Startapró.hu

Rendezés
Rendezés
Hirdetések Állás Bács-Kiskun
  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 20 / 50

  • Városföldi Agrárgazdaság Zrt.- teherportás állás

    A Városföldi Agrárgazdaság Zrt. kiemelt bérezéssel új teherportást keres. Jelentkezni

  • Városföldi Agrárgazdaság Zrt.- Növénytermesztő termelésvezető

    A Városföldi Agrárgazdaság Zrt. növénytermesztő kollégát keres, szakirányú végzettséggel

  • Technical support engineer

    Villamosipar területén világelsőként működő multinacionális partnerünk innovatív

  • Beszerzési csoportvezető

  • Villamosmérnök pozíciók

  • Munkatársat keresek!

    Utazási portál promótálására keresünk partnereket! -Valós leinformálható cég -Valós

  • Logisztikai folyamatmérnök

  • Gépészmérnök

    Zártszelvények és speciális profilok gyártására specializálódott partnerünk részére

  • Projektmérnök, Dunavecse

  • Ipari mérnök, Dunavecse

  • CNC gépbeállító

    Mezőgazdasági gépek meghajtásához szükséges egyszerűbb és speciális kardántengelyek

  • alkalmi munkát keresek Beugrosként

    Alkalmi munkát keresek Beugrosként Bács-kiskun megyében Soltvadkerti vagyok ami

  • Futár,-sofőr szolgálat.

    Sok éves tapasztalattal B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező férfiként sofőr

  • KOMOLY ÉS MEGBÍZHATÓ HITELAJÁNLAT E-mail: isabellemonica9@ gmail.com Tisztelt Hölgyeim és Uraim! Jóv

    KOMOLY ÉS MEGBÍZHATÓ HITELAJÁNLAT E-mail: isabellemonica9@ gmail.com Tisztelt Hölgyeim

  • Sofőr szolgalat,helyettesites, azonnali indulas

    B kategorias jogositvannyal, 40 eves vezetoi tapasztalattal /szamla kepesen/Kiskunfelegyhaz

  • 1

    Klíma ,Szellőzés, Hőszívattyú Szerelés

    Tisztelt Álláskereső ! Azonnali belépéssel Segéd-És Szakmunkára Keresünk Kollégákat Klíma-

  • Ajánlatadó mérnök, Dunavecse

  • Teszt operátor, Dunavecse

    Teszt operátor pozícióba keresünk kollégákat partnerünk új, multinacionális okosgyárába

  • Festőket keresek azonnali kezdéssel

    Festőket vagy akár festő csapatokat keresek azonnali kezdéssel munka végzés helye

  • Éjszakai árukiadó

    Éjszakai árukiadói munkakörbe, keres pékség munkavállalót.

Keresés mentése