Rendezés
Rendezés

Hirdetések

Állást kínál Munkaidő: Teljes munkaidős állás

  • Kiemelt hirdetések (Összes megtekintése)

  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 20 / 50

  • Ügyeskezű szakmunkás

    Ügyeskezű, bármilyen szakmával rendelkező munkatársat keresünk tartós foglalkoztatásra

  • Kertészt - Kertészetben jártas munkaerőt keresek Tököl

    Keresek 1 fő hozzáértő, a fizikai munkától nem idegenkedő kertészt, vagy kertészetben

  • Bejárónőt - Takarítónőt keresek!

    Hosszútávra keresek megbízható, a munkájára igényes takarítónőt-bejárónőt, aki elbír

  • Gondozói állás

    Éjszakai felügyeletre keresek leinformálható, erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkező

  • Épitőipari Szakmunka

    Szegedi Épitőipari Kft munkatársakat keres .A következő szakmák egyikével rendelkezzen

  • Kimérő

    RAKTÁRI KIMÉRŐ Ilyen feladatokat bíznánk Rád: Kigyűjtöd a csomagolásra váró termékeket

  • Sertéságazati vezető

    8000 férőhelyes sertés hizlaldára ágazatvezetőt keresek.Jelentkezni email-ben szakmai

  • Takarítót keres XII. kerületi Idősek Otthona

    A Napsugár Idősek Otthona Takarítói munkakörbe keres teljes munkaidőbe munkatársat

  • 2

    Áruösszeszedőket, takarítókat, recepciósokat felveszek Budapesti munkára

    Budapest 19. kerületi telephelyünkre felveszünk áruösszeszedőket, recepciósokat,

  • 1

    50 és festő

    50 es festő munk t keres. Budapest s körny ke. Csak magánszemélyek hív s t v rom

  • Szerelő - Debrecen

    Debreceni munkavégzéssel keresünk SZERELŐ munkatársakat, bejárás támogatással, kiemelkedő

  • Nehézgépkezelőket keresünk!

    Gyakorlattal rendelkező nehézgépkezelőket keresünk dózer munkagépre Miskolc és környéki

  • Lakatos

    Miskolci fémmegmunkáló cég tapasztalattal rendelkező lakatos munkatársat keres. Kereseti

  • 2

    Vendéglátó egységek területvezetőjét keressük

    Területvezető/hálózatvezető munkatársat keresünk (akár azonnali kezdéssel) budapesti

  • "Nyugdíjas" belföldi kamionos munka

    Megbízható 20 éves magyar tulajdonú cég keres 1 fő kollégát SCANIA nyerges szerelvényre

  • Ács Munka 400.000-450.000,-Ft

    Csak akkor jelentkezz ha komolyan dolgozni akarsz!!!! Azonnali munkakezdéssel . Pest

  • Részmunkaidős takarítás

    Azonnali munkakezdéssel részmunkaidőben délután 16:00-21:00-ig 5 órás irodatakarításra

  • 1

    17.kerület, Budapest

    XVII. kerületi gyárba vagyonőröket keresünk, portai feladatok ellátására. Beosztás:

  • 1

    Asztalos ács faipari szakmunkás

    Asztalos, ács, faipari szakmunkást valamint segédmunkást keresek Délegyházi telepre

  • Mentor képviselő jelöltet keres piacvezető pénzintézetünk (Szigetszentmiklós)

    Biztosítónk nyilvános pályázat keretében keres vezető beosztás Mentor Képviselő jelöltet

Keresés mentése