Küldés

Vendéglátó egységek területvezetőjét keressük

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Vendéglátóipari cégcsoport
Pozíció Területi vezető
Munkavégzés helye Budapest
Iskolai végzettség középfokú
Nyelvtudás nem szükséges
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Területvezető/hálózatvezető munkatársat keresünk (akár azonnali kezdéssel) budapesti látványpékségeket és vendéglátó egységeket üzemeltetető cégcsoport belvárosban lévő üzleteibe, teljes munkaidőben.
Feladatok:
- A cégcsoportba tartozó üzletek látogatása, támogatása
- Üzletek irányítása, ellenőrzése
- éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
- Készletgazdálkodás felügyelete
- Üzletvezetők motiválása és teljesítményük értékelése
- Humán erőforrás menedzselése
- Fejlesztési javaslatok kidolgozása
- Tulajdonosi kör, igazgatóság naprakész informálása
- Szoros együttműködés a központi igazgatási osztályokkal
Elvárások:
- minimum 3 év tapasztalat vendéglátásban szerzett vezető pozícióban
- a szakma szeretete
- vezetői készségek
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit kínálunk:
- biztos céges háttér
- piacképes jövedelem
- fiatalos csapat
Fényképes, szakmai önéletrajzokat a hr(kukac)trio3.hu email címre várjuk, pozíció és bérigény megjelölésével!

Startapro_7594117

Radics Magdolna

Összes hirdetés megtekintése