Küldés

Üzleti ügyfélszolgálati munkatársat keresünk - Miskolcra

Tulajdonságok
Pozíció Üzleti ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye Miskolc
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Megbízónk a világ egyik vezető telekommunikációs cégének partnere - részére keresünk

ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:
Meglévő céges ügyfélportfólió kezelése, illetve új ügyfelek felkutatása.
Tárgyalások, egyeztetések szervezése, ügyfélszolgálati ügyintézés.
Telekommunikációs termékek és szolgáltatások bemutatása és értékesítése.
Statisztikák, jelentések készítése a vezetők felé.

Elvárások:
Középfokú végzettség (érettségi).
Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
B kategóriás jogosítvány.
Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
Ügyfél-centrikus hozzáállás, rugalmasság, megbízhatóság, önállóság.
Motivált, ambiciózus, munkájára igényes hozzáállás.
Alapfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:
Ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.
A telekommunikációs piac és a termékek ismerete.
Saját gépkocsi használata útiköltség térítéssel.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék+értékesítési ösztönzők)
Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, számítógép) biztosítása
Fiatal, barátságos, lendületes csapat, kellemes munkakörnyezet.
Szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos oktatások biztosítása.
Hosszú távú, főállású és vállalkozói munkaviszony, kötetlen munkaidő.
Munkavégzés helye: Miskolc és Mezőkövesd.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: Startapro_1713383945

Polonkainé Valcsev Éva

Összes hirdetés megtekintése