Küldés

Vagyonőri Munka IX. Kerület !!!

Tulajdonságok
Pozíció vagyonőr
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Cégünk megbízható és elismert biztonsági szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás, és jelenleg férfi vagyonőri állásra keresünk új munkatársakat 9. kerületben található irodaház őrzésére. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus és felelősségteljes csapatnak, akkor ez a lehetőség neked szól!
FELADATOK:
- Munkaidő: 24 48
- Zártság ellenőrzések végrehajtása
- Riasztások kezelése és intézkedések megtétele
- Biztonsági kamerák figyelése és felvételek elemzése (ha szükséges)
- Rendőrségi és tűzoltósági bejelentések kezelése
ELVÁRÁSOK:
- Vagyonőri végzettség (tapasztalat előnyt jelent)
- Megbízhatóság és felelősségteljes hozzáállás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Rugalmasság és képesség önálló munkavégzésre
- Megfelelő fizikai állóképesség
AJÁNLATUNK:
- Fizetés nettó 1400 Ft óra
- Stabil munkahely és hosszú távú karrierlehetőség
- Kiemelkedő munkakörülmények
- Barátságos és támogató munkakörnyezet
Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni hozzánk, küldd el önéletrajzodat a [] címre. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel a "VAGYONŐRI ÁLLÁS 9. kerület." megnevezést.
Telefonszám: 06702892531
Várjuk jelentkezésedet és örömmel üdvözölünk a csapatunkban!
Startapro_1715776831