Rendezés
Rendezés

Hirdetések

Szakmunka Budapest Céges hirdetések

  • Hirdetések

    Hirdetések az oldalon: 20 / 50

  • Karbantartó kollégát keresünk

    Társaságunk KARBANTARTÓ (lakatos asztalos tapasztalattal)

  • Autóvillamossági szerelő, Budapest

    Autóvillamosági szerelőt keresünk budapesti márkaszervizbe, autó eladásban piacvezető

  • Biztos munka,biztos jövedelem.

    Vízvezeték és központi fűtés szerelő szakmunkások jelentkezését várom. Magas kereseti

  • KARBANTARTÓ (Parki és játszótéri eszköz, berendezés)

    Budapest, XXII. kerületi Önkormányzati tulajdonú cég keres pl. parki, játszótéri

  • CNC programozó, gépbeállító

    Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix

  • Gondnok karbantartó

    Feladatok: Épület üzemeltetéshez kapcsolódó gépészeti, mechanikus kisebb karbantartási

  • Idősek otthonába nővért keresünk

    A CAT-OTTHON Nonprofit Kft. Idősek Otthona ( 1037 Budapest, Újvár u. 2.) szám alatt

  • CNC gépkezelő (14.Kerület)

    Te vagy az a CNC gépkezelő, aki tud 2 műszakot vállalni és szereti a szabad hétvégéket

  • Asztalos, asztalos segéd

    XX. Ker-i kicsi, de jól felszerelt műhelybe keressük kollégánkat hosszú távra. Egyedi

  • Biztonságtechnikai Szerviztechnikus

    Megbízónk egy 30 éve a bank és biztonságtechnikai területen aktív budapesti központú

  • Kőműves szakember Kiskunhalas

    Partnerünk egy stabil, kiszámíthatóságot nyújtó építőipari vállalat, akik generálkivitelezéssel

  • Csőszerelő szakember Kiskunhalas

  • Ács szakember Kiskunhalas

Keresés mentése