Küldés

Minőségellenőr munkatársakat keresünk

Tulajdonságok
Pozíció Minőségellenőr
Munkavégzés helye Jászárokszállás
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe.

Feladatok:
Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
Mérési eredmények rögzítése
Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:
Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)

Amit partnerünk kínál:
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Részletek: https://allasok.dekra-job.hu/jobs/Els-darab-vizsgalo Startapro_1680592565