Küldés

Betanított munkás

Tulajdonságok
Pozíció Betanított munkás
Munkavégzés helye Veresegyház
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

Cégünk, 24 éve családi vállalkozásként alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, építési- és festéksegédanyagokat gyártó vállalat. Termékeink a kiváló ár-érték aránynak, a megbízható minőségnek köszönhetően megtalálhatóak és megvásárolhatóak a hazai nagy- és kiskereskedésekben, ezen belül jellemzően a hazai festékboltokban. Ezen termékek gyártása és raktározása 3000m2-en egy korszerű gyáregységben történik.

Cégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
A gyártó berendezések kezelése, beállítása betanítás alapján;
A gépről kiérkező egyedi csomagok ellenőrzése/mozgatása;
Kézi munkaállomásoknál történő termék kiszerelés;
Az egységcsomag raklapra történő előírás szerinti rendben, darabszámban, formátumban történő összerakása;
Munkakörnyezet tisztántartása;
Együtt működés a terület dolgozóival;
Fizikai munka!

Elvárások:
Önálló munkavégzés, illetve csapatban való részvétel egyaránt;
Fegyelmezettség, pontosság;
Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség;

Amit mi kínálunk:
Stabil, megbízható vállalati háttér;
Bejelentett hosszú távú munkalehetőség;
Korrekt bérezés;
Utazási hozzájárulás;
Kulturált munkakörnyezet;
Családias hangulat;
Kedvező munkaidő, egy műszakos munka

Munkaidő: H-Cs.: 06:30-15:30; P.: 06:30-13:30

Nincs túlóra!

Állás, Munka területe(i):
Fizikai, Segéd, Betanított munka;
Betanított munka;
Gépkezelő;
Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
2112 Veresegyház, Viczián u. 0119/32 hrsz.
Startapro_1662625162