Küldés

Ingatlan tanácsadó

Tulajdonságok
Pozíció Ingatlan tanácsadó
Munkavégzés helye Zalaeegrszge
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Zalaegerszegi irodánkba ingatlanközvetítő kollégákat keresünk.
Akár profi, akár kezdő vagy, ha szeretnél egy független iroda tagja lenni, ahol mindenben a legjobbra törekszünk és gyorsan, rugalmasan követjük a piac változásait, akkor nálunk a helyed.
Szeretnél egy sikeres csapat tagja lenni?
Képes vagy a folyamatos tanulásra és fejlődésre?
Szeretnél rugalmas időbeosztásban dolgozni?
Mindig is érdekelt az ingatlanpiac vagy már most is ingatlanozol, de szeretnél váltani/változtatni?
Ha igazak rád a felsoroltak, jelentkezz és beszélgessünk egyet.
Főbb feladataid:
cégünk ügyfeleinek kiszolgálása és önálló ügyfélszerzés
ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, időpont egyeztetés
folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
ingatlan közvetítési szolgáltatásunk értékesítése
az ügylet adatainak rögzítése informatikai rendszerünkben
Amit kínálunk:
ingatlaneladások után 70% jutalék
átlagon felüli, teljesítménnyel arányos jövedelem lehetősége
hirdetéseidet egy helyen kezelheted
ingatlanjaid automatikus hirdetése magyar nyelvű, idegen nyelvű és tematikus weboldalakon
hirdetésfigyelő, jutalék riasztás, konkurencia statisztika, alaprajz készítő funkció, és mindez teljesen ingyen
folyamatos képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
további bevételek a kapcsolódó szolgáltatások (pl. hitel, ügyvéd, energia tanúsítvány) értékesítése után
karrier lehetőség
a tevékenység fő és másodállásban is végezhető
igény esetén technikailag felszerelt irodát is biztosítunk számodra belvárosi modern üzletházban
a munka végezhető vállalkozóként és alkalmi munkavállalóként is
Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
erkölcsi bizonyítvány
igényes megjelenés
megbízhatóság, pontosság
kitűnő kommunikációs és tárgyaló képesség
rugalmasság, jó problémamegoldó készség
felhasználói szintű számítógépes ismeret
szükséges technikai feltételek: saját digitális fényképezőgép/kamerás telefon, személygépkocsi, internet kapcsolat, lézeres távolságmérő
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
OKJ-s ingatlanközvetítői végzettség
ingatlan tanácsadói vagy hirdetésszervezői tapasztalat
pénzügyi értékesítés területén szerzett tapasztalat (pl. ingatlan, hitel, vagy biztosításközvetítői múlt)
Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küld el fényképes önéletrajzod a
email címre és felvesszük veled a kapcsolatot!
Startapro_1696577513