Küldés

Értékesítési ügyintéző (szerb vagy román nyelvtudással)

Pozíció Értékesítési ügyintéző (szerb vagy román nyelvtudással)
Munkavégzés helye Szeged
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Üdvözlünk!
Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz bővülő csapatunkba Értékesítési ügyintéző (szerb vagy román nyelvtudással) pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelektől érkező megrendelések kezelése, teljes körű feldolgozása
Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
Napi feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
Társosztályokkal (termelés, beszerzés; szállításszervezés) való kommunikáció, egyeztetés
Beérkező reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú aktív szerb vagy román nyelvtudás
Haladó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Legalább középfokú végzettség
Proaktív, önálló munkavégzés
Határozott személyiség
Pályakezdők és tapasztaltabbak jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás
Műszaki végzettséggel rendelkezel vagy jó a műszaki érzéked
Dolgoztál már a kereskedelemben
Precíz munkavégzés
Könnyedén átlátod a folyamatokat

Amit kínálunk:

4 napot dolgozunk egy héten (H-Cs )
Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét
Hőszigetelt üvegeket gyártunk, így az egész irodánk üvegből van, amely nagyon modern benyomást fog kelteni
Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz)
Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel
Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)! Ezek mellett pedig kulturális és sporteseményekre is biztosítunk ingyenes belépőket!
Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez
Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!
2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk! Startapro_1709628046