Az ingatlanos nem csinál semmit, csak elteszi a pénzt? Gyere hozzánk semmit tenni Ürömön!

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Körültekintő Ingatlan
Pozíció Ingatlan referens-üzlettárs Ürömön és környékén
Munkavégzés helye Üröm és környéke
Foglalkoztatás módja alkalmi munka
Munkaidő otthoni munka
Fizetési szint versenyképes
Speciális jelleg gyakorlatot nem igényel

Ingatlan irodánk referens-üzlettársat keres Ürömön és környékén, elsősorban helyi lakos személyében.

Tapasztalat nem szükséges, a betanítást vállaljuk.

Nálunk:
nincs semmiféle havi, vagy bármilyen egyéb díja annak, hogy a kötelékünkben lehetsz INGYENES!
nincs hirdetési költség és munka a hirdetésekkel INGYENES!
nincs betanítási szerződés, röghöz kötés, a betanítás INGYENES!
nem kell vállalkozást fenntartanod ahhoz, hogy pénzt keress INGYENES!
másoknál mentori programnak hívják, mi baráti segítségnek azt, amivel segítjük a pénzkeresetedet INGYENES!
segítünk új megbízásokat felkutatni és megszerezni INGYENES
figyeljük helyetted a konkurenciát INGYENES!

nincs irodai ügyelet, tényleg saját beosztásod szerint tevékenykedhetsz
nincs heti meeting folyamatos elvárásokkal és számonkérésekkel, teljesen szabadon dolgozhatsz
családias, baráti a hangulat, nincs főnök-alárendelt viszony, a kapcsolat üzleti, nem alárendelt.

Lényegi feladatok:
saját portfólió felépítése (nem élősködünk sem máson, sem egymáson, aki más készletéből akar dolgozni ne hozzánk jöjjön)
saját ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
középfokú végzettség
könnyed kapcsolatteremtő képesség
egy kis üzleti érzék sem jöhet rosszul
nagy fokú önállóság, vállalkozói szemlélet (nem szeretünk felügyeleti rendszerben dolgozni)

Számunkra a hosszú távú, jövedelmező együttműködés fontosabb, mint a heti statisztika!

A tevékenység végzéséhez jogosítvány és saját gépkocsi nélkülözhetetlen, saját vállalkozás viszont nem szükséges.

Bővebb felvilágosítás kizárólag telefonon és személyesen:

Tóth Péter

http: www.korultekinto.hu Startapro_7056816