Társaságunk INTÉZMÉNYTAKARÍTÓ pozícióba keres munkavállalót.

Tulajdonságok
Pozíció alkalamzott
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél.
Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló szívesen jön be munkát végezni.

Munkakör célja:
A Városgazda XVIII. Nonprofit Zrt. székhelyén és telephelyein takarítási és egyéb, kapcsolódó tisztántartási feladatok ellátása.

Feladatok:
a társaság által üzemeltetett irodák, telephelyek, egyéb létesítmények helyiségeinek, egyéb belső és külső területeinek munkaterv szerinti takarítása
berendezések, használati tárgyak és eszközök rendszeres tisztítása
rendezvényeken a helyszín tisztaságának biztosítása, a rendezvényeknél használt konyhai eszközök szükség szerinti tisztítása
takarító eszközök és tisztítószer készlet ellenőrzése, igénylése, a takarítószerek felhasználására vonatkozó biztonsági előírások betartatása és betartatása, a takarítószerek előírás szerinti tárolása
takarítóeszközök és gépek szakszerű használatának elsajátítása, továbbá munkaterv szerinti alkalmazása
a munkáltató tulajdonát képező textíliák (függönyök, drapériák, asztalterítők, törlőkendők stb.) rendszeres mosása, vasalása
a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, pl. igénylőlapok, ellenőrző lapok vezetése, készlet nyilvántartás

Elvárások:
alapfokú végzettség,
folyamatos, több műszakos munkarend vállalása
jó problémakezelő és együttműködési képesség
kulturált és fegyelmezett magatartás, csapatszellem
megbízható, önálló, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
szakirányú takarítógép-kezelői végzettség
hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezés módja: az önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével az e-mail címre történő megküldésével a intézménytakarító tárgy feltüntetésével.
Startapro_1664880761