Küldés

Szociális munkatárs Szakmai vezetői feladatokkal

Tulajdonságok
Pozíció szociális munkatárs Szakmai vezetői megbízással
Munkavégzés helye Budapest,Táncsics utca 7.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Naprakészen tájékozódik a szociális segélyek, támogatások, egyéb ellátások igénybevételi, szükség szerinti lehetőségéről, ezeket megismerteti az érdeklődőkkel, szükség szerint lehetőségéről, ezeket megismerteti az érdeklődőkkel, szükség szerint nyomtatványokkal látja el. Kialakítja a kapcsolati rendszert a szociális, egészségügyi, karitatív (egyesületi, alapítványi, egyházi) szervezetekkel, megismerteti az igénybe vevőkkel a szervezet által nyújtott lehetőségeket. Gondoskodik az igénybe vevők családi, társadalmi kapcsolatainak fenntartásáról, biztosításáról, megszervezéséről. Kapcsolatot tart az igénybe vevő hozzátartozóival és törvényes képviselőivel. Segítséget nyújt a szolgáltatást igénybe vevőt érintő kialakult vészhelyzet elhárításában, konfliktus helyzet feloldásában. Munkaszervezése során mindenkor figyelemmel van az igénybe vevők jogaira. Együttműködik az intézmény más szakterület munkatársaival a komplex ellátás kivitelezése érdekében. Kapcsolatot tart az igénybe vevők ellátásában résztvevőkkel ( családorvos, egészségügyi szolgáltatók,családsegítő) Szükség szerint előgondozást, mentális állapotfelmérést végez és segítséget nyújt az igénybe vevők orvosi dokumentációjának beszerzésében. Ellátja a szociális segítés alapfeladatait és az ahhoz kapcsolódó szociális adminisztratív teendőket.
Szakmai vezetői feladatok: Szakmai egységek koordinálása. Vezetői feladatok ellátása. Továbbképzések megszervezése. Havi jelentések készítése, ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Főiskola,szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser,
alapellátás és szakellátás területén eltöltött- Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
Felhasználói szinten MS Office (irodai alkalmazások)
magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Vezetői és szakmai tapasztalat.

Főiskola, 1 2000 (I.7.) SzCsM Rendelet 3. számú melléklet szerinti végzettségek. Szakmai informatikai programok ismerete (Kenyszi, Szocinet).Kispesti helyismeret.
Elhivatottság,önálló, precíz, pontos és hatékony munkavégzés,
jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása.

Amit kínálunk:

Bérezés megállapodás alapján.
Próbaidő 3+1 hónap. Próbaidő letöltését követően Caferéria juttatás.

Pályázat részeként benyújtandó iratok:

szakmai önéletrajz,motivációs levél
végzettséget igazoló dokumentumok másolata
3 hónapnál nem régebbi Kjt. szerinti erkölcsi bizonyítvány

Pályázat benyújtása Balázs Piroska igazgató részére a email címen keresztül. Startapro_1677837043