TOBORZÁSI ALVÁLLALKOZÓ egyedi és testre szabott megoldásokat kínál cégek számára

Tulajdonságok
Pozíció Toborzás
Orientáció hr, munkaügy
Munkavégzés helye Országos
Tapasztalat 30 év
Karrierszint vezető
Iskolai végzettség felsőfok
Nyelvtudás nincs

Magyarország egyik legdinamikusabban működő munkaerő- közvetítő ALVÁLLALKOZÓJA , Több mint 30 éves tapasztalattal egyedi és testre szabott megoldásokat kínál a vállalatok számára méretüktől és iparuktól függetlenül.
Igény szerinti HR szolgáltatást nyújtunk partnereink részére az ország egész területére.
Feladataink:
Álláskeresők vagy munkahelyet váltók adatainak összegyűjtése és továbbítása partnereink részére.
Adatbázis építése és frissen tartása
Kapcsolati háló építése, meglévő karbantartása.
MILYEN ELŐNYÖKKEL JÁR A MUNKAERŐ-KÖZVETÍTÉS?
Szakértőink akár azonnal, a lehető legkompetensebb munkaerőt kínálják csapatába, fizikai vagy szellemi pozícióra.
Forduljon hozzánk bizalommal!
Tel:06205269940
Startapro_1668703624