Holland partnercégünk számára keresünk munkavállalókat csokoládégyári munkaterületekre Amszterdamba

Tulajdonságok
Munka jellege segédmunka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint versenyképes
Leírás

A munkások legfontosabb feladatai:
Zsákfelöntés kakaóporral
Kakaómassza olvasztás
Elő készítés szállításra
Szállítás raklapemelő kocsival
Kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint
Alapanyag betöltése a bonbon készítő gépbe
A bonbon futószalagról való leszedése és dobozba tétele
A dobozok fóliázó gépbe tétele
A dobozok futószalagról való leszedése és raklapra tétele
Az előkésztet raklapok szállítása a raktárba

Elvárások:
- kitűnő fizikai állapot
- megfelelő állapot
- csapatmunka
- dolgozni akarás
- min 6 hónap külföldi munkavállalás tervezése csak hosszútávon gondolkodó munkavállalók jelentkezését várjuk
- hölgyek és a férfiak is jelentkezhetnek, párokat, baráti társaságokat is el tudunk helyezni
- 18 életévtől- Max életkor 60 év
- nyelvtudás: nem kötelező

Amit kínálunk:
- holland munkaszerződés
- heti fizetés ,10 euró/óra nettó
- napi 9 óra melyből 1 óra szünet (40 óra hetente)
- akik bizonyítják,dolgozni akarásukat,túlóra biztosítása bőségesen
- egészségügyi biztosítás utólag levonva
- szállás: albérlet formájában van biztosítva, melyet utólag vonnak a fizetésből 40 euró/fő /hetente /

- Munkába járás :céges mikrobusz
Szállás:
- Párok együtt vannak egy szobában
- wi-fi minden szállásunkon van.
- a szállás fel van szerelve minden szükséges

Kiutazás együtt:
- csoportosan, 9 személyes kisbuszokkal történik
- de megfelelés esetén Maximum 2 heten belüli indulást várunk

jelentkezés: fényképes angol vagy magyar önéletrajz elküldésével lehet e-mailen

Email cím : [email protected]

sikeres felvétel esetén adott esetben 2 héten belüli indulásra kell számolni annak tudatában, jelentkezzen.
Startapro_5508095