Küldés

Gyártósori munkatárs/Élelmiszeripar

Tulajdonságok
Munka jellege fizikai munka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint versenyképes
Leírás

HIRDETÉS SZÖVEGE:
Szeretne egy stabil munkahelyet Németországban?
Nálunk a megfelelő helyen van!
Keresünk megbízható Gyártósori munkatársakat!

Munkavégzés helye:
Németország/ Mansfeld
Elvárasaink:
Német nyelvtudás előny
Gyártósori tapasztalat előny
Az ön feladatai:
Csomagolás
Szortírozás
Gépkezelés
Minőség ellenőrzés
Egyszerű betanított munkafeladatok

Ajánlatunk az ön számára:
Németországi munkaszerződés és juttatások
10,49€/nettó - óra + 5€/Nettó napi pótlék
25% éjszakai bónusz 23:00-tól, 50% vasárnapi és 100% ünnepnapi bónusz
Szálast biztosítunk, a szálasokban természetesen internet, mosógép, szárítógép megtalálható. Teljesen berendezett lakások , két ágyas szobák a szálas pedig a fizetésből utólag kerül levonásra
Ingyenes munkaruházat
Hosszú távú munkalehetőség

Várjuk jelentkezését!

Munkakezdés ideje : 2021.07 folyamatosan

Információk a kiválasztási folyamatról:
Amennyiben megfelel a feltüntetett elvárásoknak és szeretne Németországba dolgozni, küldje el angol , német vagy magyar nyelvű önéletrajzát a : [email protected]
e-mail címre. Startapro_5492622