Küldés

Farm munka Angliában

Tulajdonságok
Munka jellege fizikai munka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Időtáv szezonális munka
Fizetési szint versenyképes

Kiváló lehetőség hogy 5-6 hónap leforgása alatt megkeressen annyit amiből
egész évben megélhet.

Elvárások:

Korábbi mezőgazdasági tapasztalat előny, de nem feltétel viszont a munkához
való pozitív
hozzáállás alap elvárás minden munkaadó részéről. A jó fizikum és a
terhelhetőség szintén
nagyon fontos, valamint az hogy tudjon együtt dolgozni másokkal. Angol nyelv
ismeret előnyt
jelent, de az sem feltétel.

Munkaköri leírás:

Egy farm munkásnak ha a teljes szezont végig szeretné dolgozni, a zöldség és
gyümölcs szedés
mellett gyakran több különböző munkakörben is helyt kell állnia. Ezek
adottságoktól függően
lehetnek: ültetés, kapálás, ásás, gereblyézés, gazolás. Kézi szerszámok
használata része a munkának
úgy mint ásó, kapa, gereblye, kés. A feladatok közé tartozhatnak különböző
földmunkák,
műtrágyázás, rovarirtás, kert takarítás, zsákolás, csomagolás, zöldség és
gyümölcs rakodás.
Alkalmanként részt kell venni egyéb farm körüli munkálatokban úgy mint lugas
építés, kerítés,
öntöző rendszer vagy farm épület javítás. Minden munkafolyamat szakértői
irányítás mellett történik.

Munkaidő:

A gyümölcs és zöldség szedés szezon minden farmon különböző de általában
májustól októberig tart.
Az átlagos munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:00-tól 4:30-ig. 15 perc reggeli
szünet és 30 perc ebéd idő.
Rendszeresen van lehetőség túlórázni, ha valaki bírja és szeretne.

Szállások:

Minden munkaadó szállásehetőséget biztosít a dolgozóknak amiért minimális
bérleti díjat kérnek
ez kb 60 font hetente. Ezek általában lakókonténerek vagy lakókocsik.
Teljesen felszereltek,
mindegyikben van zuhanyzó, mosógép, gáztűzhely, hűtő, mikró.

Fizetés:

– 10 font per óra nettó , tapasztalattól függően. A fizetések hetente vannak,
amit hétfőtől péntekig
megkeres az a következő hét végén lesz kifizetve.

További információ az: [email protected] email címen kérhető.

Weboldalunk magyarul: www.errand-recruitment-ltd.com
sms:
+31 43 302 0083

skype : job.personalgmbh Startapro_5492574