Küldés

Betanított munkásokat ládamosó munkakörbe

Tulajdonságok
Munka jellege fizikai munka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Nemzetközi nagyvállalat keres
NÉMETORSZÁGI (HANNOVER városa),
üzemébe, azonnali kezdéssel
Betanított munkásokat
ládamosó munkakörbe.
A munkavégzéshez előny, de nem elvárás a német nyelvtudás!
Feladat: Ládamosás. Betanított szalagmunka. A munka egy része válogatás, szortírozás, amelyhez nagy figyelem, összpontosítás és gyorsaság szükséges, a másik része nehéz fizikai munka, amelyhez kitűnő fizikai állóképesség szükséges. A ládák súlya 1,5-2,0 kg, a kötegekben összefogott ládákéi, amelyeket 2-5 óra időtartamban emelni, raklapra pakolni kell 15-30 kg!
Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 órában, heti váltott műszak: 1 hét délelőtt, 1 hét délután.
Munkaviszony: munkavégzés helyi leánycégünknél német/ausztriai bejelentéssel történik a németországi/ausztriai munkajognak megfelelően.
Várható jövedelem: Szállásdíj és az adók és járulékok levonása után 1400-1600 euró nettó, amely a helyi minimálbérből és bónuszból áll. (Ledolgozott órára számítjuk)
Szállás: A szállást biztosítjuk, de a hónap végén levonjuk a bérleti költséget, amely 200-250 euró/hónap/fő összeg. A szállások jó minőségű és felszerelt (hűtőgép, konyha, bútorok, mosógép) apartman lakások.
Fizetés: utalás a megadott számlaszámra (13-14 hónapi fizetés nincs)
Alkalmazás időtartam: általában 1 hónap próbaidő, utána a helyi ország munkatörvényeinek megfelelően, általában 1 év határozott idő, amelyet minden időszak után közös megegyezéssel meghosszabbítunk.
Munkakezdés várható ideje: megegyezés és betöltetlen álláshelyek alapján.
Elvárások, amelyek mindegyike elengedhetetlen a feladat ellátásához!
Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
Kiváló fizikai állóképesség
Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
Csapatmunka, együttműködési képesség
Kérjük Önöket csak akkor jelentkezzenek, ha fenti elvárásoknak megfelelnek!
Válaszlevelében a következő infókat adja meg:
Erősítse meg, hogy fenti elvárásoknak megfelel!
Mikor tudna munkába állni?
Milyen kérdései vannak még?
Munkavégzés helye:
Németország, Hannover

Jelentkezni : [email protected]
Startapro_5508123