Kiváló dolgozó.
Kiváló dolgozó, cocialista brigád kitüntetések eladók. 2000Ft/db.
III. kerület, Budapest
június 30
Hirdetések – Hirdetések az oldalon: 20 50
Kiváló dolgozó, cocialista brigád kitüntetések eladók. 2000Ft/db.
III. kerület, Budapest
június 30
ára 5500 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Vállalkozások gazdaságtana Dr. Roóz József Perfekt, 2002 Információk 271 oldal Kötés: kemény kötés jó állapotú antikvár könyv
III. kerület, Budapest
június 15
ára 4000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Pokolbeli víg napjaim Faludy György Magyar Világ Kiadó, 1998 Információk 407 oldal Kötés: kemény kötés jó állapotú antikvár könyv ISBN: 9639075078 Összefoglaló Faludy György a ...
III. kerület, Budapest
június 15
ára 2000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Matematikai történetek és rejtvények Ja.I. Perelman Gondolat Könyvkiadó, 1979 Információk 186 oldal Kötés: kemény kötés közepes állapotú antikvár könyv
III. kerület, Budapest
június 15
ára 1000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója The Oxford Guide to the English Language (Oxford Paperback Reference Series) 1984th 1984, Reprint With Corrections ed. Edition
III. kerület, Budapest
június 15
ára 1000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Alkotó emberek (Történetek nagy tudósokról) Pap János Gondolat Kiadó, 1970 Információk 240 oldal Kötés: vászon jó állapotú antikvár könyv volt könyvtári
III. kerület, Budapest
június 15
ára 1000 ft +36209491288 személyes átvétel óbudán a szentendrei ut elején vagy munkaidőben 14 kerület 1 villamos megállója Balaton Zákonyi Ferenc Panoráma, 1980 Információk 197 oldal Kötés: karton jó állapotú antikvár könyv
III. kerület, Budapest
június 15
Közgazdasági kislexikon eladó, Kossuth Kiadó 1987.
III. kerület, Budapest
május 31
Képes történelem kötetek eladók: A nagy francia forradalom A gépek forradalma Haza és haladás Korona és kard Az első világháború Hellasz fénykora Ár: kötetenként 300,- ft
III. kerület, Budapest
május 31
ERMITÁZS c. orosz nyelvű képes album eladó
III. kerület, Budapest
május 31
használt, de jó állapotú Alpina Orion 3325-1 sícipő eladó, mérete: EU8/USA 8 1/2
III. kerület, Budapest
május 31
MARKANT csőtollkészlet 1.500,-ft SKRIBENT tuskihúzó 1.500,-ft eladó--SKRIBENT tuskihúzó már ELADVA!!!
III. kerület, Budapest
május 4