Sport, felszerelés eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Síkötés eladó.
2

Síkötés eladó.

Eladó a képeken látható jó állapotú, régi típusú, kandahar rendszerű, MESTA gyártmányú síkötés. Személyes átvétellel a 11. kerületben.

XI. kerület, Budapest

Síléc stabilizátor eladó.
4

Síléc stabilizátor eladó.

Eladó a képeken látható, keveset használt, sílécre szerelhető szerkezet, amely segít, hogy a két síléc ne tudjon egymáson keresztbe kerülni, simábban és kontrolláltabban mozogjon, javítva az irányítást és stabilitást. Személyes átvétellel a 11. kerületben. Telefon 3620 5259952.

XI. kerület, Budapest

Régi svéd hoki kori eladó.
5

Régi svéd hoki kori eladó.

Eladó a képeken látható régi, bőr, svéd hoki kori az 1960-as évekből, 43-as méretben. Személyes átvétellel a 11. kerületben. Telefon .

XI. kerület, Budapest

170 cm Nordica Dobermann Spitfire carving síléc 170 cm síléc 15.000 Ft
13

170 cm Nordica Dobermann Spitfire carving síléc 170 cm síléc 15.000 Ft

Eladó a képen látható használt 170 cm Nordica Dobermann Spitfire carving síléc 170 cm Nordica Dobermann Spitfire síléc 15.000 Ft ért. Méretei: 122-74-107 Radius: 15 m. Full Twin V Active C4 Partial Sidewall Engineered in Italy Made in UA. A talpán van egy kis hiba amit fel kellene tölteni azért ennyi ...

XI. kerület, Budapest

120 cm Elan Sky U-flex lányos gyerek carving síléc jó állapotban 40.000 Ft.
16

120 cm Elan Sky U-flex lányos gyerek carving síléc jó állapotban 40.000 Ft.

Eladó a képen látható használt 120 cm Elan Sky U-flex lányos gyerek carving síléc jó állapotban 40.000 Ft. Radius: R8.6 105-68-90 Termékeim között megtalálható több síléc, sícipő jégkorcsolya és görkorcsolya is. Budapesten személyesen átvehető a XI.kerületben vagy postázás is megoldható az ország bármely ...

XI. kerület, Budapest

170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Rossignol
14

170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Rossignol

Eladó a képen látható használt carving sílécek 170 és 180 cm közöttiek 10.000Ft és 40.000 Ft közötti árakon. 1. 170 cm Salomon X-Wing 500 25.000 Ft 2. 170 cm Nordica Dobermann Spitfire 20.000 Ft 3. 170 cm Atomic Race GS 30.000 Ft 4. 170 cm Atomic Redster SC 30.000 Ft 5. 170 cm Rossignol Pursuit RTL 25.000 ...

XI. kerület, Budapest

170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft
6

170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft

Eladó a képen látható használt 170 cm Atomic Race GS carving síléc sérült kötés árban 10.000 Ft ért. Radius: 15.5 Waist: 73 mm Handmade by Atomic AA0013355 Made in Bulgaria Hibája: Az egyik lécen a végén a felkanyarított részen nincsen kantni és sérült a talp. A másik oldalinál is sérült kicsit de ...

XI. kerület, Budapest

165 cm Fischer XTR PRO COMP carving síléc 165 cm Fischer síléc 35.000 Ft
14

165 cm Fischer XTR PRO COMP carving síléc 165 cm Fischer síléc 35.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 165 cm Fischer XTR PRO COMP carving síléc 165 cm Fischer Fischer XTR PRO COMP síléc 35.000 Ft ért. Méretei: 116-72-102 Radius: 15 m. A509 G1 Onpister Rocker Engineered in Austria. Felületén vannak karcok kopások, de a talp szép kantni vastag. Termékeim között ...

XI. kerület, Budapest

160 cm Fischer XTR RC4 Speed carving síléc 160 cm Fischer carving síléc 30.000 Ft
16

160 cm Fischer XTR RC4 Speed carving síléc 160 cm Fischer carving síléc 30.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 160 cm Fischer XTR RC4 Speed carving síléc 160 cm Fischer síléc 30.000 ért. Méretei: 116-72-100 Radius: 14 m. A216 A217 G1 Woodcore, Onpiste Rocker. engineered in Austria Felületén vannak karcok kopások, de a talp szép kantni vastag. Termékeim között megtalálható ...

XI. kerület, Budapest

39 es Salomon softos görkorcsolya 39 es görkori jó állapotban 10.000Ft
9

39 es Salomon softos görkorcsolya 39 es görkori jó állapotban 10.000Ft

Eladó a képen látható használt 39 es Salomon Energyzer Dynamic DR85 softos görkorcsolya 39 es görkori jó állapotban görkorcsolya görkori kori 39 es Salomon Energyzer Dynamic DR85 softos görkorcsolya jó állapotban Mérete: 39 es Kivitel: softos fűzős + 1 tépőzár + 1 csatos Kerekei: 76 mm 78 A jó állapotú Állapot: ...

XI. kerület, Budapest

110 cm Atomic Race 7 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért
12

110 cm Atomic Race 7 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért

Eladó a képen látható használt 110 cm Atomic Race 7 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért. A léc teteje van megrepedve ahogy a képen is látható. Akár még rossz pályákon sílécként is használható de az ára kötés árba van kérem ezt figyelembe venni. A termékeim között megtalálható még többféle hibátlan ...

XI. kerület, Budapest

41 es Fischer Heat fire 125 sícipő használt 41 es Fischer Heat fire 125 síbakancs 15.000 Ft eladó
11

41 es Fischer Heat fire 125 sícipő használt 41 es Fischer Heat fire 125 síbakancs 15.000 Ft eladó

Eladó a képen látható használt jó állapotú 41 es Fischer Heat fire 125 sícipő használt 41 es Fischer Heat fire 125 síbakancs 15.000 Ft ért. Belső talphossza: 265 mm Külső cipő méret 303 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya ...

XI. kerület, Budapest

178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving síléc 178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving sí 40.000 Ft
1

178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving síléc 178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving sí 40.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving síléc 178 cm Fischer RC4 The Curv XTR carving sí 40.000 Ft ért. Méretei: 119-70-102 Radius: 17 m. A225 G1 Onpiste Rocker Engineered in Austria Felületén vannak karcok kopások illetve az egyiken az aljánál a fólia picit ...

XI. kerület, Budapest

117 cm Wedze Team 300 carving síléc sérült 117 cm Wedze síléc 8000 Ft
6

117 cm Wedze Team 300 carving síléc sérült 117 cm Wedze síléc 8000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 117 cm Wedze Team 300 carving síléc sérült 117 cm Wedze síléc 8000 Ft ért. Méretei: 108-67-94 Radius: 7 m. Hibája: Az egyik léc felső részénél megreccsentették nem tört el teljesen de meggyengült. Kötés árba adom de akár tanuló lécként rossz pályákon még csúszható ...

XI. kerület, Budapest

32 es Nike mercurial foci cipő futball cipő sima talpú 4000 Ft ért
5

32 es Nike mercurial foci cipő futball cipő sima talpú 4000 Ft ért

Eladó a képen látható használt 32 es 32 Nike mercurial foci cipő, futball cipő sima talpú terem utcai kivitel. A használat nyomai azért látszanak rajta. Az ára 4000 Ft. Budapesten személyesen azonnal átvehető vagy postázás is megoldható. Érdeklődni: es számon lehet!

XI. kerület, Budapest

140cm es Atomic síléc sérülten repedéssel Atomic kötéssel eladó
13

140cm es Atomic síléc sérülten repedéssel Atomic kötéssel eladó

Eladó a képen látható 140cm es Atomic síléc sérülten repedéssel Atomic kötéssel aminek az egyik része szétjött valószínűleg helyére rakható. Az ár a sérülése miatt ennyi alkatrésznek vagy javításra használható. Budapesten személyesen átvehető a XI.kerületben. Érdeklődni: a es számon lehet!

XI. kerület, Budapest

Elliptikus tréner, áramforrás nélküli - EL520
1

Elliptikus tréner, áramforrás nélküli - EL520

Helyhiany miatt eladó , minimálisat használt Elliptikus tréner, áramforrás nélküli - EL520 tip top állapotú.

XVII. kerület, Budapest

MTB elekromos kerékpár,eladó,megkímélt állapotban.
6

MTB elekromos kerékpár,eladó,megkímélt állapotban.

Eladóvá vált egy ritkán használt,Afisport M2-es M-es méretű,29"kerekű kerékpár. Eladása,kihasználatalanság,és munkahelyváltás miatt kerül. 2021 őszén vásárolt bringa,2023 novemberéig nem elektromos hajtású volt. Kb 2000KM futott,tárolása mindig fedett hely,télen fűtött garázs,illetve most lakásba. 2023 ...

XV. kerület, Budapest

Professionális Fitvibe smart vibrációs edzőgép Eladó! óbuda 999000ft tökéletesen müködik helyszinen
13

Professionális Fitvibe smart vibrációs edzőgép Eladó! óbuda 999000ft tökéletesen müködik helyszinen

Professionális Fitvibe smart vibrációs edzőgép Eladó! óbuda 999000ft tökéletesen müködik helyszinen kipróbálható szállításba nem tudok segiteni liftbe befér ház elött meglehet majd állni amig elszállítod 06 20 9491288 06 50 1048272 használt de tökéletesen müködő rezgőgép eladó a képeken látható állapotba teherbirás ...

III. kerület, Budapest

Eladó Rosignol síléc
7

Eladó Rosignol síléc

Eladó használt Rosignol síléc 185 cm

II. kerület, Budapest

Keresés mentése