Sí, snowboard eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés
Nincs találat a megadott keresési feltételekre Írj be másik kifejezést vagy egyszerűbb kereséshez használd a kategóriákat és szűrőket

Hirdetések, melyek érdekelhetnek
170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Fischer Head Blizzard

170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Fischer Head Blizzard

Eladó a képen látható használt carving sílécek 170 és 180 cm közöttiek 10.000Ft és 40.000 Ft közötti árakon. 1. 170 cm Head Shape 3.0. 30.000 Ft 2. 170 cm Salomon X-Wing 500 25.000 Ft 3. 170 cm Nordica Dobermann Spitfire 20.000 Ft 4. 170 cm Atomic Race GS hibás 10.000 Ft 5. 171 cm Fischer Team Carve ...

XI. kerület, Budapest

41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft

41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft ért. Belső talphossza: 265 mm Külső cipő méret 305 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya ...

XI. kerület, Budapest

154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért

154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért

Eladó a képen látható használt 154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért. A léc teteje van megrepedve ahogy a képen is látható. Akár még rossz pályákon sílécként is használható de az ára kötés árba van kérem ezt figyelembe venni. A termékeim között megtalálható még többféle ...

XI. kerület, Budapest

38 as Dalbello sícipő használt 38 as Dalbello síbakancs 14.000 Ft

38 as Dalbello sícipő használt 38 as Dalbello síbakancs 14.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 38 as Dalbello Raya sícipő használt 38 as Dalbello Raya síbakancs 14.000 Ft ért. Belső talphossza: 240 mm Külső cipő méret 287 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya is. Budapesten személyesen ...

XI. kerület, Budapest

34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello síbakancs 8000 Ft

34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello síbakancs 8000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú kicsit karcos 34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello Lilly 2 síbakancs 8000 Ft ért. Belső talphossza: 215 mm Külső cipő méret 250 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya ...

XI. kerület, Budapest

33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft

33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft ért. Belső talphossza: 210 mm Külső cipő méret 250 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya is. Budapesten személyesen ...

XI. kerület, Budapest

170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Fischer Head Blizzard

170 cm és 182 cm közötti Carving sílécek Atomic Salomon Fischer Head Blizzard

Eladó a képen látható használt carving sílécek 170 és 180 cm közöttiek 10.000Ft és 40.000 Ft közötti árakon. 1. 170 cm Head Shape 3.0. 30.000 Ft 2. 170 cm Salomon X-Wing 500 25.000 Ft 3. 170 cm Nordica Dobermann Spitfire 20.000 Ft 4. 170 cm Atomic Race GS hibás 10.000 Ft 5. 171 cm Fischer Team Carve ...

XI. kerület, Budapest

41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft

41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 41 es Nordica Speedmachine J4 sícipő használt 41 es Nordica Speedmachine J4 síbakancs 20.000 Ft ért. Belső talphossza: 265 mm Külső cipő méret 305 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya ...

XI. kerület, Budapest

154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért

154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért

Eladó a képen látható használt 154 cm Rossignol PMC 2000 sérült carving síléc kötés árban 6000 Ft ért. A léc teteje van megrepedve ahogy a képen is látható. Akár még rossz pályákon sílécként is használható de az ára kötés árba van kérem ezt figyelembe venni. A termékeim között megtalálható még többféle ...

XI. kerület, Budapest

38 as Dalbello sícipő használt 38 as Dalbello síbakancs 14.000 Ft

38 as Dalbello sícipő használt 38 as Dalbello síbakancs 14.000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 38 as Dalbello Raya sícipő használt 38 as Dalbello Raya síbakancs 14.000 Ft ért. Belső talphossza: 240 mm Külső cipő méret 287 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya is. Budapesten személyesen ...

XI. kerület, Budapest

34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello síbakancs 8000 Ft

34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello síbakancs 8000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú kicsit karcos 34 es Dalbello Lilly 2 sícipő használt 34 es Dalbello Lilly 2 síbakancs 8000 Ft ért. Belső talphossza: 215 mm Külső cipő méret 250 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya ...

XI. kerület, Budapest

33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft

33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft

Eladó a képen látható használt jó állapotú 33 es Dalbello CX 2 sícipő használt 33 as Dalbello síbakancs 8000 Ft ért. Belső talphossza: 210 mm Külső cipő méret 250 mm. A termékeim között megtalálható még többféle sícipő síbakancs síléc síbot és jégkorcsolya illetve görkorcsolya is. Budapesten személyesen ...

XI. kerület, Budapest

Keresés mentése