Könyv, film, zene eladó (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Entz Géza – Szalontai Barnabás Nyírbátor / könyv
2

Entz Géza – Szalontai Barnabás Nyírbátor / könyv

Entz Géza – Szalontai Barnabás Nyírbátor / könyv Pannonia 1969 Papírborító, ami kicsit kopott, 63 oldal, feliratok, latin feliratok fordítása, irodalom, 47 fekete-fehér képpel, /képek jegyzéke német nyelven is/, mérete 14x20 cm, súlya 16 dkg, A könyv jó állapotú, a fotókon a fényképezésnél használt ...

I. kerület, Budapest

Gogol Egy őrült emlékiratai / könyv
4

Gogol Egy őrült emlékiratai / könyv

Gogol Egy őrült emlékiratai / könyv Hasonmás kiadás Hasonmás kiadás. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata Budapest 1969 Illusztrálta és a szöveget kőre írta Boris László Kiadványunk az Országos Széchenyi Könyvtár tulajdonában lévő mappa teljes hasonmása. Az előszót írta Komlós Aladár, fordította Barta ...

I. kerület, Budapest

Jankovich Ferenc A világverő / könyv
3

Jankovich Ferenc A világverő / könyv

Jankovich Ferenc A világverő / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó /regény 1963 Kemény kötés, 418 oldal, mérete 14x20 cm, súlya 52 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott küldeményként. /E 22a/

I. kerület, Budapest

Dr. Szendei Ádám Orvos a családban / könyv
3

Dr. Szendei Ádám Orvos a családban / könyv

Dr. Szendei Ádám Orvos a családban / könyv Medicina Könyvkiadó 1971. Az ábrákat Kovács Tibor készítette Kemény kötés, 311 oldal, tárgymutatóval, mérete 17x24 cm, súlya 62 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott küldeményként. ...

I. kerület, Budapest

Nagy Lajos Egyiptomi íródeák/ könyv
2

Nagy Lajos Egyiptomi íródeák/ könyv

Nagy Lajos Egyiptomi íródeák/ könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1979 /novellák/. Válogatta, és sajtó alá rendezte Kónya Judit Kemény kötés barnában, papírborítóval, 654 oldal, mérete 14x20 cm, súlya 66 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás ...

I. kerület, Budapest

Nagy Lajos A vadember /Budapest nagykávéház / Három boltos kisasszony / könyv
2

Nagy Lajos A vadember /Budapest nagykávéház / Három boltos kisasszony / könyv

Nagy Lajos A vadember /Budapest nagykávéház / Három boltos kisasszony / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1981 Kemény kötés, papírborítóval, ami kicsit kopott, 465 oldal, mérete 14x20 cm, súlya 52 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után ...

I. kerület, Budapest

Vas Zoltán Horthy / könyv
2

Vas Zoltán Horthy / könyv

Vas Zoltán Horthy / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1981 Kemény kötés, papírborítóval, 793 oldal, mérete 14x21 cm, súlya 70 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott küldeményként. /E 22a/

I. kerület, Budapest

Germanus Gyula Allah Akbar / köny
3

Germanus Gyula Allah Akbar / köny

Germanus Gyula Allah Akbar / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1976 Germanus Gyula 1934-ben hosszabb utazást tett a Közép-Keleten, s könyvében számol be útjáról. Ebben a méltán sikeres munkájában Germanus tudományos műnek, népszerűsítő irodalomnak, útirajznak, önvallomásnak, politikai esszének eredeti ötvözetét ...

I. kerület, Budapest

Moldova György Akit a mozdony füstje megcsapott / könyv
2

Moldova György Akit a mozdony füstje megcsapott / könyv

Moldova György Akit a mozdony füstje megcsapott / könyv Magvető 1977 /riport/ Az író megmutatja az olvasónak a MÁV belső életét, azt, amit az utas nemigen láthat, talán nem is sejthet. Tartalom: A forgalomnak menni kell! Vezérállásban. Lassújel. Záhony – az ország kapuja Az utolsó vonatok A beteg vasutas Kemény ...

I. kerület, Budapest

Móra Ferenc A vadember és családja / Nádihegedű / könyv
2

Móra Ferenc A vadember és családja / Nádihegedű / könyv

Móra Ferenc A vadember és családja / Nádihegedű / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1981 Kemény kötés sárgában, papírborítóval, mi kicsit kopott, 381 oldal, mérete 13x19 cm, súly 36 dkg, a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott ...

I. kerület, Budapest

Móra Ferenc Georgikon / Királyi Magyar Egyetemi Nyomda / antik könyv
2

Móra Ferenc Georgikon / Királyi Magyar Egyetemi Nyomda / antik könyv

Móra Ferenc Georgikon / Királyi Magyar Egyetemi Nyomda / antik könyv Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Ez a könyv készült az Universitas Könyvbarátok Szövetsége számára Papírborító, ami kicsit kopott, szakadozott, 95 oldal, a rajzokat Horváth Jenő készítette, mérete 15x21 cm, súlya 18 dkg, belül a könyv ...

I. kerület, Budapest

Mollináry Gizella Betévedt Európába I ii / könyv
4

Mollináry Gizella Betévedt Európába I ii / könyv

Mollináry Gizella Betévedt Európába I II / könyv Grill Károly Könyvkiadó Vállalata Budapest 1941 „Grafika” Könyvnyomdai Műintézet Nagyvárad /regény/ Embléma „Magyarország felett az Isten és a magyar repülő őrködik” Az önéletrajzi ihletésű regény főhőse, Gizella a honfoglalás ezeréves évfordulóját ünneplő Magyarország ...

I. kerület, Budapest

Farkas Emöd Rablánczon a hazáért / antik könyv
3

Farkas Emöd Rablánczon a hazáért / antik könyv

Farkas Emöd Rablánczon a hazáért / antik könyv Kostyál Jenő Könyvkereskedése Budapest é.n. Kemény kötés, ami kicsit kopott, foltos, belső címoldala hiányzik, 287 oldal, első lapján névbeírás látható, mérete 13x19x2,5cm, súlya 45dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Erdőtarcsán, ...

I. kerület, Budapest

Dickens  A Pickwick - Club I ii / antik könyv
5

Dickens A Pickwick - Club I ii / antik könyv

Dickens A Pickwick - Club I II / antik könyv Révai Testvérek Irod. Int. RT. 1906 fordította Hevesi Sándor Azt a könyvet a Budapesti Hírlap szedőgépén szedték „Dickens óriási sikereinek sorozatát a Pickwick Klub vezeti be. A könyv, mint Dickens az 1847-es olcsó kiadásához fűzött előszavában írja, ...

I. kerület, Budapest

Csurka István Nász és pofon / könyv
2

Csurka István Nász és pofon / könyv

Csurka István Nász és pofon / könyv Tartalomból: Vasárnap délután. Tűzugratás. Rácz meg Varga. Kombinált por. Százötös mellék. Nyílt törés. Lakók és ripacsok. Egy fogadó lelkivilága. A rádiótól vagyunk. Miért rosszak a magyar filmek? Riport délelőtt. Ebédig Szántó Piroska rajzaival. A fotón a fényképezésnél ...

I. kerület, Budapest

21db könyv sokféle érdekes téma / könyvcsomag / K27 /
10

21db könyv sokféle érdekes téma / könyvcsomag / K27 /

21db könyv sokféle érdekes téma / könyvcsomag / K27 / A csoportképet pótoljuk Szabó Miklós Zöldsapkások / könyv Totem Könyvkiadó 1994 Papp Imre Ember a lépcsőn / Szépirodalmi kiadás 1979 De Montaigne A tapasztalásról / Európa kiadás 1983 Baranyi Ferenc Tavaszi futás / Ifjúsági Lapkiadó 1986 Hazudós lány ...

Erdotarcsa, Nógrád

Péter Dobai Budapest / könyv
4

Péter Dobai Budapest / könyv

Péter Dobai Budapest / könyv Német nyelvű könyv. Péter Dobai. Printed in Hungary 1985 Kemény kötés színes képpel, 70 oldal színes képpel, mérete:20x25 cm, a könyv jó állapotú Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás után postázom is ajánlott küldeményként. /K13/

I. kerület, Budapest

Irving Stone A napsugár fia / könyv
3

Irving Stone A napsugár fia / könyv

Irving Stone A napsugár fia / könyv Van Gogh élete Kulturtrade Kiadó ISBN 963 7826 12 2 Kemény kötés, színes képpel, 379 oldal, mérete14x20x2cm, súlya 45dkg A könyv új A személyes átadást Erdőtarcsán vagy kis szervezéssel, Budapesten az I. kerületben is meg tudjuk oldani. Postázni előre utalás után ...

I. kerület, Budapest

R. W. Southern A nyugati társadalom és az egyház a középkorban / könyv
3

R. W. Southern A nyugati társadalom és az egyház a középkorban / könyv

R. W. Southern A nyugati társadalom és az egyház a középkorban / könyv Gondolat 1987 Papírborító színes képpel, 467 oldal, mérete 11x18x2,8cm, súlya 30dkg A könyv nagyon jó állapotú A személyes átadást Erdőtarcsán vagy kis szervezéssel, Budapesten az I. kerületben is meg tudjuk oldani. Postázni előre ...

I. kerület, Budapest

Stefan Zweig Marie Antoinette / könyv
3

Stefan Zweig Marie Antoinette / könyv

Stefan Zweig Marie Antoinette / könyv Pesti Szalon Könyvkiadó 1993 Kemény kötés színes képpel, 454 oldal, mérete 14x20x2,5cm, súlya 50dkg A könyv új A személyes átadást Erdőtarcsán vagy kis szervezéssel, Budapesten az I. kerületben is meg tudjuk oldani. Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése