Könyv, film, zene eladó I. kerület Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Balló Larisza Magyar verbális asszociációk 1  második kötet / könyv
2

Balló Larisza Magyar verbális asszociációk 1 második kötet / könyv

Balló Larisza Magyar verbális asszociációk 1 második kötet / könyv Juhász Gyula Tanárképző Főiskola Szeged Budapest Debrecen 1983 Papírborító, ami kicsit kopott,421 oldal, belső címoldalán bélyegzők láthatók, mérete 17x24 cm, súlya 35 dkg, belül a könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze meg ...

I. kerület, Budapest

Róna Béla Anyanyelvi műveltség és beszédkultúra / könyv
2

Róna Béla Anyanyelvi műveltség és beszédkultúra / könyv

Róna Béla Anyanyelvi műveltség és beszédkultúra / könyv A szónokképző tanfolyam tananyaga I. kötet Kiadja Az MSZMP Baranya megyei Bizottsága 1973 Papírborító, ami kicsit kopott, 123 oldal, belső címoldalán bélyegzők láthatók, mérete 17x24 cm, súlya30 dkg, Belül a könyv jó állapotú Ha van kedve, nézze ...

I. kerület, Budapest

Nádorné Gellért Anikó  Történelmi kisregények / könyv
3

Nádorné Gellért Anikó Történelmi kisregények / könyv

Nádorné Gellért Anikó Történelmi kisregények / könyv Tartalom: Templom-novella. Barátszer. A sárszertlőrinci orvos. A Halászbástya oldalában Szerzői kiadás Budapest Papírborító, ami kicsit kopott, 320 oldal, belső címoldalán bélyegzők láthatók, fekete-fehér képekkel, mérete 15x24 cm, súlya 90 dkg ...

I. kerület, Budapest

A Philadelphia Child Guidance Center Szülők könyve / könyv
3

A Philadelphia Child Guidance Center Szülők könyve / könyv

A Philadelphia Child Guidance Center Szülők könyve / könyv Vezérfonal a neveléshez a születéstől a késő kamaszkorig Kulturtrade Kiadó 1996 Kemény kötés sárgában, ami kicsit kopott, 367 oldal, hátsó belső borítója kicsit foltos, mérete 16x24 cm, súlya 75 dkg. A könyv jó állapotú Ha van kedve, nézze ...

I. kerület, Budapest

A magyar antifasiszta ellenállás és partizán-mozgalom Kislexikon / könyv
2

A magyar antifasiszta ellenállás és partizán-mozgalom Kislexikon / könyv

A magyar antifasiszta ellenállás és partizán-mozgalom Kislexikon / könyv Kossuth Könyvkiadó 1987 Kemény kötés feketében, papírborítóval, ami kicsit piszkos, szakadozott, belső címoldalán számbeírás, bélyegző látható, 373 oldal, mérete 17x24 cm, súlya 62 dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Ha van ...

I. kerület, Budapest

Romain Rolland Napló a háborús évekből 1914-1919 / könyv
4

Romain Rolland Napló a háborús évekből 1914-1919 / könyv

Romain Rolland Napló a háborús évekből 1914-1919 / könyv 1914-1919 /válogatás/ írta: Romain Rolland, fordította: Benedek Marcell Kossuth Nyomda 1960 Kemény kötés bordóban, 343 oldal, mérete:13x18 cm, néhány fekete-fehér fotóval, belső borítóján bélyegző látható, tintával beírt számmal, bélyegző látható ...

I. kerület, Budapest

Jókai Anna Jákob lajtorjája / könyv
2

Jókai Anna Jákob lajtorjája / könyv

Jókai Anna Jákob lajtorjája / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1982 Kemény kötés kékben, színes borítóval, ami kicsit kopott, 418 oldal, mérete:13x19 cm, a könyv jó állapotú /fek1/ Személyes átvétel Budapesten az I. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom

I. kerület, Budapest

Bernáth Aurél A Múzsa körül válogatott írások a művészetről / könyv
5

Bernáth Aurél A Múzsa körül válogatott írások a művészetről / könyv

Bernáth Aurél A Múzsa körül válogatott írások a művészetről / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó1962 Kemény kötés zöldben, ami kicsit elszíneződött, 48 műmelléklettel /fekete-fehér képek/, 238 oldal, mérete:16x22 cm, belső címoldalán tintával beírt szignó látható, egyébként a könyv jó állapotú /fek1/ Személyes ...

I. kerület, Budapest

Robert Merle Üvegfal mögött / könyv
3

Robert Merle Üvegfal mögött / könyv

Robert Merle Üvegfal mögött / könyv fordította: Réz Ádám /regény/ Európa Könyvkiadó 1984 Papírborító színes képpel, ami kicsit gyűrött, 421 oldal, mérete:14x20 cm, belső címlapján tintával beírt szignó látható, a könyv jó állapotú /fek1/ Személyes átvétel Budapesten az I. kerületben lehetséges, vagy ...

I. kerület, Budapest

Müller Péter Részeg józanok / könyv regény/
3

Müller Péter Részeg józanok / könyv regény/

Müller Péter Részeg józanok / könyv regény/ Szépirodalmi könyvkiadó 1973 Kemény kötés, 215 oldal, mérete:10x17 cm, a könyv jó állapotú /fek1/ Személyes átvétel Budapesten az I. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom

I. kerület, Budapest

Németh László Emberi színjáték I ii / könyv
2

Németh László Emberi színjáték I ii / könyv

Németh László Emberi színjáték / I II könyv / regény/ Szépirodalmi Könyvkiadó1966 Kemény kötés drapp színben színes borítóval, ami kicsit szakadt, kopott, 837 oldal, mérete:14c19 cm, A fotón a fényképezésnél használt vaku fénye látható A könyv nagyon jó állapotú /fek1/ Személyes átvétek Budapesten ...

I. kerület, Budapest

G. K. Zsukov Emlékek, gondolatok I ii / könyv,
2

G. K. Zsukov Emlékek, gondolatok I ii / könyv,

G. K. Zsukov Emlékek, gondolatok I II / könyv, fordították többen Zrínyi Katonai Kiadó 1976 Kemény kötés barnában, színes borítóval, ami kicsit szakadt, I kötet: 471 oldal, mérete:14x20 cm, fekete-fehér képekkel, belül a ragasztás a 102. oldalnál elengedett, egyébként a könyv jó állapotú II kötet: 477 ...

I. kerület, Budapest

Thomas Mann A Buddenbrook ház / könyv
2

Thomas Mann A Buddenbrook ház / könyv

Thomas Mann A Buddenbrook ház / könyv „A Buddenbrook ház egy lübecki kereskedőcsalád alkonyának regénye. A korszakos hanyatlás négy nemzedék sorsában tükröződik.” fordította: Lányi Viktor Európa Könyvkiadó1972 Kemény kötés színes borítóval, ami kicsit kopott, 635 oldal, mérete: 15x20 cm, belső címoldalán ...

I. kerület, Budapest

Juhász Gyula összes művei / prózai írások / könyv
1

Juhász Gyula összes művei / prózai írások / könyv

Juhász Gyula összes művei / prózai írások / könyv prózai írások, szerkeszti Péter László Akadémiai Kiadó1968, kötetszám 5 Kemény kötés, ami kicsit kopott, 734 oldal, 15 képpel, mérete:14x20 cm, a könyv jó állapotú /fek1/ Személyes átvétel Budapesten az I. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén ...

I. kerület, Budapest

Robert Merle Malevil / könyv
2

Robert Merle Malevil / könyv

Robert Merle Malevil / könyv „A cselekmény ideje 1977 tavasza. A helyszín: valahol Dél-Franciaországban egy középkori várkastély mélységesen mély pincéje. A XII-XIII.században épült várkastély jelenlegi ura, Emmanuel Comte barátaival és gazdasszonyával a régi várpincében éppen bort fejt, amikor bekövetkezik ...

I. kerület, Budapest

Németh László Akasztófavirág Aurél a Kékesre megy / könyv
2

Németh László Akasztófavirág Aurél a Kékesre megy / könyv

Németh László Akasztófavirág Aurél a Kékesre megy / könyv Magvető Könyvkiadó 1985 Kemény kötés, színes borítóval, 292 oldal, mérete:10x18 cm, a könyv nagyon jó állapotú /fek1/ Személyes átvétel Budapesten az I. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom

I. kerület, Budapest

Antoine  de Saint-Exupéry Éjszakai repülés / könyv /
1

Antoine de Saint-Exupéry Éjszakai repülés / könyv /

Antoine de Saint-Exupéry Éjszakai repülés / könyv / négy regény/. Tartalom: A déli futárgép. Az ember földje. A hadirepülő Európa Könyvkiadó 1977 Kemény kötés színes borítóval, ami picit kopott, 421 oldal, mérete:13x20 cm, a belső címoldalon tintával beírt név és dátum látható, ahol a ragasztás kicsit ...

I. kerület, Budapest

 Passuth László sorozat 11db könyv / könyvcsomag /4/
11

Passuth László sorozat 11db könyv / könyvcsomag /4/

Passuth László sorozat 11db könyv / könyvcsomag /4/ Sasnak körme között Ravennában temették Rómát Örök Hispánia Világjárók Édenkert az óceánban Rézkor Madrigál Anselmus Nápolyi Johanna Kutatóárok Sárkányfog I. II. A bíborbanszületett Hirdetéseim között található az író egyéb könyvcsomagja is Szépművészeti ...

I. kerület, Budapest

Der Dorfnot r Eötvös von Joseph Freiherr Karl Prochaska kiadó 1900
10

Der Dorfnot r Eötvös von Joseph Freiherr Karl Prochaska kiadó 1900

Der Dorfnot r Eötvös von Joseph Freiherr Karl Prochaska kiadó 1900 Antik könyv Báró Eötvös József A fau jegyzője német nyelven gótbetűs Der Dorfnot r Eötvös von Joseph Freiherr Karl Prochaska kiadó 1900 2 kötetében az első képes címoldal hiányzik. Összesen 4 kötetben vagyis 3 és fél kötet, mivel ...

I. kerület, Budapest

Magyari István Az országokban való sok romlásoknak okairól / könyv
5

Magyari István Az országokban való sok romlásoknak okairól / könyv

Magyari István Az országokban való sok romlásoknak okairól / könyv Magyar Helikon 1979 Kemény kötés bordóban, 223 oldal, színes képekkel, mérete 17x24 cm, súlya 68dkg A könyv nagyon jó állapotú Belső címoldalán névbélyegzők láthatók Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése