Regény eladó (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés
Aktív szűrők: Hobbi, szabadidő Regény Magánhirdetések Hirdetés típus: Kínál Szűrési feltételek törlése

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Kavabata Jaszunari Kiotói szerelmesek
3

Kavabata Jaszunari Kiotói szerelmesek

1975 Kozmosz, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Gustave Flaubert	Salambo Regény az ókori Karthágóról Kr.E. 241-238-ig
3

Gustave Flaubert Salambo Regény az ókori Karthágóról Kr.E. 241-238-ig

Tolnai Nyomdai Műintézet, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Max Brand Makrancos kisasszony
3

Max Brand Makrancos kisasszony

1929 Légrády, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Edgar Wallace A sárga kígyó
3

Edgar Wallace A sárga kígyó

Dick Manó kiadó. Fedlap gerince kezd elválni a könyvtől, jó állapot, kemény.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Az Érdekes Ujság Dekameronja vii. (töredék)
3

Az Érdekes Ujság Dekameronja vii. (töredék)

Légrády kiadó. Fedlap gerince kezd elválni a könyvtől, eleje foltos, kemény.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Verne Gyula (jules Verne) A Grant kapitány gyermekei
3

Verne Gyula (jules Verne) A Grant kapitány gyermekei

1916 Franklin. Fedlap gerince és 13.-18. oldal hiányzik, 1.-11. oldal rojtos, kemény. Gyűjtőknek kincs lehet!

Kecskemét, Bács-Kiskun

Jókai összes 2db A lőcsei fehér asszony II. (tör.) Az élet komédiásaia
3

Jókai összes 2db A lőcsei fehér asszony II. (tör.) Az élet komédiásaia

Jókai összes - A lőcsei fehér asszony II. (töredék) Jókai összes - Az élet komédiásai 1967 kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Tolsztoj Golgota I-II.
3

Tolsztoj Golgota I-II.

1964 Európa, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985
1

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985

William Styron Sophie választ / könyv Árkádia Budapest 1985 fordította: Bartos Tibor Árkádia Budapest 1985 Puha kötés, színes képpel, oldal 538, mérete:12x20 cm, a könyv ragasztása belül egy helyen elengedett, egyébként jó állapotú /K12/ Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre ...

I. kerület, Budapest

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942
1

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942

Voltaire Candide avagy az optimizmus / könyv Officina 1942 Fordította: Benedek György Officina Nyomda és Kiadóvállalat 1942 Kemény kötés, ami javított, kopott, apró foltok előfordulnak, oldal 126, mérete:13x19 cm, belül a ragasztás néhol elengedett /K12/ Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is, Személyes ...

I. kerület, Budapest

Robert Merle Majomábécé / könyv
2

Robert Merle Majomábécé / könyv

Robert Merle Majomábécé / könyv Európa Könyvkiadó 1992 Európa Könyvkiadó 1992 Kemény kötés, színes papírborítóval, mérete 13x19x3cm, súlya 45dkg A könyv új ME/9 Személye átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is Minden kérdésre szívesen és lehetőség szerint ...

I. kerület, Budapest

Molnár Ferenc Egy gazdátlan csónak története / könyv
2

Molnár Ferenc Egy gazdátlan csónak története / könyv

Molnár Ferenc Egy gazdátlan csónak története / könyv Szépirodalmi Könyvkiadó 1985 Kemény kötés, papírborítóval, ami kicsit kopott, 116 oldal, belső címoldalán névbeírás látható, mérete 13x21x1cm, súlya 20dkg A könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre ...

XII. kerület, Budapest

Flesch István Az isztambuli menedék / könyv
3

Flesch István Az isztambuli menedék / könyv

Flesch István Az isztambuli menedék / könyv Törökország a vészkorszakban Corvin Kiadó 2010 Papírborító, színes képpel, 190 oldal, mérete 13x20x1,5cm, súlya 25dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5

XII. kerület, Budapest

Kőrösi Zoltán Milyen egy női mell / könyv
2

Kőrösi Zoltán Milyen egy női mell / könyv

Kőrösi Zoltán Milyen egy női mell / könyv Hazánk szíve – regény – Kalligram Pozsony 2006 Kemény kötés, aminek hátsó borítóján apró, kicsi enyhe benyomódások láthatók, papírborítóval, 286 oldal, mérete 14x22x2,5cm, súlya 45dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten ...

XII. kerület, Budapest

Büky Anna Éjszaka történt / könyv
3

Büky Anna Éjszaka történt / könyv

Büky Anna Éjszaka történt / könyv IAT Kiadó 2012 Kemény kötés, amin kis benyomódás látható, 211 oldal, mérete 14x21x2cm, súlya 35dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel megbeszélés szerint lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5

XII. kerület, Budapest

Gárdonyi Géza A láthatatlan ember / könyv
3

Gárdonyi Géza A láthatatlan ember / könyv

Gárdonyi Géza A láthatatlan ember / könyv Történelmi regény. Tizenkét éven felülieknek Győry Miklós rajzaival Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó 1977 Papírborító színes képpel, 323 oldal, fekete-fehér rajzokkal, mérete 14x22x2cm, súlya 18dkg A könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten a XII. ...

XII. kerület, Budapest

Baktay Zelka Szeretők / könyv
3

Baktay Zelka Szeretők / könyv

Baktay Zelka Szeretők / könyv Saxum KiadóBt.2009 Papírborító szenes képpel, 249 oldal, mérete 14x20x2.5dm, súlya 30dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába ...

XII. kerület, Budapest

Lukács Eszter válogatott élete / könyv
3

Lukács Eszter válogatott élete / könyv

Lukács Eszter válogatott élete / könyv Magyar Könyvklub 2003 Ke3mény kötés, 278 oldal, mérete 13x19x2,5cm, súlya 30 dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába is, de DPD futárral is megoldható. ...

XII. kerület, Budapest

Böszörményi Gyula Dávid király asszonya / könyv
3

Böszörményi Gyula Dávid király asszonya / könyv

Böszörményi Gyula Dávid király asszonya / könyv Magyar Könyvklub 2003 Kemény kötés zöldben, 233 oldal, mérete 12x19x2,5cm, súlya 30dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, ...

XII. kerület, Budapest

Kertész Ákos Tündérmesék / könyv
3

Kertész Ákos Tündérmesék / könyv

Kertész Ákos Tündérmesék / könyv Három kisregény Fekete Sas Kiadó 1999 Papírborító, 196 oldal, mérete 14x20x1,5cm, súlya 26dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges Postázni előre utalás után tudok, sima postai feladással, Mlp postacsomagautomatába ...

XII. kerület, Budapest

Keresés mentése