Gyerekkönyv eladó (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Sebők Zsigmond A két árvizes gyerek / antik mesekönyv
3

Sebők Zsigmond A két árvizes gyerek / antik mesekönyv

Sebők Zsigmond A két árvizes gyerek / antik mesekönyv Elbeszélés a magyar ifjúság számára Singer és Wolfner Irodalmi Intézet RT. Radó Nyomdai Műintézet é.n. Kemény kötés színes képpel, ami kopott, foltos, 80 oldal, belső címoldalán számbeírás látható, lapjain sárgás foltok előfordulnak, mérete 14x20x1cm, ...

XII. kerület, Budapest

Fáth Imre Forradalom a vi/b-ben / antik ifjúsági könyv
4

Fáth Imre Forradalom a vi/b-ben / antik ifjúsági könyv

Fáth Imre Forradalom a VI/B-ben / antik ifjúsági könyv Magyar Könyvbarátok Kis Könyvei Janovits István rajzaival Királyi Magyar Egyetemi Nyomda é.n. Kemény kötés, ami kicsit kopott, picit szakadozott, 317 oldal, fekete-fehér rajzokkal, lapjainak szélei kicsit megsárgultak, belső címoldalán számbeírás ...

XII. kerület, Budapest

Baloghné Hajós Terézia Kisasszonyok nagyasszonyok / antik ifjúsági könyv
3

Baloghné Hajós Terézia Kisasszonyok nagyasszonyok / antik ifjúsági könyv

Baloghné Hajós Terézia Kisasszonyok nagyasszonyok / antik ifjúsági könyv E könyvet Fáy Dezső rajzaival az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai RT. nyomta a könyvnyomtatás 500-ik évében Tartalom A szigetvári hős leánya Zrínyi Dorica, Batthyány Boldizsár hitvese Évicka koronkája Poppel Éva, Batthyány Ferenc hitvese Árva ...

XII. kerület, Budapest

Ego Két új matrózruhás / antik ifjúsági könyv
2

Ego Két új matrózruhás / antik ifjúsági könyv

Ego Két új matrózruhás / antik ifjúsági könyv Diáklányok regénye Fejes Gyula rajzaival Singer és Wolfner Irodalmi Intézet RT kiadása 1937 Kemény kötés, ami kopott, kicsit szakadozott, foltos, piszkos, 159 oldal, lapjainak szélei kicsit megsárgultak, néhol a tűzés meglazult, foltok előfordulnak, fekete-fehér ...

XII. kerület, Budapest

Joy Adamson Elza és kölykei Szabadon élnek / gyermek könyv
4

Joy Adamson Elza és kölykei Szabadon élnek / gyermek könyv

Joy Adamson Elza és kölykei Szabadon élnek / gyermek könyv Gondolat Ifjúsági Könyvkiadó 1972 Kemény kötés, színes papírborítóval, ami kicsit kopott, 320 oldal, + 80 oldal fekete-fehér és 12 oldal színes melléklettel, belső címoldalán számbeírás látható, mérete 17x24x3cm, súlya 80 dkg A könyv nagyon jó ...

XII. kerület, Budapest

Rockenbauer Pál Amiről a térkép mesél / könyv
3

Rockenbauer Pál Amiről a térkép mesél / könyv

Rockenbauer Pál Amiről a térkép mesél / könyv Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó 1974 Kemény kötés, színes papírborítóval, ami kicsit kopott, 295 oldal, sok-sok fekete-fehér képpel, fotóval, belső címoldalán számbeírás látható, mérete 17x24x3cm, súlya 60dkg A könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze ...

XII. kerület, Budapest

Szabó Árpád Aranygyapjú / könyv
2

Szabó Árpád Aranygyapjú / könyv

Szabó Árpád Aranygyapjú / könyv Móra Ferenc Könyvkiadó 1977 Tartalomból: Aranygyapjú. Héraklész. Istenek, hősök, emberek. Függelék. Névmutató Kemény kötés barnában, papírborítóval, ami kopott, 436 oldal, fekete-fehér rajzokkal, mérete 15x22x3cm, súlya 53dkg Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet ...

I. kerület, Budapest

Kertész Erzsébet Bettina három élete/ könyv
2

Kertész Erzsébet Bettina három élete/ könyv

Kertész Erzsébet Bettina három élete/ könyv Tizennégy éven felülieknek Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó 1981 Kemény kötés, papírborítóval, 366 oldal, fekete-fehér rajzokkal, lapjainak szélei kicsit megsárgultak, mérete 11x20x3cm, súlya 30dkg A könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze meg a többi ...

I. kerület, Budapest

Guelmino Sándor A nebuló könyve / könyv
2

Guelmino Sándor A nebuló könyve / könyv

Guelmino Sándor A nebuló könyve / könyv Forum Könyvkiadó Újvidék 1983 Kemény kötés, ami kicsit foltos, 139 oldal, fekete-fehér illusztrációkkal, mérete 12x19x1,5cm, súlya 20dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is / P1 / Személyes átvétel: Budapest I kerületében ...

I. kerület, Budapest

 Marryat Rüstig Zsigmond a brémai kormányos Uj Robinson / antik könyv
3

Marryat Rüstig Zsigmond a brémai kormányos Uj Robinson / antik könyv

Marryat Rüstig Zsigmond a brémai kormányos Uj Robinson / antik könyv A magyar ifjúság számára átdolgozta Dr. Kárpáti Károly „AFRA” Könyvforgalmi Részvénytársaság, Budapest, készítette: Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat RT Athenaeum kiadása Kemény kötés, ami piszkos, kopott, foltos,144 oldal, ...

I. kerület, Budapest

Lőrincz L. László Az éjszaka doktora / könyv
2

Lőrincz L. László Az éjszaka doktora / könyv

Lőrincz L. László Az éjszaka doktora / könyv Regény Tizenhárom éven felülieknek Móra Ferenc Könyvkiadó 1975 Kemény kötés, színes papírborítóval, ami kicsit kopott, 380 oldal, belső címoldalán tintával beírt szám látható, mérete 13x19x3 cm, súlya 40dkg A könyv jó állapotú A személyes átadást Erdőtarcsán ...

I. kerület, Budapest

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő  Ali Baba és a negy
2

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő Ali Baba és a negy

Antik mesekönyv 1940 Ali Baba és a negyven rabló Pályi Jenő rajzaival Pályi Jenő Ali Baba és a negyven rabló / könyv / Aladdin csodalámpája / A halász és a szellem és más tündérmesék Pályi Jenő rajzaival. Nova Irodalmi Intézet 1940. Kemény kötés, ami kopott, belső borítóján tintával beírt nevek láthatók, ...

I. kerület, Budapest

Bálint Ágnes Frakk, a macskák réme
1

Bálint Ágnes Frakk, a macskák réme

2006 Móra, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Hildegard Elsner Mi micsoda - A vikingek
1

Hildegard Elsner Mi micsoda - A vikingek

1999 Tessloff és Babilon, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Carlo Collodi Pinocchio kalandjai - Egy bábu története
1

Carlo Collodi Pinocchio kalandjai - Egy bábu története

2007 Noran, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Devecsery A legkisebb nyúlgyerek
1

Devecsery A legkisebb nyúlgyerek

Tóth kiadó, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

A. B. Cee A röppencs avagy menjen le Bandiba! - K(r)émregény
1

A. B. Cee A röppencs avagy menjen le Bandiba! - K(r)émregény

1995 King, puha jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Kányádi Sándor Az elveszett követ
1

Kányádi Sándor Az elveszett követ

2010 Cartaphilus, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

A három jóbarát - Karácsonyi meglepetés
1

A három jóbarát - Karácsonyi meglepetés

2007 STB, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Sara Torrico Olvass velünk! (1) - A három kismalac
1

Sara Torrico Olvass velünk! (1) - A három kismalac

2016 Napraforgó, kemény jó állapot.

Kecskemét, Bács-Kiskun

Keresés mentése