Fantom A napilapcsík gyűjtemény 1961-1963
Fantom A napilapcsík gyűjtemény 1961-1963
XII. kerület, Budapest
május 21
Hirdetések – Hirdetések az oldalon: 20 50
Fantom A napilapcsík gyűjtemény 1961-1963
XII. kerület, Budapest
május 21
Lords of the Jungle TPB Tarzan Sheena crossover by Corinna Sara Bechko (Author), Roberto Castro (Illustrator), Felipe Massafera (Illustrator) Állapot: NM
XII. kerület, Budapest
május 16
A Keresztény Görög iratok új világ fordítása műbőr kötésben Állapot: jó állapotú antikvár könyv Kiadó watchtower bible and tract soc Kiadás éve 2000 Oldalak száma: 447 Súly 300 gr
XII. kerület, Budapest
május 14
1602 Nagy Marvel-képregénygyűjtemény 47. Neil Gaiman Andy Kubert Neil Gaiman Andy Kubert Hachette, 2019 Sorozat: Nagy Marvel-képregénygyűjtemény Az Úr 1602. esztendejében, az Erzsébet-kor alkonyán, Anglia életét természetellenes viharok és szokatlan, nem emberi lényekről szóló szóbeszédek kavarják fel. ...
XII. kerület, Budapest
május 10
A Sherman harckocsi Roger Ford HAJJA BOOK KFT
XII. kerület, Budapest
május 10
A. Tolsztoj Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai könyv Kártátontúli Területi Kiadó Uzsgorod 1959 Kemény kötés, védőborítóval, ami kopott, belső címoldalán névbeírás látható,109 oldal, színes és fekete-fehér rajzokkal, mérete 19x24x2,5vm súlya 35dkg A könyv nagyon jó állapotú ME2 Személyes átvétel ...
XII. kerület, Budapest
április 17
Lengyel Dénes Régi magyar mondák / könyv Móra Könyvkiadó1985 Kemény kötés, feketében, ami kicsit kopott, védőborítóval, ami szintén kicsit megkopott, 497 oldal, fekete fehér reprodukciókkal, térképekkel, színes képpel, mérete 14x20x3.5cm, súlya 50dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Személyes átvétel ...
XII. kerület, Budapest
április 17
Borzsák István Tacitus / könyv Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Borzsák István Gondolat Kiadó 1961 Kemény kötés , ami kicsit kopott, foltos, 294 oldal, belső borítóján név és számbeírás látható, mérete 13x9x2cm, súlya 35dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten az XII. ...
XII. kerület, Budapest
április 17
Harsányi Zsolt Mathias Rex / könyv Társ Kiadó Sepsiszentgyörgy 2006 Papírborító, színes képpel, 329 oldal, mérete 14x20x2,5cm, súlya 36dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten az XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is /P6/
XII. kerület, Budapest
április 17
Korszerű társadalmi ismeretek könyvtára sorozat 9db könyv / Könyvcsomag /K17/ A Szovjetunió Tudományos Akadémiája Világgazdasági és Nemzetközi Kapcsolatok Intézetének kiadványa az 1970-es években Kossuth Könyvkiadó Nemzetközi kommunista mozgalom / V. V. Zaglagyin A történelmi materializmus és szocialista ...
XII. kerület, Budapest
április 8
Képzőművészeti könyv 7db / könyvcsomag /K28/ Horst Zimmermann A drezdai képtár. Modern Képtár / könyv Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata 1964 Wolfgang Balzer A drezdai képtár / könyv Alcím 120 mestermű Képzőművészeti alap Kiadóvállalata 1963 Vinzenz Oberhammer A Bécsi Képtár I.II / könyv 1969 Corvina ...
XII. kerület, Budapest
április 8
Giorgio Vasari A legkiválóbb festők szobrászok és építészek élete / könyv Magyar Helikon 1973 Magyar Helikon1973, fordította Zsámboki Zoltán Kemény kötés pirosban,a gerince sérült, ...
XII. kerület, Budapest
április 8
Vekerdy Tamás Gyerekek óvodák iskolák / könyv Az élet dolgi Saxum Kft. 2001 Papírborító, színes képpel, 166 oldal, mérete 11x17x1cm, súlya 13dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Hirdetéseim között található az író Kamaszkor körül Kérdezz felelek kötete is Személyes átvétel Budapesten ...
XII. kerület, Budapest
április 7
Magay & Kiss Magyar-angol Angol- magyar zsebszótár / könyv Hungarian-english paperback dictionary. English-hungarian paperback dictionary Akadémiai Kiadó Scriptum Kft. Szeged 1991 Szerkesztette Magay Tamás, Kiss László Papírborító ami kopott kicsit foltos, összesen 1186 oldal, lap élei ls szélei kicsit ...
XII. kerület, Budapest
február 27
Incze Zsuzsa Csellengők / könyv Eltűntek nyomában Alexandra kiadója Pécsi Direkt Kft. é.n. ISBN 963 368 645 8 Kemény kötés, színes papírborítóval, ami kicsit kopott, 307 oldal, mérete 14x21x3cm, A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom ...
XII. kerület, Budapest
február 27
Ottlik Károly Protokoll / könyv Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában Kiadja: Protokoll 96 Könyvkiadó 1994 Felelős kiadó Ottlik Károly ügyvezető igazgató, illusztrációk Sajdik Ferenc Kemény kötés színes képpel, 307 oldal, rajzokkal, színes reklámoldalakkal, mérete 22x30x3cm, súlya 1.15kg A könyv ...
XII. kerület, Budapest
február 27
Eftichios Bitsakis Fizika és materializmus / könyv Kossuth Könyvkiadó 1986 Kemény kötés feketében, ami kicsit kopott, 307 oldal, mérete 16x24x2cm, súlya 58dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5
XII. kerület, Budapest
február 27
Erős Zoltán Rejtvényböngészde / könyv K.u.K. Kiadó é.n. ISBN 963 9173 64 9 Papírborító, színes képpel, 624 oldal, mérete 13x21x4,5cm, súlya 50dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5
XII. kerület, Budapest
február 27
Parlett David Pasziánszjátékok könyve / könyv Kossuth Könyvkiadó 1994 Papírborító, színes képpel, 174 oldal, ábrákkal, mérete 13x20x1,5cm, súlya 30dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P ...
XII. kerület, Budapest
február 27
Budaháziné Hargitai Irén Kisiklott életek / könyv Alexandra 2005 Ifjúsági regény Kemény kötés, színes papírborítóval, ami picit / nagyon vékonyan / sérült, 189 oldal, mérete 14x22x2,5cm, súlya 50dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom ...
XII. kerület, Budapest
február 27