Egyéb könyv, film, zene eladó XII. kerület Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Gecse Gusztáv Vallástörténet / könyv
3

Gecse Gusztáv Vallástörténet / könyv

Gecse Gusztáv Vallástörténet / könyv Kossuth Könyvkiadó 1980 Tartalomból: Bevezetés Az őskor vallási formái Az ókor vallásai. Az egyház a középkorban. A kereszténység az újkorban. A vallás a modern világban Névmutató. Tárgymutató Kemény kötés, színes papírborítóval, ami kicsit kopott, 258 oldal, fekete-fehér ...

XII. kerület, Budapest

Johan Frinsel Karácsonyi történetek / könyv
3

Johan Frinsel Karácsonyi történetek / könyv

Johan Frinsel Karácsonyi történetek / könyv Ethos Kft. 2000 8 novella Kemény kötés, 85 oldal, mérete 14x21x1,5cm, súlya 24dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Ha van kedve, nézze meg a többi hirdetésemet is / P1 / Személyes átvétel: Budapest I kerületében lehetséges vagy előre utalás ...

XII. kerület, Budapest

Heinrich von Kleist S mtliche Werke antik könyv gótbetűs német
10

Heinrich von Kleist S mtliche Werke antik könyv gótbetűs német

Heinrich von Kleist S mtliche Werke antik könyv gótbetűs német Mit einer biographisechen Einleitung Dr. Rudolph Genee In zwei Banden Illustriert von Karl Storch Druck und Verlag von A. Weichert Berlin A fotókon látható állapotban. Személyes átvétel Budapesten I. kerületben lehetséges vagy előre ...

XII. kerület, Budapest

Gyöngyszemek Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal / antik könyv
5

Gyöngyszemek Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal / antik könyv

Gyöngyszemek Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal / antik könyv Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után A szentek és az egyház imáiból alkotva Winterberg és Budapest. Nyomatja a tulajdonos: Steinbrener János Ő Szentség XIII-ik Leó pápa, ezen imakönyv kiadójának, jó katolikus könyvek és olvasmányok ...

XII. kerület, Budapest

Kristó Gyula Makk Ferenc Károly Róbert emlékezete / könyv
3

Kristó Gyula Makk Ferenc Károly Róbert emlékezete / könyv

Kristó Gyula Makk Ferenc Károly Róbert emlékezete / könyv Európa Könyvkiadó 1988 Bibliotheca Historica Történelmi és Művelődéstörténeti sorozat Fűzött kemény kötés zöldben, papírborítóval, 259 oldal, és 68 oldal képmelléklettel, mely képanyagot Marosi Ernő válogatta, fényképezte Makky György, belső címoldalán ...

XII. kerület, Budapest

Christopher Dawson Európa születése / könyv
3

Christopher Dawson Európa születése / könyv

Christopher Dawson Európa születése / könyv Az Athenaeum kiadása, fordította Németh Andor / é. n./ Kemény kötés zöldben, 301 oldal, belső borítóján névbélyegzők láthatók, 8 fekete-fehér képpel, mérete 15x21 cm, súlya 60 dkg, a könyv jó állapotú Személyes átvétel Budapesten az I kerületben lehetséges ...

XII. kerület, Budapest

Ságvári Ágnes buda pest Fővárosunk története / könyv
4

Ságvári Ágnes buda pest Fővárosunk története / könyv

Ságvári Ágnes BUDA PEST Fővárosunk története / könyv A könyv Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére Bp. Főváros Levéltára munkatársainak közreműködésével készült. Corvina Kiadó Kemény kötés papírborítóval, 158 oldal és 90 fekete-fehér képpel. Méret24x17x2,6cm, súlya 65dkg A könyv ...

XII. kerület, Budapest

Művészettörténet sorozat művei 46db könyv / könyvcsomag /K5/
10

Művészettörténet sorozat művei 46db könyv / könyvcsomag /K5/

Művészettörténet sorozat művei 46db könyv / könyvcsomag /K5/ A fotókon a fényképezésnél használt vaku fénye látható, a lapok kicsit fényesek, a fényviszonyokat nem tudtuk kiszűrni Szerkeszti Csemegi József Gondolat Kiadó és a Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata közös gondozásában megjelent sorozat 1958-tól ...

XII. kerület, Budapest

Hozsanna Teljes kótás népénekeskönyv / könyv
7

Hozsanna Teljes kótás népénekeskönyv / könyv

Hozsanna Teljes kótás népénekeskönyv / könyv a Hrmat-sík „Szent vagy, Uram” énektár összes énekeivel, kibővítve más régi és újabb magyar és gregorián dallamokkal Az Országos Magyar Cecilia Egyesület 50-ik jubileumi évében 1947 Szerkesztette Kertész Gyula Kiadja a Szent István Társulat 1961 Kemény kötés ...

XII. kerület, Budapest

Taxner – Tóth Ernő Kölcsey és a magyar világ / könyv Akadémia K. 1992
2

Taxner – Tóth Ernő Kölcsey és a magyar világ / könyv Akadémia K. 1992

Taxner – Tóth Ernő Kölcsey és a magyar világ / könyv Akadémia K. 1992 Tartalomból: A családi háttér. Debrecenben. Kazinczy „iskolájában” Cseke. Pest: a nagy tanulság. Fény és homály. A megyei közélet színpadán. Az országgyűlésen. Kölcsey utolsó éneke Akadémia K. 1992, papírborító, 341 oldal, belső borítóján ...

XII. kerület, Budapest

Dr. István Lajos Nagy egészségkönyv / könyv
7

Dr. István Lajos Nagy egészségkönyv / könyv

Dr. István Lajos Nagy egészségkönyv / könyv Kossuth – Medicina 1990 Keménykötés, / ami a gerincénél kicsit kopott / színes képpel, 998 oldal, nagyon sok színes szemléltető képekkel, rajzokkal, ábrákkal, mérete 20x27x5cm, súlya 2kg Belüla könyv nagyon jó állapotú szinte újnak mondható A személyes átadást ...

XII. kerület, Budapest

A vízbe fúlt szeretők Angol és skót népballadák / könyv
3

A vízbe fúlt szeretők Angol és skót népballadák / könyv

A vízbe fúlt szeretők Angol és skót népballadák / könyv Lazi Bt. kiadása Szeged A képeket egykorú fametszetek alapján Szenes Róbert rajzolta Kemény kötés színes képpel, 255 oldal, fekete-fehér rajzokkal, mérete 13x20x2.8cm, súlya 35dkg A könyv új /ME12/ Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben ...

XII. kerület, Budapest

Ibusze Maszudzsi A fekete eső /
3

Ibusze Maszudzsi A fekete eső /

Ibusze Maszudzsi A fekete eső / könyv Európa Könyvkiadó 1978 Kemény kötés, papírborítóval, ami kicsit kopott, 339 oldal, belső borítója kicsit megsárgult, mérete 13x18x2,3cm, súlya 30dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú A személyes átadást Erdőtarcsán vagy kis szervezéssel, Budapesten az I. kerületben ...

XII. kerület, Budapest

Kováts Andor Új keresztrejtvény lexikon   könyv
5

Kováts Andor Új keresztrejtvény lexikon könyv

Kováts Andor Új keresztrejtvény lexikon könyv Méliusz Könyvkiadó 1995 Kemény kötés, 732 oldal, mérete 16x23x5cm, súlya 1kg A könyv új ME12 Hirdetéseim között található: De. Garami László Rejtvényfejtők Nagy lexikona ME12 551 Rejtvényböngészde P5 Parlett David Pasziánszjátékok könyve P5 Az ár ...

XII. kerület, Budapest

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv
1

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv Magyar Világ Kiadó 1993 Kemény kötés, ami kicsit kopott, a könyv belül elvált a borítótól, 777 oldal, mérete 16x24x4cm, súlya 1.20kg Belül a könyv nagyon jó állapotú /ME12/ Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre ...

XII. kerület, Budapest

Az ünnep angyala Magyar írók karácsonyi novellái / könyv
3

Az ünnep angyala Magyar írók karácsonyi novellái / könyv

Az ünnep angyala Magyar írók karácsonyi novellái / könyv Palatinus Könyvek 1998 Kemény kötés színes képpel, 260 oldal, mérete 13x19x2,3cm, súlya 34 dkg A könyv új Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is P/5

XII. kerület, Budapest

13db könyv a Képzőművészet mesterei /könyvcsomag /K4/
10

13db könyv a Képzőművészet mesterei /könyvcsomag /K4/

13db könyv a Képzőművészet mesterei /könyvcsomag /K4/ László Gyula Medgyessy Ferenc /Corvina kiadás 1969 Barcsai Jenő Szentendrei mozaikja Vallomás egy műalkotásról /képzőművészeti alap kiadása 1975 Dési Huber Istvánné Dési Huber István / Képzőművészeti Alap kiadása 1964 Egri Mária Ámos Imre Szolnoki ...

XII. kerület, Budapest

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv
1

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv

Dr. Garami László Rejtvényfejtők Nagy Lexikona I / könyv Magyar Világ Kiadó 1993 Kemény kötés, ami kicsit kopott, a könyv belül elvált a borítótól, 777 oldal, mérete 16x24x4cm, súlya 1.20kg Belül a könyv nagyon jó állapotú /me12/ Személyes átvétel Budapesten a XII. kerületben lehetséges, vagy előre ...

XII. kerület, Budapest

Régi szakácskönyvek tudománya 9db könyv / könyvcsomag /E8/
10

Régi szakácskönyvek tudománya 9db könyv / könyvcsomag /E8/

Régi szakácskönyvek tudománya 9db könyv / könyvcsomag /E8/ A csoportképet pótoljuk S. Dali Magda Nagymami konyhája /Vöröskeresz kiadása 1990 Romváry Vilmos Fűszerek könyve / rajzokkal Batura kiadás 1972 Művészek főzőkanállal / JPV kiadás 1981 Vizivári Mariska Száz specialítás / Eggenberg kiadás 1989 Túrós ...

XII. kerület, Budapest

10db könyv különböző téma /könyvcsomag /E4/
10

10db könyv különböző téma /könyvcsomag /E4/

10db könyv különböző téma /könyvcsomag /E4/ Alfred Machard Királyság a padlásszobában / Pesti Hírlap díszkiadás é.n. Ariner Tivadar Ismerkedés a művészettel / Móra kiadás 1961 Jókai Mór Mire megvénülünk / Tatran Magyar kiadás 1968 Pierre Billotey A lélekraboló/ Pesti hírlap kiadás 1928 / a könyv kicsit ...

XII. kerület, Budapest

Keresés mentése