Egyéb könyv, film, zene eladó Budapest (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970  2000ft óbuda személ
5

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970 2000ft óbuda személ

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970 2000ft óbuda személyes átvétel óbudán lakcimemen posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +3000ft 36 50 104 8272 Dr. Spock könyve az időtálló bestseller, amely már eddig is szülők generációinak nyújtott ...

III. kerület, Budapest

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970  2000ft óbuda személ
5

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970 2000ft óbuda személ

Csecsemőgondozás, gyermeknevelés - Benjamin Dr. Spock Medicina Könyvkiadó, 1970 2000ft óbuda személyes átvétel óbudán lakcimemen posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +3000ft 36 50 104 8272 Dr. Spock könyve az időtálló bestseller, amely már eddig is szülők generációinak nyújtott ...

III. kerület, Budapest

Walt Disney's Snow White and the Seven Dwarfs (Studio Book) Hardcover   October 5, 1979 ára 20000ft
9

Walt Disney's Snow White and the Seven Dwarfs (Studio Book) Hardcover October 5, 1979 ára 20000ft

Walt Disney's Snow White and the Seven Dwarfs (Studio Book) Hardcover October 5, 1979 ára 20000ft személyes átvétel óbudán posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +2000ft Nyelv: angol Kötés típusa: keménykötés Állapot: használt Áru leírása: Walt Disney's Snow White and the Seven ...

III. kerület, Budapest

 Macskák  könyv nagy méretű
3

Macskák könyv nagy méretű

Macskabarátok kézikönyve Macskák Viselkedés, gondozás és tartás, fajták Kiadó: Aquila Könyvkiadó Kiadás helye: Budapest Kiadás éve: 2004 Kötés típusa: Fűzött kemény +borító Oldalszám: 256 oldal Sorozatcím: Kötetszám: Nyelv: Magyar Méret: 29 cm x 22 cm Megjegyzés: Színes fotókkal illus ...

XVI. kerület, Budapest

Biblia Ószövetségi és Újszövetségi Szentírás műbőr kötés középméret
1

Biblia Ószövetségi és Újszövetségi Szentírás műbőr kötés középméret

Biblia Ószövetségi és Újszövetségi Szentírás műbőr kötés középméret Szent István Társulat Fekete műbőr borítóval 1920 oldal műbőr ISBN: 9789633616642

XIX. kerület, Budapest

A '80-as évekből bakelit kislemezek eladóak! Részletes lista lentebb!
1

A '80-as évekből bakelit kislemezek eladóak! Részletes lista lentebb!

Jó állapotú bakelit lemezek, ahogy a borítókon is látható. Nem ezeket hallgattam, hanem átvettem magamnak kazettára, ezért ezek megkímélt bakelit lemezek. Kispesten személyesen átvehetőek bármelyik napon, tehát hétvégén is: Kb. reggel 6-tól kezdve - kb. délelőtt 10-ig. Hétvégén is ugyanígy. Részletezve ...

XIX. kerület, Budapest

Madeleine Kate McCann 4000ft  óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000ft +3
7

Madeleine Kate McCann 4000ft óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000ft +3

Madeleine Kate McCann 4000ft óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000ft kérem Nézze meg a többi hirdetésemet is. Köszönöm. A Madeleine-ben a sokat szenvedett édesanya vall kislánya, a három és fél éves Madeleine eltűnésének körülményeiről, az azóta eltelt évek küzdelméről, ...

III. kerület, Budapest

David Mitchell: Felhőatlasz 7000ft óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000
7

David Mitchell: Felhőatlasz 7000ft óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000

David Mitchell: Felhőatlasz 7000ft óbuda posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomata +2000ft kérem Nézze meg a többi hirdetésemet is. Köszönöm. Minden összefügg Egy zaklatott életű ifjú zeneszerző az ihlet pillanatában ráérez az örökkévalóságra. Sorsszerű viszonyok, cinikus érzelmek ...

III. kerület, Budapest

Mujzer Péter Páncélosok A Magyar páncélos fegyvernem és rohamtüzérség története 1938 1945
1

Mujzer Péter Páncélosok A Magyar páncélos fegyvernem és rohamtüzérség története 1938 1945

Mujzer Péter Páncélosok A Magyar páncélos fegyvernem és rohamtüzérség története 1938 1945

VIII. kerület, Budapest

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 /
10

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 /

23db nagyon érdekes és változatos témájú könyv / könyvcsomag /Batty 1 / A csoportképet pótoljuk Németh László Bűn I II / Franklin kiadás é.n. zöld fedeles virággal Németh László Gyász / Franklin kiadás é.n. zöld fedeles virággal Relle Pál Az élő toll/ Tábori kiadás Magyar írók korszerű írásai é.n. Mary ...

I. kerület, Budapest

19db könyv  régi kiadások egyben / Könyvcsomag  /K41 /
10

19db könyv régi kiadások egyben / Könyvcsomag /K41 /

19db könyv régi kiadások egyben / Könyvcsomag /K41 / A csoportképet pótoljuk Lukács Lajos A Vatikán és Magyarország 1846-1878 / Akadémia kiadás 1981 Katona József Magyar borok borvidékek Mezőgazdasági kiadás 1963 Körmendi Ferenc IND. 7.5. via Bodenbach / Akadémia kiadása 1932 Kosztolányi Dezső Zsivajgó ...

I. kerület, Budapest

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b
10

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b

Könyvcsomag 20db érdekes könyv érdekes téma / könyvcsomag / /E17a-b Móra Ferenc Ének a búzamezőkről / Révai kiadás 1937 Vándor Kálmán A szerencselovag / Pantheon kiadás 1942 Révay József A császári Róma / Aurora kiadás 1957 Macaéulay Államalkotók Hastings Nagy Frigyes /Révai kiadás é.n. Oliver Cromwell ...

I. kerület, Budapest

A. Tolsztoj Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai   könyv
1

A. Tolsztoj Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai könyv

A. Tolsztoj Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai könyv Kártátontúli Területi Kiadó Uzsgorod 1959 Kemény kötés, védőborítóval, ami kopott, belső címoldalán névbeírás látható,109 oldal, színes és fekete-fehér rajzokkal, mérete 19x24x2,5vm súlya 35dkg A könyv nagyon jó állapotú ME2 Személyes átvétel ...

XII. kerület, Budapest

Lengyel Dénes Régi magyar mondák / könyv Móra Könyvkiadó1985
3

Lengyel Dénes Régi magyar mondák / könyv Móra Könyvkiadó1985

Lengyel Dénes Régi magyar mondák / könyv Móra Könyvkiadó1985 Kemény kötés, feketében, ami kicsit kopott, védőborítóval, ami szintén kicsit megkopott, 497 oldal, fekete fehér reprodukciókkal, térképekkel, színes képpel, mérete 14x20x3.5cm, súlya 50dkg A könyv belül nagyon jó állapotú Személyes átvétel ...

XII. kerület, Budapest

Borzsák István Tacitus  / könyv
3

Borzsák István Tacitus / könyv

Borzsák István Tacitus / könyv Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Borzsák István Gondolat Kiadó 1961 Kemény kötés , ami kicsit kopott, foltos, 294 oldal, belső borítóján név és számbeírás látható, mérete 13x9x2cm, súlya 35dkg Belül a könyv nagyon jó állapotú Személyes átvétel Budapesten az XII. ...

XII. kerület, Budapest

Harsányi Zsolt Mathias Rex / könyv  Társ Kiadó Sepsiszentgyörgy 2006
2

Harsányi Zsolt Mathias Rex / könyv Társ Kiadó Sepsiszentgyörgy 2006

Harsányi Zsolt Mathias Rex / könyv Társ Kiadó Sepsiszentgyörgy 2006 Papírborító, színes képpel, 329 oldal, mérete 14x20x2,5cm, súlya 36dkg A könyv nagyon jó állapotú, szinte újnak mondható Személyes átvétel Budapesten az XII. kerületben lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom is /P6/

XII. kerület, Budapest

The Spectacular Spider-Man # 129  vs The Foreigner 1987
1

The Spectacular Spider-Man # 129 vs The Foreigner 1987

The Spectacular Spider-Man # 129 vs The Foreigner 1987 állapot VF

XIV. kerület, Budapest

John Gray : Mars és Vénusz mindennapi harcai...  3000ft óbuda
3

John Gray : Mars és Vénusz mindennapi harcai... 3000ft óbuda

MARS ÉS VÉNUSZ MINDENNAPI HARCAI 365 NAPRÓL NAPRA SZÓLÓ JÓ TANÁCS... 3000ft óbuda jó állapotú könyv személyesen óbudán posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +3000ft 36 50 104 8272 Mars és Vénusz állandóan harcol. Ez az örök kibékíthetetlen ellentét borzolja kedélyüket. A férfi nőt, ...

III. kerület, Budapest

Angyalok között (Angyaltársadalom és hierarchikus rend) Berente Ági  3000ft óbuda  jó állapotú könyv
3

Angyalok között (Angyaltársadalom és hierarchikus rend) Berente Ági 3000ft óbuda jó állapotú könyv

Angyalok között (Angyaltársadalom és hierarchikus rend) Berente Ági 3000ft óbuda jó állapotú könyv személyesen óbudán posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +3000ft 36 50 104 8272 Az angyalok világa a vágyak, az érzések, a gondolatok búvóhelye. Nincs a Földön olyan élőlény, aki ne ...

III. kerület, Budapest

Cholnoky Jenő - A Tenger - Singer és Wolfner, 1931  5000ft óbuda jó állapotú könyv személyesen óbudá
3

Cholnoky Jenő - A Tenger - Singer és Wolfner, 1931 5000ft óbuda jó állapotú könyv személyesen óbudá

Cholnoky Jenő - A Tenger - Singer és Wolfner, 1931 5000ft óbuda jó állapotú könyv személyesen óbudán posta kizárolag előre fizetés után mpl csomagautomatába +3000ft 36 50 104 8272

III. kerület, Budapest

Keresés mentése